RuyaTabirleri.com

Rüyada Apse Görmek

Rüyada apse görmek, çok güzeldir ve rüyayı gören kişi için uğur, şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinde önemli derecede bir artış olacağına bunun da kendisine daha fazla kazanç getireceğine, elinin bollaşmasına vesile olacağına, malının artmasını sağlayacağına alamet eder ve rüya sahibi çok bereketli işler yapacak ve verimli bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Apse Sıkmak

Rüyayı gören kişinin malını ve parasını yanlış işlere yatıracağına bu nedenle onları kaybedeceğine, maddi konuda zayıflayacağına ve imkânlarının da azalacağına alamet eder. Rüya sahibinin refah düzeyinin, konforunun ve lüksünün düşeceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine yorulur. Bu rüya bir diğer yandan da hayır olarak kabul edilir ve kurtuluşa ermeye tabir edilir.

Rüyada Apse Patlatmak

Bazı rüya tabirlerine göre rüyada apse patlatmak rüyayı gören kişinin yaşadığı zorlukların, çilenin, sıkıntıların ve zahmetin sona ereceğini gösterdiği şeklinde kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de tam tersi şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin sorunlarla, engellerle ve aksiliklerle karşılaşacağı ile açıklanır.

Rüyada Dişin Apse Yapması

Rüyayı gören kişinin beklenmedik bazı sıkıntılar yaşayacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına delalet eder. Aksiliklerle ve engellerle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada İrin Görmek

Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, bu sayede lüksünün artacağına ve hiçbir eksiğinin de kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada İrin Akması

Rüya sahibinin canının sıkılmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, bunun da çok üzülmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: