RuyaTabirleri.com

Rüyada Antalya’yı Görmek

Rüyada Antalya’yı görmek, hayat telaşından biraz olsun uzaklaşmak, eşiyle, çocukları veya sevdikleri ile baş başa zaman geçirmek için yola çıkmak demektir. Kısa bir tatil yapmak veya yakın zaman için tatil planı oluşturmak manasına gelen rüya aynı zamanda keyifli kalabalıkların içinde bulunmaya ve stres atmaya da alamettir. Güzel, mutlulukla dolu günlerin çoğalacağını, iş yaşamında ağır koşullarda çalışan ve yorgun hisseden rüya sahibinin motivasyonunu artıracağını tabir eder. Emniyet içinde, huzurlu bir yaşam sürdürmeye ve sıhhatli olmaya, sevdiği kişilerden gelecek iyi haberler sayesinde keyiflenmeye tabirdir. Kış vakti Antalya görmek hasadın bol olacağına ve senenin bereketli geçeceğine müjde iken, yaz mevsiminde Antalya görmek iş konusunda yoğun tempolu bir dönem geçirileceğinin tabiridir.

Rüyada Antalya’ya Gitmek

Arabayla tek başına Antalya’ya gittiğini görmek iş seyahati yapmak veya günü birlik şehir dışına çıkmak demektir. Uçakla Antalya’ya gidenlere müjdeli haberler gelir ve bekarlar için yıldırım nikahı kıymak manasındadır. Trenle gidildiğini görmek ise iş güç yüzünden uzunca bir süre daha tatile çıkılamayacağını, rahat bir nefes alabilmek için daha sabırlı olmak gerektiğini tabir eder. Ticaret yapanlar için işlerinde artış olacağını ve bereketli bir sene geçireceklerini, işlerini büyütmek için en iyi fırsatı bulacaklarını delalet eder.

Rüyada Antalya’dan Ev Almak

Gerçekte de ev sahibi olmak veya yazlık almak, başka bir şehre taşınmak demektir. Bazı durumlarda kişinin iş değişikliği nedeniyle taşınmak zorunda kalacağını ancak bu değişikliğin hem kendisi, hem de ailesi için maddi manevi bakımdan iyi geleceğini bildirir.

Rüyada Antalya’yı Görmenin Psikolojik Yorumu

İş temposunun yoğunluğundan veya geçirdiği telaşlı, zor günler yüzünden biraz olsun dinlenmeye, yalnız kalmaya ve değişiklik yapmaya ihtiyaç duyan kişilerin bulundukları yerden uzaklaşmayı istediklerini ifade eder. Zihnini rahatlatmak ve bazen de önemli kararlar almak için sakin, huzurlu bir ortama ihtiyaç duyulduğunun altını çizer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!