RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Kaybetmek

Rüyada araba kaybetmek, rüya sahibinin hedeflerinden saptığı anlamına gelir. Kişinin yaşama amacındaki değişiklikler onun zor günler geçirmesine neden olacaktır. Rüya sahibini bu duruma düşürecek bazı olaylar yaşanacaktır. İlerlediği yoldan dönmesi bir zorunluluk olarak karşısına çıkacaktır ve başka çaresi kalmayacaktır. Ancak bu zamandan sonra mutlu olmama ihtimali yüksektir. Çünkü istemediği bir çalışma ortamı, çevre edinebilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyada araba çalındığını gören kimse, çevresindeki insanlarla olan ikili ilişkilerinde zorluk çekecektir. Onlarla bazı problemler, uyuşmazlıklar yaşanacaktır. Ancak rüya sahibi bunu öngörüp tedbirlerini alabilir. Bu problemleri kısa zamanda aşması için yeterli vakti bulacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada araba çaldırmak, beyinde oluşacak çelişkilere işaret eder.

Rüyada Araba Aramak

Rüyada araba aramak, gerçek hayatta liderlik arzusu içerisinde olunduğunun göstergesidir. Rüya sahibi yaptığı işlerde başrolü üstlenmek, hep takdir edilmek gibi düşüncelere sahip olacaktır. Buna göre de hareket edecektir. Ancak bazı zamanlarda ters tepebilir, bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir. Çabuk büyüme arzusu rüya sahibine sahip olmak istediklerinden daha azını vaat edebilir.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek, genellikle hayra işaret eder. Rüya sahibi rüyasında araba kazasından sonra kan görmemiş ise, güzel şeyler yaşanacağına, sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Ancak rüyada araba kazasından sonra kan görülmüş ise, rüya sahibi suçluluk duygusuna kapılacaktır. Bu nedenle kendisini cezalandırmak isteyecektir.

Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

Rüyada araba anahtarı kaybettiğini görmek, planlanan şeyleri yaparken bazen sorunlarla karşı karşıya kalınacağı anlamına gelir. Rüyada görülen anahtar, bir şifre ya da bir araç olarak yorumlanır. Bu nedenle rüya sahibi yanılmaları neticesinde sonuca istediği gibi ulaşamayacaktır. Yolunda kendisini üzecek sorunlarla karşılaşacaktır. İpuçlarını kaybetmesi hedefinden şaşmasına neden olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Kaybetmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selcuk (05 Şubat 2015 saat: 18:06)

    Rüyamda beyaz spring aracmla giderken yolda başka bir beyaz aracın içinde yüzlerini tanıdığım 2-3 kişi var .beni geçtiler ve fazla git sağ tarafa durmuşlardı .bende durdum.ben araçtan indim onları aramaya başladım.20-30 m gitmistimki arkamı döndüm araban yok.geri geldim baktm arabayı bulamadım sadece anahtarlığı buldum.koparıp atmışlar.yürümeye basladm o yüzü hatırlamaya calısyordum.arkadasm galericilik yapıyordu onun yanındaki kişiye benzrttim.oto sanayi ve galericilerin karşın olduğu siteye yürümeye badladm bu arada telefonundan 155 i arıyom dusuremiyom bir tekrar aradm bir polisle konuşup derdimi anlatırken telefon kapandı bir daha deniyom olmuyor.arıyamyom.galerici arkadasmın yanına geldim 3-4 kişi var içerde o benzettigim kişide orda.kimseyi sulamakta istemiyor konuyu anlattım burada yok dedi.yine telefonla polisi aramaya calsıyom olmuyor aranıyor telefon bende sanayiyi gezmeye baslıyom arabayı bulurum umuduyla aklıma geliyor ruhsatta araçta diye o arada yine ben polisi ararken ablam arıyor telefonda onunla konuşup anlatıyorum.öyle uyandm..tesekurler

  2. samed yildizhan (09 Ocak 2015 saat: 06:26)

    Selamin aleykum
    ben bir ruya gordum ruyami anlatayim ruyamda sozlumun evine su.goturuyorum ancak Su goturdugum Arac buyuk Ford transit benim.is aracim İse Kucuk her neyse su gotursugum yer benim su dagittigik.bolge disinda gidiyorum 3 kata cikiyorum yalniz sozlumun oturdugu ev degil bu gittigim ayni muhit ancak ev farkli.bi sokakta neyse aractan iniyorum montum falan aracta suyu.goturup asagi iniyorum dondugumde arac yerinde yok teleefobla.155 aramak.icin elimi.cebime atiyorum telefonda yok karsida bi kafe tarzi bi yer var masada kizli erkekli karisik oturuyorlar 15-16 yaslarinda cocuktan telefonunu istiyorum 155 i aramak.icin cunki arac reklamli ustunde markasi Yaziyor komple.giydirmeli cocuk kontor.yok.diyor ben 155 ucretsiz pasam diyorum telefonu.veriyor benim ufak telefondan.birisi aynisi.cevirip bakiyorum o.sira diger telefonda cikiyor bu benim.diyorum Kolundan.tutuyorum zorla aliyorum telefonu cidden.benim.telefonlarim arac nerde.diyorum bir arkadasini soyluyor.nerde.diyorum.yukari.dogru gittigini soyluyor pazar yerinin orda olabilecegini soyluyor her neysr gidiyoruz arac orda yok.bu cocuk bi arkadasiyla konusuyor o ara ben diyorum yukari yuruyecez bakicaz ana.caddeye.yaklasiyoruz bu.cocugunn arkadasi.bi doblo turu aracla.geliyor bizi.aliyor tam o.sirs.uyandim yorumlarsaniz.cok.sevinirim bays etkilendim kalkip asagi araca baktim duruyor mu diye simdiden kolay gelsin yaradana emanet olun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,