RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Kapısı Görmek

Rüyada araba kapısı görmek, birinin akıl vereceğini ve bu sayede bir engelin aşılacağını bildirir. Rüya sahibinin tek başına hareket edip, halletmeye çalıştığı bir meselede tıkanıklık yaşayacağını, yalnızca çok güveneceği bir arkadaşı ile bu sorun üzerine konuşarak çözüm bulacağını ifade eder. İş konusunda yaşanan ilerlemelerin bir süreliğine duraksayacağını, ancak bu durumun geçici olduğunun farkına varılması gerektiğini, acele edip işleri karıştırmadan sakince durmayı öğütler. Yaşanan aksiliklerden ötürü çevredeki kişilere, özellikle destek veren arkadaşlara karşı daha anlayışlı bir tutum içinde olmak gerektiğini, aşırı hırsla ve sinirle hareket etmemek gerektiğini işaret eder. Yapılan planların gerçekleşmesi için bazı aksiliklerin üstesinden gelmek gerektiğine, bu olumsuzlukların kişiye büyük tecrübe yaşatacağına, sonrasında atılan adımlarda daha dikkatli davranılacağı için planların en iyi şekilde hayata geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada Açık Araba Kapısı Görmek

Hareket halindeki bir arabanın kapısının açık olduğunu görmek, birden fazla fırsat elde edilecek güzel bir dönemin de habercisidir. Hayattan keyif alınacağını, iş yoğunluğunu biraz daha hafifleterek kişisel zevklerin ön plana çıkarılacağını, eşle dostla, arkadaşlarla çok daha fazla zaman geçirileceğini ifade eder. Yaşamın en eğlenceli tarafıyla buluşmanın, zorlayıcı tutumlar yerine daha yumuşak, daha anlayışlı, hoşgörülü bir tavır içinde olunacağının, iş konularında da esnek davranılacağının tabiridir.

Rüyada Bozuk Araba Kapısı Görmek

Kişinin azmini azaltacak, moralini biraz olsun etkileyecek olumsuz iş sorunlarına işarettir. Genellikle yolculuk planlarının tutmayacağını, dış koşullardan kaynaklı şekilde bu seyahati ertelemek zorunda kalan rüya sahibinin bir süre can sıkıntısı yaşayacağına yorumlanır. Fikirlerde devamlılıktan çok ani kararlara göre hareket etmek nedeniyle bir tıkanıklık yaşanacağını bildirir.

Rüyada Araba Kapısı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişisel zevkler ve hayallerle, iş dünyası arasında sıkışmış hissetmenin ifadesidir. Gerçekleştirilmek istenen düşünceler için yeterli zaman ve para bulamayan kişilerin sürekli olarak bulundukları şartları nasıl değiştirebileceklerine dair düşünceler ürettiklerine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!