RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, maddi kaygılarınızın olduğuna işaret eder. Geleceğinizi garanti altına almak amacıyla bazı tedbirler alabilirsiniz. Yeni yatırımlar veya harcamalarda kesinti yapmak söz konusu olabilir.

Araba rüya tabirleri

Arabaya binmek

Rüyada arabaya binmek, eğer kendi işinizi yapıyorsanız işlerinize büyük bir bereket geleceğine; eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, işinizde beklemediğiniz bir mevkiye yükseleceğinize işaret eder. Bu rüya seviye atlamanın ve yükselmenin müjdecisidir. Bu rüya devlet kapısından alınacak yardımlarla da tabir edilmektedir. Devlet dairelerinde çalışan bazı kişilerin size iyiliği dokunabilir.

Bu rüyanın bir diğer yorumu ise çocuğunuzun hayırlı bir evlat olarak yetişeceği yönündedir.

Rüyada arabaya binmek tatil amaçlı veya iş nedeniyle yolculukla da tabir edilmektedir.

Arabadan inmek

Rüyada arabadan inmek işlerinizde bazı gerilemeler yaşayacağınıza delalet eder. Şu sıralarda iş konusunda attığınız adımlara dikkat etmelisiniz.

Araba vapuru

Rüyada görülen araba vapuru yakın zamanda yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Bu yolculuktan manevi ve maddi olarak faydayla döneceksiniz.

Arabadan düşmek

Rüyanızda bindiğiniz arabadan düştüğünüzü görmeniz çalıştığınız işten çıkacağınıza delalet eder.

Yük arabası

Rüyanızda çok fazla yük bindirilmiş bir arabaya bindiğinizi gördüyseniz, bu rüya bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Dolmuş / Minibüs

Rüyanızda dolmuş yada minibüse binmeniz, bu rüya bir iş seyahatine çıkacağınızın habercisidir. İş seyahati sizin için çok iyi geçecektir.

Kaza yapmış araba

Rüyanızda kaza yapmış araba görmeniz sanıldığının aksine hayırlı bir anlama sahiptir. Böyle bir rüya mevkinizin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Yuvarlanmış araba

Rüyada yuvarlanmış araba görmek, çevrenizden aldığınız övgülerin ve ününüzün uzun sürmeyeceğine işaret eder.

Araba altında kalmak

Rüyada araba altında kalmak rüyayı gören kişinin zengin olacağına delalet eder. Yüklü bir mirasa sahip olabilirsiniz.

Araba kovalamak

Rüyanızda arabaya yetişmek için arabayı kovalamanız, eğer işsizseniz iş arayışınızın uzun süreceğine delalet eder.

Otomobil

Rüyanızda bir otomobilde iseniz, bu rüya, işlemediğiniz bir suç yüzünden itham edileceğinize fakat çok sürmeden suçsuzluğunuzun kanıtlanacağına işaret eder.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, otomobil kısa süreli kederle yorumlanır.

Otomobil kullanmak

Rüyada otomobil kullanmak, iş yerinde verdiğiniz emeklerin takdir edileceğinin habercisidir. Eğer yönetici konumunda iseniz işinizdeki başarılarınız artacaktır.

Bir diğer rüya tabirine göre rüyada otomobil kullanmak, farkında olmadan sergilediğiniz davranışlar nedeniyle bazı ufak sıkıntılar yaşayacağınıza yorulmaktadır.

At arabası

Rüyada at arabası görmek amaçlarınıza muvaffak olacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada at arabasıyla yolculuk yapmak, rüyayı gören kişinin araba sahibi olamayacağına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya ufak bir rahatsızlığı simgeler.

El arabası

Rüyada el arabası görmek yapacağınız işlere çok emek harcayacağınıza ve işleriniz için çok uğraşacağınıza yorulmaktadır.

Bebek arabası

Rüyada bebek arabası görmek çeşitli maddi sıkıntılar geçirebileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı hamile bir kadın görmüşse, bu tür rüyalar hamile kadınlar tarafından sıkça görüldüğünden, rüya tabir edilmeyebilir.

Rüyada Araba Sürmek

Sevilen bir kişi ile girilecek bir işte çok doğru adımların atılması sayesinde büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Araba Almak

Uzun bir zamandan beri hayali kurulan ve gerek maddi imkânlar gerek zaman bulunamaması gibi sorunlardan ötürü gerçekleştirilemeyen bir projenin hayat geçirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevinçli haberler alınacağına ve bu haberlerin gelişiyle kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada Araba Almak

Kaçan fırsatların destek verecek birkaç arkadaşın yardımı ile tekrar elde edileceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Anne baba duaları alınması sayesinde karşılaşılan engellerin ve zorlukların çabucak ve zarar görmeden atlatılacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

İş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması için daha dikkatli olunacağı, kazancın günden güne arttırılacağı, işlerin üzerinde daha çok kafa yorulacağı, atılan adımların birçok kişi ile konuşulacağı, yeri geldiğinde tecrübe sahibi kişilerden fikir alınacağı ve daha başarılı olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Araba Satmak

Rüyayı gören kişinin, iş ile ilgili olarak attığı adımlarda yaşanacak bir hatanın yakın bir zaman içinde bazı sorunlara yol açacağına anacak bu sorunların yine kendisi tarafından alınacak bazı tedbirler ve atılacak adımlar sayesinde ortadan kalkacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sosyal hayat içinde pek yakın olunmayan bir kişinin yapacağı kötülüğün kendisine döneceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Çarpması

Beklenmedik bir anda sıkıntı yaratacak ve büyük bir üzüntüye neden olacak bir durumla karşılaşılacağına, bu yüzden aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine ve sorunun ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada Araba Kaybetmek

Maddi ve manevi açıdan çok sorun yaratacak bir durumun ortasında kalınacağına, bu sebeple uykusuz ve stresli günler yaşanacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, kırgınlık yaşanacağına, zor bir dönem geçirileceğine ve bu dönem içinde neredeyse hiç kimseden bir yardım ya da destek alınamayacağına tabir edilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Uzun bir zamandan beri sahip olunan bir mevkiye, yaşanacak kötü ve maddi açıdan büyük hasara neden olacak bir olay yüzünden veda edileceğine, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına ve iş hayatı içinde zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşanacağına rivayet edilir. Ayrıca, zor durumların üstüste geleceğine, psikolojik olarak kötü bir ruh haline sahip olunabileceğine ve bu yüzden profesyonel bir yardım alınması gerekebileceğine işarettir.

Rüyada Siyah Araba Görmek

Kişinin, aile hayatı içinde yaşadığı bazı tartışmalar olduğuna, bu tartışmaların yakın bir zaman içinde son bulacağına, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına ve bu adımlar sayesinde kazancını en az iki kat arttıracağına delalet eder. Aynı zamanda, sosyal hayat içerisinde tanışılan bir kişi ile bir küs bir barışık bir ilişki yaşanacağına alamettir.

Rüyada Karlı Havada Araba Kullanmak

Tecrübeli kişilerin karşı çıkmalarına rağmen sıkıntılı ve sorunlu bir işe girileceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada Araba Çalmak

Zor geçen bir dönemin ardından işle ilgili olarak sıkıntı yaratan bir durumun ortadan kaldırılacağına, bu sayede çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine alamet eder. Aynı zamanda, kişinin gam, dert ve kederden kurtulup yakın bir zaman içinde ferahlığa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Parçalanması

Hayırsız bir kişinin sözüne uyulup ortak bir işe girileceğine, bu işte parasal olarak kısa süreli bir kazanç elde edileceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına ve sıkıntıların günden güne daha da artacağına rivayet edilir. Ayrıca, renkli bir hayata sahip olunan dönemin geride kalacağına ve artık daha sakin, daha mütevazi ve daha içine kapanık bir yaşam sürme konusunda karar verileceğine yorulur.

Rüyada Araba Motoru Görmek

Hayırlı bir işe girileceğine yorulur. Yakın bir zaman önce tanışılan bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bu gönül ilişkisinin devamı olarak çok hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatında kazanılacak para ile ayal edilen eve kavuşulacağına ve işlerin gittikçe daha kazanç getirir bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Araba Satmak Ve Almak

Rüyayı gören kişinin, sorun yaratan bir durumla karşı karşıya geleceği, maddi ve manevi açıdan çok büyük sıkıntılar çekeceği, hayır getirmeyecek bir kişi ile ortaklık kurmak zorunda kalacağı ve işlerin çok aksayacağı, ancak dizginleri eline alması sayesinde iş ile ilgili sıkıntıları teker teker çözeceği anlamına gelir.

Rüyada Araba Yakmak

İstenen şeylere kavuşmak için gidilen yolda bazen hata yapılabileceğine, bu hatalara karşı önceden önlem almak ve dikkatli olmak gerektiğine, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, bazı sorunların patlak vereceğine ve hayırsız bir kişinin işleri daha kötü hale getirebileceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak atılan bütün adımlar güzel sonuçlar doğuruyorken ve hayallere kavuşuluyorken yaşanacak kötü bir olaydan ötürü hayat içinde sıkıntılı bir döneme girileceğine, bu dönem sona erene kadar ve bu sıkıntı bitene kadar atılan adımlara dikkat edilmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Araba Yanmasını Görmek

İşlerin bir anda içinden çıkılmaz bir hal alacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, iş arkadaşlarından birinin yapılan bir projenin içeriğiyle ilgili olarak dışarıya bir casusluk yapacağına, bu yüzden çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına ve en sonunda çalışmanın uzunca bir süreliğine askıya alınacağına delalet eder.

Rüyada Araba Takas Etmek

İş konusunda yeni bir adım atmaya, kazancı arttırmaya, yardım isteyen bir arkadaşa maddi ve manevi yardımda bulunmaya, sorunları çözmeye, dertleri bitirmeye, kırgınlıkları ve kızgınlıkları sona erdirmeye, aile hayatında çok hayırlı adımlar atmaya ve başarı sağlamaya işaret eder.

Rüyada araba görmek psikolojik yorum

Araba sürmek

Rüyanızda araba sürmeniz, hayatınızda bir değişiklik yapmak istediğiniz anlamına gelir. Hayatınızda ilerleme kaydetmek için bir aşamadan diğer bir aşamaya geçiş isteği rüyanızda araba sürmeniz ile kendisini göstermiştir. Bu rüya, arabanın yolda nasıl ilerlediğiyle ilgili de farklı rüya tabirleri içerebilir. Eğer arabayı kendiniz kullanıyorduysanız bu rüya hayatınızın kontrolünün sizin elinizde olduğunu gösterir. Eğer başka birinin kullandığı bir arabada iseniz, o zaman hayatınızla ilgili edilgen bir rolünüz var demektir. Arabada arka koltukta oturmanız düşük benlik saygısına ve kendine güven eksikliğine işarettir.

Arabayı kaybetmek

Rüyanızda arabanızı nereye park ettiğinizi unutmuşsanız, arabanızı bulamıyorsanız, bu rüya hayatınızın gidişatı ile ilgili mutsuzluğunuzu sembolize etmektedir. Yaşamınıza nasıl bir yön vermek istediğinizi bilmiyorsunuz demektir.

Rüya park edilmiş araba

Bu rüya potansiyelinizin gereksiz yere ortaya çıkamadığının göstergesidir. Bunun yanında bu rüya, kendi istediğiniz şeyleri yapmak için kendinize yeterli zamanı ayırmadığınızı da ifade edebilir.

Arabanın çalınması

Rüyanızda arabanızın çalındığını görmeniz kimlik kargaşası yaşadığınıza işaret eder. Bunun yanında başarısız ilişkiler ve hayatınızda önemli bir rol oynayan bir kişinin kaybı da bu rüyanın sembollendirdiği durumlar arasında bulunabilir.

Arabanın denize uçması

Rüyanızda arabanız bir göl, deniz veya derin bir suyun üzerine doğru uçtuysa ya da girdiyse, bu rüya yarıda bırakılmış amaçları ve yaşamınızdaki pişmanlıkları simgeler.

Araba ile birine çarpmak

Rüyanızda arabanızı sürdüğünüz sırada birine çarpmanız, gerçek yaşamınızda bazı kişileri incitmiş olduğunuzu ifade eder. Bununla ilgili pişmanlık ve suçluluk duygusu böyle bir rüya ile kendini göstermektedir.

Arabada kilitli kalmak

Rüyanızda arabanın kapısını ya da penceresini açamamanız, hayatınızda vermiş olduğunuz kararlarla ilgili tereddütle olduğunuzu ve belki de bu kararlardan dönmek istediğinizin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,