RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyada araba çaldırmak, rüya sahibinin çevresi ile ilişkilerinin kötü olduğuna ve daha da bozulacağına yorumlanır. İş ve aile ilişkilerinde sıkıntılı durumlar yaşanacağını ve iletişim kurmanın güçlük kazanacağını da bildiren rüya kişinin konuşmalarında ve hareketlerinde çok dikkatli olması gerektiğini de hatırlatır. Bu rüya kişinin ruhsal dünyasındaki çelişkili durumların gerçek hayatına da yansıdığına ve tutarsız bir görünüm sergilediğine de tabir edilirken, aynı zamanda kişiye zarar veren huyların olduğunu da gösterir. Farklı yorumlara göre ise, rüyasında araba çaldıran kişi, hayatında çok önemli bir yerde olan yakın birini kaybeder. Çalınan araba büyük ise sıkıntılar da o oranda büyük, küçük ise, yaşanan sorunlar da küçük olur. Çalınan arabanın rengi siyah ise kişi çok büyük bir felaketle karşılaşır, beyaz ise kötü olduğu düşünülen bir iş hayırlara vesile olur.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Görülen araba kazasında kan yoksa bu kişi için hayırlı bir olayın gerçekleşeceğine yorumlanır. İş ve yaşanılan çevre ile ilgili bir değişikliğe de delalettir. Kazada kan aktığını gören kimse, pişmanlık duyacağı bir işe kalkışır, büyük bir sırra sahip olur. Araba kazası aynı zamanda kişinin ikili ilişkileri açısından da sıkıntılı bir döneme girdiğini ve bu nedenle bazı sorunlar yaşamak zorunda kalacağını da simgeler. Rüya sahibi kendi kullandığı bir araba ile kaza yaptığını görürse, evinin rızkını boş işlere harcar ve aile içinde gerginlikler yaşanmasına neden olur.

Rüyada Araba Çaldırmak Psikolojik Yorumu

Genellikle yeni araba sahibi olan kişilerin arabalarına bir şey olmasından, çalınmasından veya başına bir şey gelmesinden dolayı duydukları endişe ve korkuların rüyalarda yansıma bulmuş halidir. Rüyasında arabasını çaldırdığını düşünen kişi hırsızlık olaylarından dolayı yoğun bir endişe duymakta ve gün içinde buna yönelik düşünceler üretmekte olduğundan, uykusunda da sahip olduğu arabanın başına bir şey geldiğini görebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Çaldırmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Yunus emre (03 Temmuz 2016 saat: 17:04)

  Merhabalar,
  Öncelikle sevgilimle şuan kavgalı bir dönemdeyiz.şu arabalar pek konuşmuyoruz.yaklaşık 9 ay öncede beyaz 95 model beyaz tipo araç aldım.konuyla ilgili diye yazdım.
  Gece yarısı 3 gibi uyanıp su içtim tekrar uyudum.neyse rüyada hatırladım kız arkadışımla telefonda konuşuyoruz.ayrılıyormu tam hatırlamıyorum.tam kapatma üzeri telden erkek sesleri geliyor kim onlar falan derken telefon kapanıyor.yanımda bir arkadaşım var hıçkıra hıçkıra ağlıyorum..uyanıyorum gerçekten ağlamışım.su içip tekrar yatıyorum bi süre sonra gene uyuyorum.bu sefer arabam kayıp.arıyorum yok tamirci gibi yer depoya gidiyorum dışarda arıyorken uyanıyorum…
  Tuhaf bakalım neymiş :)

 2. Ali (10 Aralık 2015 saat: 17:39)

  Merhaba ruyamda bur tanidigimla benim arabamla dolasirken bir yerde duruyorum ben asa iniyorum
  Ve arkadasim arabada iken hirsiz arabama binip
  Kacmaya calisiyor fakat arkadasimla bogusuyor ve ikiside arabadan assa dusuyorlar araba ise kendi kendine yuruyup gidiyor kosuyorum bagiriyorum ama sesim cikmiyor hirsizda kosarak kaciyor.

 3. Arda (25 Mart 2015 saat: 07:22)

  Merhabalar istanbuldan yaziyorum. Kendi arabam ile yozgata gidiyorum ve orda bi koyde polis cevirmesi oluyor duruyoruz ve asagi inip polisler arabayi alip gidiyor. Hirszlarmis ve daha sonra askerlik yapdigm zamanlardaki komutandan da orda biseyler anlatiyor birazdan savaş cikacak falan diye bana tabanca ayarliyor evden Mill et saga sola konusuyor ve bitiyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,