RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Devrilmesi

Rüyada araba devrilmesi, genellikle hedeflerde değişikliklerin olacağını ve kişinin özellikle yakın geleceğe yönelik düşüncelerinde bazı farklılıkların meydana geleceğini bildirir. Yaşanan aksiliklerin veya yapılan planların mevcut koşullara uygun olmaması nedeniyle yön değişikliği yapılacağını bildirirken, özellikle plansız, programsız şekilde hareket etmenin rüya sahibinin emellerine ulaşmakta güçlüklere neden olacağının da altını çizer. Araba devrilmesi sahip olunan düzenin aynı şekilde gitmeyeceğini, en azından bir süreliğine maddi ve manevi anlamda bazı zorluklara göğüs germek zorunda kalınacağını da ifade eder. Kendine ait olmayan bir arabanın devrilmesi ise yakın akraba veya arkadaş çevresinde yaşanan bir sıkıntıya şahit olmak, bu kişilere yardım etmek için çaba harcamak manasına gelir.

Rüyada Araba Yanması

Yolculuk planı olan veya yola çıkmak için hazırlanan kişilerin son dakikada bu fikirlerinden vazgeçecekleri durumlar yaşayacağını işaret eder. Genellikle bir aksilikten ötürü yola çıkmaktan vazgeçilse bile bu durumun kişi için hayra alamet olacağını ve yaşanan sıkıntının daha sonra iyi bir duruma dönüşeceğini tabir eder. Aceleci kararların, fazla düşünülmeden girişilen projelerin kişiye maddi anlamda aşırı yük ve borç getirmesi yüzünden mali bir sıkıntının içine düşüleceğini bildirerek uyarıda bulunur.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüya sahibinin bu sıralar dalgın ve yorgun olmasından ötürü işlerine gereken şekilde yoğunlaşamaması ve konsantrasyonunun bozulması yüzünden planlarında aksamalar olacağını, gelecek için yatırım yapmak için şartların uygun olmadığını hatırlatır. Başkalarının araba kazası yaptığını görmek ise yaşanan olaylardan ders çıkarılacağını ve fevri çıkışlar yapmadan, her konuda akıllı ve mantıklı kararlar alınarak ilerleneceğini ifade eder.

Rüyada Araba Devrilmesinin Psikolojik Yorumu

Bugüne kadar sürdürülen yaşam şeklinin değiştirilmesi yönünde çaba gösterildiğini, kişinin mevcut düzeni değiştirmek için bazı kararlar alacağını ancak bu sürecin aynı zamanda tedirginlik verici olduğunu da ifade eder. İhtiyaç duyulan değişimin kişiyi bazı radikal kararlar almak zorunda bırakmasından ötürü yaşanan stresin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!