RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Çalınması

Rüyada araba çalınması, rüyayı gören kişinin, hayatını tamamen değiştirecek çok büyük atılımlar yapacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Araba Çarpması

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri çok iyi çalışmalar gerçekleştirdiğine, bu sayede üst yöneticileri tarafından çok büyük yetkileri olan bir göreve getirileceğine, çok büyük adımlar atacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, üzüntülerden, stres ve kederden uzak duracağına ve çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Araba Çarptığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntıları çözmesine çok büyük katkı sağlayacak yüklü bir miktar paraya sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Araba Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı, başarılara, bulunduğu mevkiye ve eline geçen paralara rağmen çok uzun zaman önce yaşadığı saf ve temiz duyguları özlediğine, çok büyük bir özlem duyduğuna, çok zor zamanlar yaşadığına ve gün geçtikçe üzüntüsünün arttığına alamet eder. Aynı zamanda, aile hayatında uzun zaman önce yaşadığı güzel günleri düşündüğüne ve bu şekilde çok üzüntü duyduğuna rivayet eder.

Rüyada Araba Çaldırmak

Çok uzun zamandan beri yapılan çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına ve çok büyük üzüntü yaşanacağına alamet eder.                                         

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Çalınması İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (22 Aralık 2014 saat: 10:42)

  rüyamda bir mağazada kızım için birşeyler bakıyorum çok yakın olan komşum da oralarda ama o sonra gidiyor ben de alışverişi tamamlayıp çıkıyorum ve çıktığımda arabayı nereye koyduğumu düşünüyorum ama arabayı koyduğumu tahmin ettiğim yerde olmadığını görüyorum. acaba başka bir yere mi koydum diye aramaya başlıyorum ama bir türlü bulamıyorum. sonunda arabanın içindeki yorgan gibi malzemelerin dışarıya atılmış bir şekilde olduğunu görüyorum ve arabamın çalındığını anlıyorum. eşimi arıyorum ve sigortasının çalınmaları kapsayıp kapsamadığını soruyorum. o da çok önemsemeyerek kapsadığını söylüyor.
  şu aralar kafamı sağlık açısından biraz sıkıntılarım var onlara takıyorum ilgisi olabilir mi?
  şimdiden teşekkür ediyorum.

 2. ilkay (18 Aralık 2014 saat: 13:03)

  Rüyamda çok hastaymışım çok dik uzun bir yokuş var ve o yokuşu zorlanarak çıkıyorum ama yokuş olduğu için değil hastayım ve ağrılarım olduğu için zorlanıyorum yokuşu çıkıyorum iki ayağımda yokuşu tam çıkıyor bu arada kardeşim yanımda beliriyor hastasın diye yokuşu çıkmana yardım edeyim diye geldim diyor yokuşu çıktım gerek yok sen arabayı kitledinmi diyorum yok diyor araba çalımır sen arabaya dön diyorum yokuşu iniyor tam arabaya yaklaşıyor araba hareket ediyor arabayı çalıyorlar eyvah diyorum yokuşu koşarak iniyorum arabanın peşinden koşmaya başlıyorum diyorumki arabanın peşinden koşarak nasıl yakalıycam içinde kimler var bana zarar verirlermi derken araba duruyor içindeki adam iri yarı uzun boylu bir adam adamı dövüyorum sonra farkediyorumki adam zihinsel engelli arabayı oyun olsun diye çalmış ve kullanmayı bilmediği için fazla hızlanamadan durmuş

 3. necati abalı (08 Mayıs 2014 saat: 09:31)

  şirket arabasıyla yolda giderken durdum araçtan iniyorum geri döndüğümde araç yerinde yok anahtar üzerinde bıraktığım için aracım çalınıyor hemen polise aramak istiyorum ama aracımın plakasını bilmiyorum. (gerçek yaşamda da bilmiyorum plakasını) plakasını öğrenmek için işyerini aramak istiyorum bir türlü işyerin telefonunu cep telefonumdan bulamıyorum. işyerini araya mı yorum. o sırada polisi de aramak istiyorum ama araya mı yorum il sınırlarını çıkmadan polise haber vermek istiyorum arayamıyorum ne işyerini nede polisi bir türlü araya mı yorum.
  saygılar

 4. musa (25 Nisan 2014 saat: 12:56)

  arabam 2007 model fakat ruyamda benım olan araba son modeldi..bı yere mısafırlıge gıdıyorum cıktıgımda arabam parkta yoktu..uc dort adam uzaktan akrabamız hatta bu adamlar..benım yanımdaymıs gıbı napalım falan dıyorlar ama kendı aralarında konustuklarından anlıyrmkı onlar calmıslar.sonra onlarla tartısıyordum..ama cok etkıleyıcı bır ruyaydı,arabam gıtmıstı hersey bıtmıstı yıkılmıstım sankı..ne anlama gelıyor acaba lutfen yorumlarmısınız?

 5. orhan sal (14 Nisan 2014 saat: 10:29)

  rüyamda evdeyim akşamüstü saatlerinde hava yeni kararmış.
  birden telefonum çaldı bilinmeyen numara yazıyordu telefonu açtığımda bir adam bana araban varmı dedi var dedim plakasını söyleyin dedi sanane neden soruyorsun dediğimde bana arabamın plakasını söyledi ve arabanız çalındı dedi. bende camdan arabaya baktım ve biraz önce orda oludğunu gördüğümü sandığım arabamın orda olmadığını gördüm.adama polismisin nerde arabam dedim. telefondaki kişi bana yarın halletcez bunları bu arabanı çalanlar tecavüzde etmiş bunlar herşeyi yapar dedi bende. bende ne tacavüzü ben kocaman adamım memurum 1.82 boyum var 90 kiloyum yok öyle birşey dedim.ama o adam yine aynı şeyleri söyledi.bu rüya benim çok garibime gitti rahatsızlık verdi. lütfen tabir edebilirmisiniz saygılar.

 6. cemalettin türk (20 Şubat 2014 saat: 11:28)

  şirket arabasıyla eve geliyorum,sonra yaya olarak evden çıkıyorum yürümeye başlıyorum bi müddet sonra araba aklıma geliyor ve geri dönüyorum,yolda işyerinden başka bir arkadaşımı görüyorum onuda alıp eve doğru gidiyorum,eve geldiğimde arabanın çalınmış olduğunu farkediyorum,aramaya başlıyorum kayınbiladerime soruyorum polise haber verelim diyorum kayınbiladerim bana katıla katıla gülüyor hatta yerlere yatıyor,sonra bir yaratık bana saldırıyor,önce yumruk atıyorum sonra benim üzerime uçarak geliyor ve boğazımdan yakalıyor ona vurmaya çalışıyorum fakat gücümün tükendiğini hissediyorum,ve o anda uyanıyorum.

  şimdiden yapacağınız tabir için çok teşekkür ederim,allah razı olsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,