RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Bozulması

Rüyada araba bozulması, var olan hayat düzeninde karşılaşılacak her türlü aksiliği ya da sıkıntıyı dile getirir. Ev yaşantısında evli kimselerin eşleriyle aralarında sık sık tartışma yaşanacağını ve ilerleyen günlerde iletişimin zayıflayacağını tabir eder. Planların bozulacağını, evlilik ya da nişan gibi istekler için biraz daha beklemenin uygun olacağını işaret eder. Arzu edilen hedeflere ulaşabilmek için şu an uygun zaman olmadığını ve girişimlerin erken olacağını, olgunlaşmamış şartlarda hareket etmenin de hem maddi zararları olacağını, hem de kişinin kendisini başarısız olarak görmesine sebep olacağından moral bozucu hale gelebileceğini delalet eder. Araba bozulması iş yaşantısında yönetici veya amirlerle, kişiden üst görevde olan yetkililerle sözlü bir çatışma yaşanabileceğini, rüya sahibinin alması gereken terfinin bu çatışmadan kaynaklı olarak durdurulacağını ifade eder.

Rüyada Araba Çalışmaması

Rüya sahibi çalıştığı yerde daha yüksek maaş almasını engelleyen durumlar ve kişilerle karşılaşacak demektir. Genellikle çalışma hayatıyla ilgili sorunların ifadesi olan rüya, iş arkadaşlarının güvenilmez olduklarını, kişinin arkasından iş çeviren, laf söyleyenlerin varlıklarını ifade eder. İş aksamaları yüzünden ve gelirin aynı kalması nedeniyle daha önceden yapılmış bazı planlarda geri adım atmak gerekeceğini de delalet eder.

Rüyada Araba Tamir Ettirmek

Bozulmuş bir arabayı tamir ettirmek veya tamirciye götürmek ikinci bir şans elde edileceği manasına gelir. Kişinin beraberliğinde var olan sorunlar veya ayrılık durumunda karşı taraftan af dileyerek yeniden başlayabileceğini, işinden atılanların veya çıkarılanların geri alınacağını ifade eder. Aksiliklerin ve sorunların geçici olduğuna, kalıcı görülmemesi gerektiğine vurgu yapan rüya, çok fazla evhamlanmanın hiçbir fayda sağlamayacağını, sakin kalmanın önemini vurgular.

Rüyada Araba Bozulmasının Psikolojik Yorumu

Yaratıcı ve parlak fikirleri olan ancak çekingenliklerinden ötürü projelerinden bahsedemeyen kişileri işaret eder. Çok ince ruhlu olunduğunu ve kolay kırılmak yüzünden ikili ilişkilerde zorluk çekildiğini de bildirir. Aile birliğini sürdürme gayreti ve bir ayrılık gündemdeyse durumu düzeltmek için uğraş verildiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!