RuyaTabirleri.com

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada anneyle kavga etmek, kişinin iş hayatındaki her şeyin kötü gitmesine ve yaptığı anlaşmaların bozulmasına, insanlarla tartışmalı ve kavgalı bir pozisyona düşmesine delalet eder. Rüyasında annesiyle tartıştığını gören kişinin elinden yüklü miktarda mal ve para çıkar ve gelirinde azalma olur. Rüyasında annesini kendisini azarlarken gören kişinin annesinin gönlünü alması ve ilgi göstermesi gerekir. Rüyasında annesine kötü davrandığını gören kimse yaşarken annesinden beddua alır ve hayatı boyunca hiçbir işi rast gitmez.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyasında annesini öptüğünü gören kimse çok büyük bir sevinç yaşar ve başkalarına da iyiliği dokunur. Büyük bir sevaba nail olunacağına ve Allah’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulacağına da işaret eden rüya, kişinin iyi amelleri olan, dini bütün, iman gücü yüksek bir kimse olduğuna da işaret eder.

Rüyada Anneyi Görmek

Hayırlara işaret eden güzel bir rüyadır. Rüyasında annesini gören kişinin kazancı her daim yüksek olur ve çevresi tarafından sevilen, takdir edilen bir kimse haline gelir. İkili ilişkileri de, ailevi ilişkileri de her zaman olumlu ve huzur içinde olur. Çevresine güven veren, ticaret anlamında da saygın bir kişiliğe de işaret eder. Rüyada anneyi görmek hayırlı ve sevindirici haberler almak anlamına geldiği gibi, kişinin annesinin kendisinden razı olduğunu da gösterir. Büyük ve çok önemli bir müjde olarak da tabir edilir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyasında annesini ölmüş gören kişi iyi bir haber alacağı gibi, sevdiği biri ile görüşür. İslami açıdan ise annesini ölmüş olarak rüyasında gören kişi, onun ahiret hayatı için Fatiha okumalı ve onun hayrına sadaka vermeli, iyilikte bulunmalıdır. Dini açıdan kişiye dua etmesi için bir uyarıda bulunulduğu da söylenir.

Rüyada Anneye Sarılıp Öpmek

Rüyasında annesine sarılıp öpen kişinin annesi gerçek hayatta yaşıyor ise, ona en kısa zamanda kavuşacağını ve hasret gideceğine işaret eden rüya, annesi hayatta olmayan kişiler için ise çok sevdiği ve özlediği bir kimse ile karşılaşacağını, iyi ve müjdeli haberler alacağını gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hfyfffhhd (08 Ağustos 2016 saat: 11:40)

  Ruyamsa evimizin onunde kuyrugu kolu ve bacaklari kesilmis kendi kopegimizi goruyorum. Sonra bizim evin yanindaki cesmede yanimaa kardesim de var tanimadigim biriyle bulusuyorum. Sonra babam bizi yakaliyo bende yalan soyluyorum babamda deynekle beni dovmeye calisiyo.Bulustugum kisi bana yalan soyluyo universite ogrencisi oldugunu soylemiyo. Bende bunu camaa gordugum serviste anliyorum ve ona whatsapp tan mesaj atiyorum. Son

 2. Beliga (08 Ağustos 2015 saat: 20:58)

  Selamın aleyküm..
  Rüyamda gelinimiz anneme beninle ilgili bir yalan soyluyor annemde gelip bana bu doğrumu diye soruyor..Bende anneme bir poşet dolusu siyah çay gösterip yalan söylüyor anne diye ispat ederek agliyorum ve uyaniyorum..şimdiden teşekkur ederim

 3. Özge Özzaim (26 Şubat 2015 saat: 10:43)

  Rüyamda tekrar evlenecekmişim güya bir dergiden gelinlik görüyorum ve diktirmeye başlıyoruz.Sonrasında yüksek tavanlı saray gibi bir yere gidiyorum eşimin ailesi benim ailem herkez orda hatta birde tanımadığım terziler.Gider gitmez gelinliği giydiriyorlar üstüme ayna o kadar büyük ki kendime hayranlıkla bakıyorum dantel işleme heryeri elbise gibi kabarık değil bacağım başlangıcına kadar yırtmacı var.Tam aynada kendime bakarken damatlıkla eşim yanıma geliyor hayranlıkla bakıyor bana o kadar mutlu oluyorum ki ancak bir anda eşimin yüzüde yanlış giden bir şeylerin olduğunu anlayacağım bir tebessüm oluşuyor.Benden gizlemeye çalışsada anlıyorum ve o saniyede aynada kendime bakarken üstüme giydiğim gelinliğin siyah olduğunu görüyorum.Annem yanıma geliyo çok güzel oldun diyor.Anne siyah diyorum gelinlik siyah olmaz diyorum bu bi şaka olmalı gibi laflar söylüyorum ve annem beni eşimin yanından alıyor yüksek tavanlı kemerli bir hol gibi bir yerden geçiyoruz beraber giderken ben söyleniyorum o da bana sus oğlum duymasın üzüldü çok diyor (eşimden bahsediyor)hatta ben bunu diken nerde matem gününe çevirdiniz düğünümü allah kahretmesin diye haykırıyorum sonra bi odaya giriyoruz.çok sinirli olduğumu ve sürekli anneme bağırdığımı hatırlıyorum.bir duvarı boydan boya cam olan bir odaya giriyoruz camın önünde uçuşan bir tül var annemden sigara istiyorum ve içmeye başlıyorum duman çıksın diye camı sürgüsünden açıyorum dışarda hava sıcak karanlık ve şakır şakır yağmur yağdığını hatırlıyorum.Annemle tartışmaya devam ederken annem birden bana yeter diye bağırıyor ve kırıcı birçok söz söylüyor haketmediğim sözler o kadar üzlüyorum ve kırılıyorum ağlayarak uyandım.Şimdi ne demek bu rüya çok etkilendim

 4. Eda (14 Şubat 2015 saat: 08:36)

  Rüyamda bir evdeyim ama kimin evi olduğunu bilmiyorum tanımadığım bir erkek var onun odasını temizliyorum havalandırıyorum. sürekli annemle kavga ediyorum ona bağırmaktan sesim kısılıyor en sonunda sonra odaya gidiyorum ölen erkek kardeşimin bebeklik kıyafetlerini esyalarını başkasına vermek için poşete koyuyo bende daha çok kızıyorum ona ama hiç sesim çıkmıyor çok sıkıyorum kendimi. kardeşim bebekken öldü bu arada.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,