RuyaTabirleri.com

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bir araza işaret eder. Sıkıntılı bir dönem yaşanacağına ve bu durumun geliyorum demesine delalet eder. Yani rüya sahibinin önceden uyarıldığı ya da hissettiği bir konuda önlem almayışı nedeni ile bu zorluğa düşeceği tabir edilir. Rüyada apartman görmek, rüya sahibine fayda getirmeyecek işler uğruna kasasını boşaltacağına delalet ederken diğer yandan da rüya sahibinin bazı münakaşalar yaşaması anlamına geldiği şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bir süre kavga ve gürültü yaşayacak bu nedenle de bir hayli strese girecek demektir.

Rüyada Apartman Satın Almak

Derde düşmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi zaten her şeyi kendine dert edinen biri olarak tasvir edilir. Bu kötü özelliği nedeni ile alacağı bir haber ya da yaşayacağı bir olay nedeni ile çok üzülecek, ağlayıp, sızlanacak demektir. Öte yandan da borca girmeye ve zarar etmeye tabir edilir.

Rüyada Apartman Çökmesi

İyi şekillerde yorumlanmaz. Büyük bir acı ve kayıp anlamına gelir. Hane içinde aile büyüklerinden birinin ya da aile bireylerinin her hangi birinin kaybı şeklinde değerlendirilir. Bu rüyada hayır yoktur.

Rüyada Apartman Boşluğu Görmek

Rüya sahibinin hissettiği yalnızlık duygusudur. Rüyasında apartman boşluğu gören kişi yaşayacağı bir musibet karşısında elleri kolları bağlı ve çaresizmiş gibi hissedecek demektir.

Rüyada Apartman Temeli Görmek

Yeni kararlar almak ve güzel adımlar atmak anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir iş yapmaya niyetlenmiş demektir. Bu iş kendisine hayır ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Apartman İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin eksikleri anlamına gelir. Rüyasında apartman inşaatı gören kişinin henüz kişisel olarak çok eksiği vardır ve bunları farkına vararak, kapatmaya çalışması bir süre sonra bir gereksinim haline gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Apartman Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zehra (09 Kasım 2015 saat: 02:19)

  rüyamda apartmana uza diyorum uzuyor , kısal diyorum kısalıyor . sonra apartman uzarken beni alıyor biryerlerden geciriyor cok korkuyorum sınra kısal deyince kısalıyor ve beni apartman tepesine atıyor. o anda kızım ve oğlum orada bir şeylerle ile oynuyor su gibi sonra tanımlayanadığım bir varlık bir çocuğu alıyor ve götürüyor ve o varlık çocuga zarar veriyor. çocuğu kızım ve oğlumla kurtarmak için çok uğraşıyoruz sonunda zorla kurtarıyoruz
  ama çocuktan geriye kalan kömürleşmiş siyah bir parça ve bu korkuyla şindi uyandım ve hatırlayabildiklerimi sizinle paylaştım , çok korktum ama halen korkum devam ediyor . bana rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

 2. dilek (08 Nisan 2015 saat: 15:52)

  Rüyamda karanlık kasfetli bi apartmandayım merdivenleri geniş ve dolambaçlı sonra asansöre binip çatı katına çıkıyorum. Yıkık dökük harabe bi yer. Duvarına bakıyorum bir sürü arı kaplamış duvarı korkup uzaklaşıyorum. Bu arada arılarda çok kızgındılar.

 3. Hilal merve Köroğlu (02 Aralık 2014 saat: 11:31)

  Sevdiğim kişi ile evlenmeyi istiyorum ama annem erken diyo arkadaşımın annesi de istiharaye yattı rüyasında çişini yapan bi çoçuk varmış sonra bi apartmanın içinde kapı aramış cok aramış sonra merdivenlerden çıkıp açık bi kapı bulmuş inşaallah hayırlıdır yardımınızı bekliyorum

 4. Gamze (10 Eylül 2014 saat: 09:20)

  Rüyamda yanımda biri daha var. Ve biz giderken masa tenisinin raketlerinden alıyoruz başkasının elinden sonra da bi yere vurup kırıyoruz. Kaçmaya başlıyoruz. Bi apartmana giriyoruz içi karanlık ve karışık. Daire sahiplerinden biri evine girerken apartmanın bir yerine saklanıyorum o arada azı dişim kırılıyor sonrada çıkıyor çok az da kanıyor. Bir de daire kapılarından biri beyazdı ve bebek arabası vardı. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,