RuyaTabirleri.com

Rüyada Antika Görmek

Rüyada antika görmek, hayatın yolunda gideceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, huzur, ağız tadı ve keyif içinde geçireceği bir yaşamı olacağı, hayatını dolu dolu yaşayacağı, istediklerini elde edeceği anlamına gelir. Rüyada antika görmek, hayırlı haberlere, sürpriz gelişmelere ve mutluluk verici olaylara işaret eder.

Rüyada Antika Halı Görmek

Rüyasında antika halı gören kişi, çok şanslı ve kısmetli kimsedir. Dünya nimetlerinden yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağı, evinde hiçbir eksiğinin olmayacağı bilakis her şeyin fazlasına sahip olacağı ve bu rahatlığın daim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Antika Saat Görmek

Rüyada antika saat görmek, olumsuz olaylara, hayal kırıklığı yaşatacak adımlar atmaya, para kaybetmeye, mutsuz olmaya ve kötü günler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin neşesinin ve huzurunun kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Antika Vazo Görmek

Rüyada antika vazo görmek, rüya sahibinin çok sevineceği ve çok mutlu olacağı bir arkadaşı ile karşılaşıp, ondan büyük bir jest göreceğine delalet eder. Kişi, uzun zamandır tatmadığı duyguları yeninden yaşayacak, manevi dünyası aydınlanacak ve duyguları yoğunlaşacak demektir.

Rüyada Antika Para Görmek

Rüyada antika para görmek, rüyayı gören kişinin tüm neşesinin keyfinin ve ağız tadının kaçacağı anlamına gelir. Olumsuz gelişmelere, kötü haberlere ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının alt üst olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Antika Eşya Almak

Rüyada antika eşya aldığını görmek hayırlara alamet etmez. Rüya sahibinin kötü haberler alacağına ya da nahoş sözler işiteceğine, bu yüzden gergin ve stresli günler geçireceğine, bu durumun sadece psikolojisini değil vücudunu da etkileyeceğine ve hastalanıp, ağrılar çekeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Antika Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seher (01 Ağustos 2015 saat: 18:38)

    Ruyamda kirmizi kadife bir iki kutu gördüm. Kutu için dama kutusu dendi ama acinca icinde altin yaldızlı islemeli çok güzel satranc taslari vardı hayran hayran baktım. Kutunun altın Püskülu vardi. Sonra kapatip yerine koydum. Sevdigim amA kavusamadigim adam uzandi ve başını kutunun uzerine koydu hasta gibiydi. Biraz ovaladim falan iyilesiceksin dedim. Çok sevgi doluydu. Çok ilginç geldi rüyam. Tabiri nedir acaba.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,