RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Camı Görmek

Rüyada araba camı görmek, rızkın artması ve kazanç bolluğu anlamına gelirken özellikle hayatını sık sık yolculuk yapacağı bir işten kazanacak olan rüya sahibinin çalışmaktan dolayı kendisine ve ailesine zaman ayırmak konusunda zorluk çekeceğini ifade eder. Araba camı zihinsel olarak yorgun olunduğunu bildirir ancak rüya sahibinin şikayet etmek yerine sahip olduğu işle gurur duyduğunu ve daha çok kazanmak için daha fazla çalıştığının altını çizer. Kimsenin yardımı olmadan alınacak mülke de işaret eden rüya, zaman zaman bu çalışma koşullarının ağır olmasından ötürü kişide analiz yeteneğinin azalacağını ve bu durumun bazı projelerde beklentilerin altında bir sonuç almasına neden olacağının ifadesidir.

Rüyada Araba Camı Açmak

Bir arkadaşın davetine katılmak veya bir tanıdıkla yemeğe çıkmak, işe ara vermek demektir. Aşırı yoğun çalışan kimselerin kısa bir süre izin alacaklarına veya işlerin hafiflemesi ile sosyal yaşantılarına zaman ayıracaklarına yorumlanır. Araba camını açmakta zorluk çekmek planlanmamış işler ve başkalarının isteklerine göre hareket etmek zorunda kalmak nedeniyle kişinin dinlenecek fırsat bulamayacağını ve biraz bunalmış hissedeceğini ifade eder. Kişisel değişimler için yeterli zaman bulamayan kişilerin hayatlarını düzene sokmak için biraz daha beklemeleri gerekecek demektir.

Rüyada Araba Camı Kırmak

Tanıdık biriyle yapılacak bir tartışma neticesinde yaşanacak olan kırgınlığa yorumlanır. Kişi kendi arabasının camını kırıyorsa hanesindeki insanların aşırı istekleri yüzünden sıkıntıya düşer. Başkasının arabasının camını kırmak, dış etkenlerden fazlaca etkilenildiğini ve başkalarının takdirini toplamaya önem verildiğini bildirir. Sadece egosuna hizmet eden kişilerin gerçeklerle karşılaştıklarında yaşadıkları hayal kırıklığını bildirir. Bazı gerçeklerin kişinin hayal dünyasında yaşadığını yüzüne vurması sonucu üzülmek anlamına gelir.

Rüyada Araba Camı Görmenin Psikolojik Yorumu

Dışa dönük yaşama isteğinin ve kendi kabuğunu kırmayı arzu etmenin ifadesi olan rüya, belli bir sebepten ötürü içine kapanmış kişilerin daha yüksek bir enerjiye kavuştukları için hayatlarını yeni baştan oluşturma gayretlerini de temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!