RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Almak

Rüyada araba almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok önemli ve sözü geçen bir kişi olduğuna, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan projeler sayesinde çok takdir edildiğine ve çok beğenilip yüksek bir mevkiye terfi alarak parlak, hayırlı ve güzel bir gelecek kuracağına işaret edilir.

Rüyada Araba Altında Kalmak

Rüyada araba altında kalmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir iş için ortaklık yaparak çok yüklü miktarda bir paraya ve mala kavuşacağına ya da çok uzak bir yerde yaşayan bir akrabasından yüklü miktarda bir miras kalacağına ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış araba görmek, iş hayatında gösterilen büyük başarılar ve iş yerine kazandırılan büyük paralar sayesinde çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok büyük paralar kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Atlı Araba Görmek

Rüyada atlı araba görmek, ortaya konan çalışmaların çok kişi tarafından beğenilmesi ile çok büyük başarılar kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Otomobil Görmek

Rüyada otomobil görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan yanlış anlaşma gibi sebeplerden ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşüleceğine ve ister istemez üzülüp kırılan insanların gönlünün alınmaya çalışılacağına alamet edilir.

Rüyada Otomobil Kullanmak

Rüyada otomobil kullanmak, rüyayı gören kişinin, kendi beceriksizliği yüzünden iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına işaret edilir.

Rüyada Bir Otomobilin İçinde Olmak

Rüyada bir otomobilin içinde olmak, rüyayı gören kişinin, iş yerinde yapılan büyük bir hatadan ötürü suçsuz yere ceza alacağına ancak daha sonra masum olduğunun ortaya çıkması ile cezadan kurtulup adını temize çıkartacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. Huseyin Topuz (08 Ekim 2014 saat: 07:04)

    Ruyada annnemin bana araba olduğunu söylediğini arabada klasik bi araba 69 model ama motoru yok onu yaptırmak gerektiğini söyledi ondan sonra yakın arkadaşımla yaşıtımız birini dövüyoruz ben sürekli araba konusunu açıyorum ama duymuyor yada duymamazlıktan geliyo dövdüğümüz kişi hakkinda konuşuyo ama o kişiyi daha onceden gormedik rüyada tanıyoruz her susmasında araba konusunu açmaya çalışıyorum yine konuşmaya başlıyo yorumunuzu bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,