RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyada araba anahtarı görmek, rüya sahibinin gelecekte herşeyin daha iyi olması adına savaştığına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin en büyük amacının emeklerinin karşılığında ailesine daha iyi şartlarda, daha konforlu, daha lüks ve daha rahat bir yaşam verebilmek olduğuna tabir edilir. Herkes gibi rüya sahibinin de yaşamdan bazı istekleri ve beklentileri olduğu anlamına gelir ve bu rüya daha ziyade kolay bir yaşamın hayalini kurmaya delalet eder.

Rüyada Araba Anahtarı Almak

Rüyayı gören kişinin çok istediği bir işte neredeyse mutlu sona yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin ne istediğini biliyor olması sayesinde hedefine doğru planlı, programlı, stratejik ve de emin adımlarla yürüdüğüne ve yüzünün gülmesine deyim yerindeyse ramak kaldığına yorulur.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Üzülmeye, şanssızlık yaşamaya, kısmetini kaçırmaya ve uğursuzluk yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan engeller, sarp ve dikenli yollar, kötü kişiler ve olumsuz olaylar nedeni ile kendisini başarıya taşıyacak yolda ayağının tökezleyeceğine ve düşeceğine alamet eder.

Rüyada Araba Anahtarı Bulmak

Rüya sahibine ilaç gibi gelecek, dertlerini unutturacak, onu karamsar ve düşünceli ruh halinden kurtaracak bir çözüme kavuşacağına işaret eder. Beklenmedik bir anda güzel bir kısmet yakalamaya ve bunu da en akıllı şekilde kullanarak menfaat elde edip, hem mutluluktan hem de rızıktan bolca nasiplenmeye rivayet edilir.

Rüyada Araba Anahtarı Kırılması

Rüya sahibinin maddi varlığını har vurup harman savurmaması, yarınlarını, çocuklarını ve yaşlılığını düşünerek geride bir şeyler bırakacak şekilde kullanması gerektiğine delalet eder. Gereksiz ve keyfi harcamaların acısını yaşamamak ve pişman olmamak için tasarruf etmeye ve birikim yapmaya tabir edilir.

Rüyada Araba Anahtarı Vermek

Rüyayı gören kişinin rüyasında araba anahtarını verdiği kimseye bir hayrı dokunacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,