RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada araba kazası yapmak, iyi anlamlara gelmez ve hayırlara işaret etmez. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse güvendiği dağlara kar yağması nedeniyle kötü günler yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir şeyin umduğu gibi gitmeyeceği, aklına dahi gelmeyenlerin başına geleceği ve korkularının, tedirginliğinin, endişelerinin de yersiz olmadığının anlaşılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada araba kazası , eğer rüyada kan çıkmazsa çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük ve çok akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına ve çok sağlıklı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Araba Kazası Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin başarısızlık yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına ve bununla da kalmayarak can güvenliğini hiç düşünmeden kendini toparlanmak uğruna ateşlere atacağına rivayet edilir.

İş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük ve hayırlı kararlar verileceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, bu adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek

O kişinin hiç de iyi durumda olmadığına bilakis çok zor durumda olduğuna alamet eder. Başı dertte olan bir insanın varlığı ile tabir edilir. Bu insanın içinde bulunduğu şartlardan dolayı malının da canının da garanti olmadığı şeklinde açıklanır.

Rüyada Araba Kazasında Yaralanmak              

Rüyasında araba kazasında yaralandığını gören kişinin rüyası, maneviyatının zarar görmesine ve duygularının da çökmesine neden olacak bir haber alacağına ya da böylesine nahoş bir durumla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak

Rüya sahibinin malını, parasını, canını yani kısacası hayatını ve kendisini hiç düşünmeden tekin olmayacak bir işe yatırmak için feda edeceği ve ne kaybedeceğini bildiği halde bunu hiç umursamayacak kadar gözünün döneceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok daha iyi yerlere geleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına ve büyük borçlar altında ezileceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Atlatmak

Bir beladan kurtulmaya ve bu melanetli durumdan maddi ya da manevi yara almadan çıkmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük bir felaketin eşine gelip, şükür ki oradan döneceğine alamet eder.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin büyük badireleri neyse ki küçük sıkıntılarla atlatacağına yorulur.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

İş hayatında ya da aile hayatında daha önce yaptığı bir hatadan, edilmiş bir kötü sözden ya da yapılan bir tartışmadan ötürü rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, yaptıklarından dolayı çok pişman olduğuna, kendi vicdanı ile sürekli tartıştığı halde bir çıkış yolu bulamadığına tabir edilir.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı bazı şeylerden dolayı çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, bu yüzden kendisini hiç affetmediğine ve bundan sonra yapacaklarında bu durumu göz önüne alacağına alamet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak ve Hastaneye Kaldırılmak

Güvenlik duygusunun zayıflayacağı bir dönemi işaret eden rüya, kişinin başına gelecek aksiliklerin arka arkaya olmasından dolayı psikolojik olarak da yıpranacağı bir sürece gireceğini işaret eder. Hastalıkların ve uğursuzlukların kişinin peşini bırakmadığı bu dönemi sakin şekilde geçirmek gerektiğine, sahip olunanlara şükretmenin en doğrusu olacağına da dikkat çeker. Rüya sahibinin İslam’a uygun yaşamaktan uzak olduğuna, hayatın getirdiği yoğunluk içinde maneviyatına gereken önemi vermediğine ve bu nedenle bir süre sonra inancını kuvvetlendirme ihtiyacı duyacağına delalettir.

Rüyada Araba Kazası Yapıp Birine Çarpmak

Ah almak manasına gelen rüya, sevilen bir insanla arası açılan rüya sahibinin bir anda ağzından çıkacak kötü sözler nedeniyle bu kimseyi üzeceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına ve bir süreliğine hayatında arka arkaya sorunlar yaşayacağına alamettir. Geçmişte hakkı olmayana el uzatmış olan rüya sahibinin daha sonra pişmanlık duyacağını ve hakkını yediği insanı bularak af dileyeceğini işaret eder. Manevi zayıflığın kişide korkulara, hezeyanlara ve suçluluk duygusuna neden olacağını da tabir eden rüya, öz güven eksikliğine de alamettir.

Rüyada Araba Kazası Yapmaktan Son Anda Kurtulmak

Başa gelecek bir sıkıntıdan kıl payı kurtulmaya yorumlanan rüya, çok güvenilen bir insanın çok yanlış bir hareketini gören rüya sahibinin kendisini korumaya alacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına tabir edilir. Kişi için hiç de hayırlı olmayacak bir iş teklifini hislerine dayanarak reddedecek olan rüya sahibinin daha sonradan aldığı kararın doğruluğunu fark edip sevineceğine, bundan sonraki riskleri de aynı şekilde bertaraf edeceğine yorumlanır. İş hayatında umduğunu bulamayan kişiye çok yeni ve güzel, hayırlı kapılar açılacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına haber verir.

Rüyada Araba Kazasında Yakınını Kaybetmek

Uzak bir akrabasını araba kazasında kaybettiğini gören kişinin evine gelecek bir haber tatsızlık yaratır. Çocuğu olanların ergenlik dönemi yüzünden zor zamanlar geçireceğine de alamettir. Anne veya babasını araba kazasında kaybettiğini görmek ise onları üzecek olmaya, hayattalarken kıymetlerini geç anlamaya ve sonradan pişmanlık içinde kalmaya tabir edilir. Sorumluluklarını gerektiği şekilde yerine getiremeyen rüya sahibinin her daim bahanelerin arkasına sığındığına ve bu durumun yakınları tarafından fark edildiğine de işaret eder.

Rüyada Başkasının Arabasıyla Kaza Yapmak

Kişinin iş yaşamında yanlış kişilerin sözlerine güveneceğini, kendisi için hayırlı olmayan işlere girişmek suretiyle para kaybedeceği gibi, aynı zamanda moral bozukluğu da yaşayacağını bildirir. Hatalı kararlar alınacağını, yaşam koşullarının çetinleşeceğini, sonu iyi olmayacak işlere karışmak nedeniyle ilerleyen zamanlarda resmi kurumlarla alakalı sorunların da yaşanacağını bildirir. Borç alınan biriyle geç ödeme neticesinde tatsız konuşmalar yapacak olmayı da delalet eden rüya, evli kimseler için eşlerinin kalplerini kıracak hareketler yapacağını, maddi konular yüzünden eşleriyle tartışma yaşayacaklarını bildirir. Eldeki maddi kaynakları başkalarının sözüyle harcayan rüya sahibinin, yaptığı hatayı anladığında iş işten geçmiş olduğu için büyük bir ders alacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Yapıp Sakat Kalmak

Ömür boyu unutulmayacak bir pişmanlığın, geç kalmışlığın, çaresizliğin işaretidir. Kayıpları haber veren rüya, birinin vefatından sonra kişinin hayata küseceğini, her zaman kendisini eksik hissedeceğini bildirirken, fırsatları kaçırmanın yaşattığı üzüntünün de tabiridir. Kişinin geleceğini derinden etkileyecek bir şans yakalandığı halde yerinde ve zamanında hareket etmemekten ötürü bu durumu değerlendiremeyen rüya sahibi, her zaman kendisini suçlayacak demektir.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birine Yardım Etmek

Kişinin merhamet duygusundan asla ödün vermeyeceğini, çevresinde yardıma ihtiyacı olan birini gördüğünde tüm imkanlarını seferber edeceğini, bir çocuğun eğitimini üstlenerek büyük bir sevap kazanacağını işaret eder. Rüya sahibinin hayatını kolaylaştıracak çözümler bulacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, daha sonra geliri arttığında sattığı mülkleri ya da malları geri alacağına alamet eder. Her türlü melanetten kurtulmaya, sahip olduklarından memnun şekilde yaşamaya, başkalarının sözlerine kulak asmadan, kendi prensiplerine göre hareket ederek başarılı olmaya da yorumlanır.

Rüyada Araba Kazasında Ölen Birini Görmek

Düşünmeden, bir anlık heyecanla hareket etmenin kişiye pahalıya mal olacağını bildiren rüya, can güvenliğini tehlikeye atacak işlerden uzak durmak gerektiğini de işaret eder. Kişinin yaşam koşullarını iyileştirmek isterken, sağlığını kaybedebileceğine de uyarı olarak görülür. Yüksek kazanç elde etmek adına verilecek kararlarda zarar etme ihtimalinin söz konusu olduğunu delalet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapan İnsanlar Görmek

Ekonomik bir dar boğazdan geçileceğini, rüya sahibinin işlerini küçülterek ve harcamalarını minimum seviyede tutarak bu zorlu süreci geçeceğini bildirir. Kaynakları doğru ve temkinli kullanacak olmayı, aileyle beraber ortak kararlar alarak birbirine destek olacak şekilde hareket edileceğini de tabir eder. Genç insanlar için çalışma hayatına atıldıklarında çıkacak engelleri yakınlarının desteği ile atlatacaklarına, kendilerinden yaşça büyük ve hayata dair tecrübeli insanların deneyimlerinden yararlanacaklarını bildirir.

Rüyada Zincirleme Araba Kazası Görmek

Kişinin etrafına belli etmese de büyük bir sıkıntı içinde olduğuna, kalp kırıklığı yaşadığına, işlerin bozulması yüzünden de moralinin aşırı derecede bozulduğuna alamet eder. Başkasından yardım istememek için aşırı gururlu davranan kişinin, bu süreci atlatmakta yalnız başına hareket edeceğine, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına yorumlanır. Kişi kendisinin de zincirleme bir kazaya karıştığını görürse, kendini uzak tutmaya çalıştığı bir sorunun içine balıklama atlayacak ve meseleyi kişiselleştirdiği için sıkıntılı günler yaşayacak anlamına gelir. Şartları gözetmeden hareket etmenin sonunda yaşanacak can sıkıntısını da işaret eder.

Rüyada Otobanda Araba Kazası Yapmak

Refah içinde yaşayan, mal varlığı ile insanları kıskandıran kişinin zaman içinde kibir içinde olmasından dolayı maneviyatını zayıflatacağını, inancını geri plana atmaktan dolayı ruhunda her zaman bir eksiklik hissedeceğini bildirir. Zengin olunsa da, paranın bereketinin olmamasından dolayı sürekli sıkıntı yaşayacak olan rüya sahibinin bu durumun farkına varmasından sonra yeniden İslam şartlarına göre yaşamaya çalışacağını, kendisini doğru yola sürükleyecek insanlarla görüşeceğini delalet eder.

Rüyada Tatile Giderken Araba Kazası Yapmak

Çok güzel ve keyifli süren bir beraberlikte kıskançlık nedeniyle çıkacak bir kavga sonrasında geçici bir ayrılık yaşanacağına, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü bir anda kişinin aslında hata yaptığını fark etmesine tabir edilir. Tadı tuzu kaçıracak konuşmalara şahit olmak veya kişinin arkasından konuşan kimselerin farkına varmak anlamına da gelen rüya, şımarık davranışların sevilen insanı bıktıracağını, ikili ilişkilerde daha temkinli davranmanın doğru olacağını işaret eder.

Rüyada Araba Kazasından Sağ Çıkmak

Geleceğin pek çok hayra vesile olacağını, kişinin kendisinin dahi hayal etmediği yerlere geleceğini, başta hoş görünmeyen olayların hep lehe döneceğini tabir eder. İyi haberlerin peş peşe geleceğini bildiren rüya, kişinin tüm can sıkıntısını üzerinden atacağını ve ağzının tadıyla kazancını harcayacağını, sevdiklerini de mutlu ederek manevi tatmin yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmanın Psikolojik Yorumu

Yaşlı kimseler için nesil çatışması yaşandığını işaret eder. Kişinin yaşadığı çağa ayak uydurmakta zorluk çektiğini, zaman zaman iletişimde istediği sonuçları alamadığını işaret eder. Geleneksel yaşamı seven, kendi halinde bir hayatı olanların, çağa ayak uydururken rahatsızlıklar yaşadığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Kazası Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Şenay (04 Ocak 2015 saat: 15:41)

  Rüyamda Abimin kaza yaptığıni görüyorum arabayı Abim kulaniyor birden araba ters devriliyor ve Ben gidip Abimi arabadan çıkarıyorum sonra diyorum ki diğer Abim hiç yardım etmedi bana ve Ben tek başıma Abim i arabadan çıkarıp bir yere götürüyorum Abim sanki hiç bir şey olmamış gibi gözlerini açıyor

 2. zeynep (31 Aralık 2014 saat: 10:02)

  Rüyayı ben görmedim fakat erkek arkadasimin eski kiz arkadasi ve erkek arkadasimin en yakin arkadasi görmüş. Erkek arkadasim kaza geçirmiş ve kanlar içinde yattigini görmüşler ikiside ayni gün görmüş ve erkek arkadasimda ertesi gun onemli bi konuda hastaneye gidicekti kist yada kanser cikabilir çünkü daha öncesinden ameliyat olmuştu bu konuda.

 3. havva (30 Aralık 2014 saat: 21:42)

  ruyamda babamla kaza yaptik cok kalabalikti kan yoktu hic ama cok agladim ama babamdada bende de hic bi sey yoktu arkadasim beni teselli ediyo o beni teselki ederken kucuk yegeni pesimize dusuyo hastaneye gidiyomusuz beni birakiyo yegenini durdurmaya calisiyo

 4. vesile (27 Aralık 2014 saat: 09:47)

  Rüyamda sevgilimden hamile kaldigimi gördüm. Bunu ona söylemek istiyorum. Fakat kendisi siyah bir arabayla bir yere gidiyor. Ben dürdürüyorum arabayi o bana geldiğimde konusuruz diyor. Daha sonra onun arkadasinin beyaz bir arabasına biniyorum.arkadasi sevgilimi almiyor güya saka yapiyor. Sevgilime arkadan bakiyorum. Ve fazla gitmeden arabayla kaza yapiyoruz. Kan falan görmedim.

 5. serkan kartal (21 Aralık 2014 saat: 21:08)

  Babamın eski arabası vardı bende o arabayı çok severdim rüyamda o arabayı gördüm yeniden almışız arabayı ama araba bu sefer gıcır gıcır ben arabayı sürmek istiyorum ama babam izin vermiyo sonra ben direksiyona geçiyorum babamda yan koltuğa oturuyo gidiyoruz arabanım fren pedalı takılıyo ve gram oynamıyo el frenini tam çekiceğim sırada araba bir gecekondunun üstüne düşüyo ama ne babamda ne de bende hiç bişi yok

 6. alı (04 Aralık 2014 saat: 09:32)

  İkinci ruya:selamun aleykum, dun aksam yilanlar ile ilgili belgesel izledim yaklask 45 dk falan sonra o aksam ruyama kirmizi bi yilan musallat oldu odanin onundeki agactan sarkitigini gordum ve onu oldurmek icin elime boru anahtari aldim bisey daha vardi ama unuttum, sonra yilan yilan agactan sarkarak odya girdi ve evde pesimden gelmeye basladi bende boru anahtarini buna firlattim ama iskaladim e e yilanda gelyr ustume yapacak bisey yok derken ruya bitti ama ev bizim ev deil, izledigim belgesel evlere giren buyuk yilanlar falan vardi belki onlarin tesiri olmustr, yilana gelice 2 metreye yakin boyu kirmizi bi yilan ruyam bu kadar, yorumlariniz icin cok tesekkur ederim hayrli gunler dilerim,

 7. alı (04 Aralık 2014 saat: 09:26)

  İlk ruya:selamun aleykum.ben gercek hayatta arba ile kaza yaptim viraji donemedim ve yolun ustundeki seke ciktim,bi gun kaza yaptgimiz yerden gecerken babam kaza yaptgim vraji isaret ederek bu viraji kacla dondun dedi.o aksam ruyamda da yine ayni araba. Babamlar arabayi yolda brkyrlar ve uzaklsyrlar bende onlarin yakinina arabayi getirmek icin arabayi kullanmyrum ama viraja geldigimde kaza yaptgim gun aklima gelyr ve cok yavas kullanyrum sonra bi viraja daha geldigim direksiyonu ne kadar cevirdi isem araba sol taraftan yolun altina agcliklara giriyor ve on taraf yine pelt ama bnde bisey yok cok sukur aklimdan babam canima okudu diye gecryrum sadece sonrada uyandim :) yasim 22 ruyami yorumladiginiz icin cok tesekkur ederim hayrli gunler.

 8. elif ulaşkın (02 Aralık 2014 saat: 11:31)

  Rüyamda eşimle seyahate çıkıyorduk bi otobüsle otobüste 5 erkek daha vardı benden başka bayan yoktu. Bu arada nereye gittiğimizi de bilmiyorum. Yoldayken şoför arabayı çok hızlı kullanıyordu ilerledik sonra kaza yaptı. Kazadan sonra arabadaki ibsanlar ve şoför yok oldu arabayu eşim kullandı biz kazadan dolayı aynı araçla geri dönüyorduk eve varmamıza az kalmıştı ki araba öne doğru devrildi tabi yine bize birşey olmadı eşim arabadan indi bende eşyalarımı alacaktım ki bi baktım araç yine eskisi gibi düzdü sonrasını hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim….

 9. Yasemin (25 Kasım 2014 saat: 12:02)

  Ben bizim arabadaymisim anahtar üstünde sonra anahtarı çekiyorum ben arabanın birden firenleri çözülüyor hareket etmeye başlıyor arka arkaya gidiyor sonra ben panik oluyorum arabanin icinde kapıyı acip iniyorum sonra araba arka arkaya biyere gidiyor çarpıyor ben orda sok halde arabaya bakıyorum sonra birden eve gelmisim herkez bana bağırıyor babam annem ben ağlıyorum öyle uyandım ama gerçekten aglamisim kalbim hala hızlı çarpıyor

 10. emine (25 Kasım 2014 saat: 06:48)

  Bu gece rüyamda kayinpederimin arabasini almışım eczaneye ilac almaya gitmisim ama eczanede saglik ocagindaki elemanlar vardi sonra bi anda arabanin anahtari kayboluyor ve nihayet saglik ocagindaki calisanlarin masasında buluyorum ve ohh şükür buradaymis diyorum sanki onlara nisbet edercesine bana sorsunlar araban mi var desinler diye sesimi yukselterek söylüyorum ohh buldum arabanın anahtarini nihayet diyorum ve arabada alacagim ilacin kutusunu unuttugumu anlıyorum gidiyorum arabaya fakat arabayi cok uzağa park etmişim almaya gidiyorum arabayida saglik ocaginin bahçesine park etmeyi düşünüyorum sırf saglik çalışanları araba kullandığımı görsünler diye sonra arabayi alıyorum araba elimden kaymaya başlıyor karsidan gelen kamyonlar üstüme üstüme geliyo kurtarmaya çalışıyorum bir iki kamyondan kurtuldum ama sonra iki kamyom arasina sıkıştım ve ikisi birden çarptı sonra diyorum ki keske tramvayin tellerine carpsaydim onlar bana çarpmadan bende hic kan yok yaralanmada yok sonra nasil çıktığımı hatırlamıyorum yürüyorum tinerciler serseriler laf atıyor yakamı bırakmıyor ve ellerine bir tane küçük bir çocuk almışlar yerde yatıyor çocuğu ölduresiye dövdüler ve ben hicbirsey yapamadım sonra tinerciler gittikten sonra o cocugun kendi cocugum olduğunu anladım zor nefes alıyordu ve o an içimden gelen bir ses öleceğini söyledi ben nasıl telaş ediyorum ölmesin yavrum diyorum sonra kendimi evimde oglumuda mutfagimizda buluyorum ve direk banyoya girip banyo suyu hazırlıyorum ki banyo yaptirayim çocuğum ölmez umuduyla sonra eşim bana soruyo ne oldu ne yapıyorsun diyordu bu arada oglum yerde yatıyordu baygindi zor nefes aliyordu ve sonra uyandım esim baş ucumda beni çağırıyordu kalk diye uyandım

 11. Zehra Sönmez (20 Kasım 2014 saat: 11:06)

  Rüyamda kuzinemin arabasini sürüyorum. Ulasmak istedigim yere geldigimde park ediyorum. Ben arabayi durduruyorum fakat araba kendiliginden tekrar gaz veriyor duvara ve yanindaki arabaya carpiyor. Ben frene bastikca daha cok Ileri gidiyor. Fren yerine gazami basiyorum diye bakiyorum ve ayagim frende. Araba geri fitesini takiyor geri geri gidiyor. Sonra yine duvara Dogru son süraat gidiyor. Bana hic birsey olmuyor.Hic bir agri sizi burun kanamasi hic birsey yok. ben arabanin hurdaya dönüsmemesi icin cabaladikca sanki araba intihar eder gibi kendini duvara ve yandaki arabaya carpip duruyor. Saskinlik ve tedirginlikten baska hic birsey hissetmedim. ve öyle telas icerisinde uyandim..
  Bunun anlami nedir acaba bilen varmi?

 12. Anonim (20 Kasım 2014 saat: 11:01)

  bende cok ilginc bir ruya gördüm. Kuzinemin arabasini sürüyorum. gitmek istedigim yere ulastigimda park ediyorum. Arabayi durduruyorum fakat araba yeniden gaz veriyor duvara carpiyor. ben arabayi frene basarak durdurmaya calisiyorum fakat araba kendiliginden geri gidiyor ve tekrar duvara carpiyor. Araba bunu bir kac defa tekrarliyor. Aci hissetmiyorum hic bir darbe olmuyor ve kan falanda yok saadece saskinlik ve tedirginlik yasiyorum. Araba iyice yamuldugu halde devam ediyor. bu böyle devam ederken ben uyaniyorum.

 13. Merve (13 Kasım 2014 saat: 09:34)

  Ruyamda kalabalik bi sekilde biryere gidicekmisiz erkek arkadasimin ablasi yanimizda annem 3 yildir birlikteler tanistirmadi daha diyo, ki o kadar olmadi, erkek arkadasimda yanimizda snra birden arabadayiz sadece 5 bayan var arabada annem araba kullaniyo ki normalde bilmez yaninda ablam oturuyo, bn arkadayim yanimdada 2 kisi ve bi cocuk var,sanirim yine erkek arkadasimin ailesi birden yoldan giderkn annem bi hata yapio bos yolda kamyonun yanina giriyo ablam bagiriyo yavas kullan diyo o anda o tir bizi ezmeye basliyo arabayi ikiye katlio ve sikistirmaya devam ediyo icimden bari cocugu camdan atin diyorum. Tir ezmeye devam edio olcez diorum uyaniyorum..

 14. Caner (04 Kasım 2014 saat: 02:01)

  Rüyamda eski bir arabayla aracta 7 veya 8 kişi varız arabayı eşimin kuzeni kullanıyor annesi ve babasıyla birlikte biz arka koltukta otururken arkadan gelen arac virajda kaza yapıyor biz savrulmaya başlıyoruz o kaza yapan araçta bir kişi yola fırlıyor yaralı olarak ama kan falan akmıyor diğer yaşlı kadının ise bacagı kopuyor ve kan akmaya başlıyor ilk önce çok kan skarken daha sonra yavaşlıyor tam o esnada arabadan akan akaryakıt yüzünden tam ateşin ortasında kalıyoruz tam bu sırada benim ayağımdanda kan akıyor

 15. nevin (25 Ekim 2014 saat: 11:18)

  Eski bir hocam yeni ve cok lüks bir arac almış. Arkadasim arabaya binmek icin israr ediyo ben ona kızıyorum ama sobra biniyoruz. Araci cok hizli kullanıyor ve en son bir duvara çarpıyor aracta cok kucuk hasar var. Tum bunlar büyük teras gibi bir alanda gerçekleşiyor. Ben hocamin bana doğru geldiğini görünce korkuluklara yaslaniyorum hocam buyuk bir bicagi bana dogru kaldiriyor. Kendimi geri çekince düşme korkusu ile uyandim.

 16. hatice (24 Ekim 2014 saat: 00:25)

  Rüyamda babam ve ablamla beraber arabadayız babam arabayı kullanıyor eve doğru hızlı bir şekilde sürüyor arabayı tam öyle giderken evimize carpiyoruz evimiz 2 katlı. Ev çökmüyor ama 2. Katın tabanı yarılıyor boydan boya öyle ki parkeler sağlam onlar asagidan baktigimda görünüyor ama yariklar da asagiya doğru sarkiyor bize bisey olmuyor ama ben ne yapacagiz diye dusunuyorum

 17. ismail (15 Eylül 2014 saat: 06:01)

  Çalıştığım şirketi n kamyonet le yolda da diderken yogun tirefik olan bir yere giriyorum onda benim soltarafimda birtane otomobil carpiyo benim solbacagim kirilmis gibi sizliyo 10 metre gittiktensonra arabanin kapisini kirip cikiyorum bacagimdaki ari falan kalmiyo bana carpan araba hem kamyonetin yaninda duruyo bana carpan arasahibi geliyo uzun boylu biri ve benle kavga edecek saniyorum ama tam aksine ben le konusup sohbet etmeye basliyo arabalarinda ikiside kullanilmaz hale geliyo adam bise olmazdemiyo amam hicde umrunda olmuyo ve bende uyaniyorum

 18. rüyagören (12 Eylül 2014 saat: 00:50)

  Rüyamda ana cadde gibi bir yerde araba sürüyorum (gerçek hayatta ehliyetim yok) yanımda 3 adam var hiç tanımadığım karşıdan gelen arabaya çarpıyorum benim arabadaki adamlar aşağı iniyor bende arabayla birlik’ De kaçıyorum 1 2 gün sonra eve geliyorum evin önünde bir motosiklet görüyorum biniyorum çalıştırıp gidiyorum caddede 1-2 tur dolaştıktan sonra geri evin önüne gelince motosiklet yanıyor polis geliyor 350 TL para cezası kesiyor gidiyor.

 19. Ufuk (10 Temmuz 2014 saat: 20:40)

  Bizim köyde şuanki arabam ile dayımların evine gittiğimiz esnada tam karım ve çocuğum arabadan iniyor, bende arabadan inecekken arabanın el fren kutusunun çıkmış olduğunu görüyorum ve araba arkaya doğru hızla kayıyor, ben o esnada emniyet kemerini takmaya çalışıyorum ve bir anda arabada tablet ve telefonumu bırakıp kendimi hızla arabadan aşağı atıyorum, her hangi bir yerimde kanama falan olmuyor, sonra aynı kaza yerinde arabayı eniştemin kullandığını arabanın içinde ablamın ve yeğenimin olduğunu görüyorum, tuhaf oluyorum nasıl olduda bunlar arabanın içindeler diye düşünürken, araba bir yamaçın ardına gidiyor, sonra eniştem arabadan ablamı ve yeğenlerimi indirmiş oluyor ve araba çalışır vaziyette bir traktörün römorkunda duruyor ve eniştem bu defada traktörü kullanıyor ve sonra traktörden aşağı atlıyor ve araba ile traktör yamaçtan aşağı yuvarlanıyor. Bu olaylar yaşandığında kimsenin hiç bir yeri kanamıyor. Bu rüyayı gündüz saat 11.00 gibi gördüm.

 20. berre (09 Temmuz 2014 saat: 05:32)

  Rűyamda araba kazasi yapiorum bende. Cok karisik ve skntili bir ruyaydi. Kardesimi ise birskiorum ardindan kendim isime gidiyorum. Is cikisi ne hikmetse hic bilmexigim daha once surmedigin yollardan suruylrum tunnelerden geciorum en son bi ambulans sollsdi bdni bende hizla pesinden gidiyorum once tunellerden gectik sora yine tunell var zannettim dum duz yolda kocsman bir duvar vardi ve ben duvara carptim yapcak bsyim yoktu xnku cok hizliydim. Bildiim dualari okumaya basladim ruyamda ve uyandim.. cok etkilendim ruyadan.. en son heryer karsnlikti iste ama kan falan yoktu..

 21. Tuğba (02 Temmuz 2014 saat: 17:40)

  Rüyamda bir göl u yuksekten görmek için tepe bir yola tırmanıyoruz. ailem de arabada tepeye geldiğimizde yolda buzlanma oluyo yukardan kayan arabalar üstümüze geliyorlar iki kazayı kıl payı atlatıyoruz. Babam tam kurtuldum diye düşünürken kırmızı bir araba gelip arabaya ortadan vuruyor vuran adam bizim arabadan içeri giriyor babam herkese soruyor kimsede birsey var mı diye herkes iyi gulusuyoruz. Bu arada ben arabadan inmiş oluyorum kaza anında yani tam kaza yapıldığında ben arabanın içinde degildim

 22. Ata (23 Haziran 2014 saat: 10:42)

  Merhaba, rüyamda bir eski sinif arkadaşımla arabada bulunuyorum araba mercedes cls (galiba bir arkadasimin arabayi yeni aldigi icin o arabayi görmüs olabilirim) herneyse ben yan koltukda oturuyorum ama yan koltuk sol tarafda yani ingiliz arabalari gibi cok dar bir yola giriyoruz… inşaat olan bir yola hafif virajli, arkadas o yola girerken elindeki telefonla mesgul ve yola bakmiyor tam onu uyarirken araba virajin sonunda savrulmaya basliyor benim tarafimdan bir binaya carpiyoruz araba binaya carpmasina ragmen devam savruluyor ve direk bir binaya dogru gidiyoruz arabala, tam binanin kapisina gircez derken hersey bem beyaz oluyor bende icimden bir besmele cekiyorum ve uyaniyorum not: rüyamda kan yok

 23. samet (19 Haziran 2014 saat: 12:50)

  Rüyamda enisem arabayı sürüyor arkadafa annem ve teyzemler amcam vardı sonra dar bir.yoldan gidiyoruz ama o yolun yanlarıda ucurum enistem arabayı sürüyordu sonra o dar yola eldik ve enistem arabanın hakimiyetini kabetti ve yolun sag taraına dogru yoldan asagı yani ucurama dogru araba hızla düşüyordu ama sarmasıklar arabayı ucurumdan son anda kurtardı o sarmasıklar sayesinde ucurumdan asagıya düsmedik ama biz hareket ettikce sarmasıklar kopmaya ucurumdan asagı dogru bakıyorduk ben o sıra hemen itfaiye numarasını aramaya basladım ama sürekli hattan dusuyodum ve sebeke gidiyordu ama sonra 2 sdam geldi ve bizde. Yavasca arabadan cıkmamızı sarmasıklara tutunatak yukarı dogru cıkmamızı söylediler ve hepoimiz sarmasıklara tutuna tutuna cıktık ve enistemde itfaiye aramamızı arabayı ordan kurtarmamızı soyluyordu.

 24. Yiğit (11 Haziran 2014 saat: 05:55)

  Merhaba ;

  Yanımda tanımadığım biri ile sol tarafa donen bir virajda toprak yola girip direksiyonu saga dogru cevirip uçurumdan asagidaki bir yere dusuyorum. Burasi restoran gibipiknik yeri gibi deniz kenari bir yer. Duserken icimden sanki parca aliyorlar. Fakat aci degil bir heyecan gibi. Arabam park halinde duran bir arabaya cok hafif vurduktan sonra duruyor. Arabadan inerken her yerim uyusmus sok durumdaydim. Kaza yaptigim aracim duz olarak dusuyor. Ve tanimadigim baska insanlar yardim etmeye yanimiza geliyorlar. Arabadan inmeden telefon ve cuzdanimi aliyorum. On yolcu koltuguna 1 – 2 kisi binip torpidoyu karistirmaya basliyorlar. Bir kadin da o sirada bana 1 tane mendil satmaya calisiyor. Ben de mendil satan kisiye ve torpidoyu karistiran kisiye sert bir cikis yapiyorum. Mendil satan kisi bana Allah rızası için falan diyor. Daha sonra o yerin bodrum kati gibi bir yere indiriyorlar bizi. O sirada yanimda benim ile yolculuk yapan kisi ailemi aramis onlar geliyormus. Aşağıda birileri ile konusurken ailemin geldigini soyluyorlar ve yukari cikmak icin disari cikarken esmer tenli genc bir cocuk kapinin ucundan alkol varsa ben ustleneyim falan diyor. Ben de alkol yok gerekmez diyorum. Merdivenlerden cikarken onumu kesiyor cebinden bicagi cikarip ustume salliyip para istiyor ben de vermemek icin direnirken bir bicak darbesi aliyorum ama cok kucuk bir siyirik. Acisini hissedince bakiyorum siyiriktan cok az kan akmis. Hani kabuk baglar da ustu top top kan kurumustur o sekilde. Daha sonra karsimda kaza icin gelen ablam, annem ve teyzemin esini gordukten sonra korkuyla uyandim. Beni bu saatte uyutmayan ve tedirgin eden bu ruyayi yorumlayip mail ile donus yaparsaniz cok sevinirim. Cunku seyehat teyim ve korkmus bir durumdayim.

  Teşekkürler. ..

 25. mustafa (07 Haziran 2014 saat: 15:16)

  rüyamda işe gitmek için servise biniyoruz ve yolda giderken servis şöförünün dalgınlığımı bilmiyorum ama birden önümüzde giden kamyonun altına giriyoruz ve yükselen kamyon daha sonra araca baskı yapıp bizi sıkıştırıyor olayın şoku ile bağırırken arka kapıyı açıp arabadan çıkıyorum ve kendimi konturol ediyorum bende yara falan fazla yoktu ama arkadaşların kafalarında kollarında ve bacaklarında kanlar vardı ben onları tek tek kurtarmaya çalışıyorum ve biri hariç hepsini çıkarıyorum ama en ağırıda o oluyor tam onu kurtarırken uyanıyorum.
  bu ne anlama geliyor

 26. Sevcan (14 Mayıs 2014 saat: 10:20)

  Ben rüyamda araba sürüyorumdum bi araba cikdi karsima kaza oldu.Annem gil perisandi bende cok perisandim hep agliyorum sanki hapise götürceklermis gibi orasini tam hatirlamiyorum. eve geldik benim odam asa katdaydi gözümü kapatdikca ölen adami görüyorum benden indikam almak ister gibi asa katda korkdum annem gilin yanina gitdim ordada gözümü kapatim bu seferde ölen adam beni birakmadi bagirdim cagirdim ama duyan yokdu.
  bu ne anlama geliyo.

 27. Zübeyde (08 Mayıs 2014 saat: 09:41)

  Rüyamda bir dolmuşla eve dönüyorduk sanki arabada başka kişiler de vardı. Ben şoförün yanında önde oturuyordum. Araba birden hızlanıyordu. Araba o hızla giderken önümüze bi yamaç çıktı sonra ben bu hızla nasıl geçecez bu yamacı diye düşünürken araba yamaca çarpıp ters dönüyordu bende ön taraftan yamacın üstüne düşüyordum ama bana en ufak bir şey olmuyordu. Kimseye de bir şey olmuyordu. Sonra birileri ayak bileğimden tutmuştu yamaçtan düşmiyeyim diye. Sonra ben yamaçtan çok yumuşak bi şekilde kayarak iniyordum. Evdekilere de kaza yaptığımızı söylemicem araba arızalandı dicem üzülmesinler diye düşünüyordum. Hiç korku panik yoktu her şey normaldi yani. Şimdiden teşekkürler.

 28. Belkis (02 Mayıs 2014 saat: 10:31)

  erkek arkadasimla otobandayiz. sonra bir uzun köprü geliyor ama sadece sol tarafinda bariyer var. sag taraf acik ve yolun kenari demirdendi, ama düz degil kirik parca parca. altimizdanda büyük bir nehir vardi. köprü cok yüksek degildi. erkek arkadasim arabayi kullaniyordu ve sag seritden gidiyordu. solunuzdan biridi bizi gecmeye calisirken erkek arkadasim biraz saga dogru cekildi cünkü yollar cok dardi. sonra bizim sag tekerler yoldan cikti ama hemen düsmedik. erkek arkadasim toparlamaya calisti ama olmadi. köprü bitiyordu ve tam karsimda büyük bir direk vardi, carpacaktik. son anda araba o hizli akan buz gibi suya düstü. ölecegimizi düsünüyordum, korkuyordum. erkek arkadasim sakindi. arabanin ici su dolar dolmaz yüzerek ciktik. hemen sudan cikmaya calistik. telefonum cebimdeydi ama sudan bozulmamisti. bir hastanemidir hatirlamiyorum yüksek bir binadaydik. korkarak annemi aradim. annemle konusurken pencereden bakiyordum ve bizim kazaya benzer sekilde baskalarinda oldugunu görüyordum. iki cocuk ölmüstü heryer kandi insanlar agliyordu ve bende agladim. sonra uyandim

 29. Burak Ünlü (12 Nisan 2014 saat: 10:08)

  Park halinde biraktigim aracima tekrar binmeye gittiğimde üstünde kocaman bir tırın olduğunu gördüm ve arabanın ön tarafinin komple tırın altında olduğunu ve aracı zarar görmeden çıkaramayacağımı farkedip tır sahibinin gelmesini bekledim. Kısa bir süre sonra tır sahibi geldiğinde tır sahiplerine zararımı karşılamalarının yetersiz olduğunu ve arabamın kazasiz haliyle bedeli neyse o fiyattan satın almalarını söyledim. Adamlar hatali olduğu için kabul ediyorlardı.

 30. cagla ezginturk (31 Mart 2014 saat: 10:07)

  Rüyamda araba kullanırken kaza yaptigimi ve aravanin yuvarlandigini ama bana birşey olmadigini fakat karesi tarafin sürücüsünün yaralandigini ona yardim etmeye calistigimi adamin ise beni hqsteneeye götürme diye sayikladigini gördüm ona kanli pamuk ile yardim etmeye calistigimi gördüm ama kanin nerden geldiği belli degildi sonra yoldan gecen bir kadin gördüm karina yardim etmesini istedim ama kadin doktor olduğunu ve

 31. ceyda (25 Mart 2014 saat: 09:51)

  Arabamı uzaktan kumanda ile sürüyorum ve birçok arabanın olduğu bir yerde birden direksiyon hakimiyetimi kaybediyorum ve arabalara çarpıyorum, bir çok araba hasar görüyor. Ben çok uzakta olduğum için beni kimse görmüyor ama kaza geçiren kişilerin yakınları beni linç etmek için arıyorlar. Beni öldürmek istiyorlar, çok yüksek bir binadayım onları görüyorum ve kaçıp saklanıyorum. Hiç istemeden sebep olduğum için çok üzgünüm ve kazada 2 kişinin öldüğünü öğreniyorum. Polisler beni tutuklamak için arıyorlar. ben kendi kendime çok büyük pişmanlık içindeyim, keşke her şey rüya olsa diyorum, hapse gireceğimi düşünüp bir çok planım vardı şimdi onların hiçbirini yapamayacağım diyorum. Kahroluyorum. Sonra beni tutuklamak da gecikmeler oluyor, hafifletici sebepler olabilir, diye düşünceler geçiyor aklımdan. Hiçbir şey için plan yapmamalısın, hayatta her şey bir anda değişebilir diyorum kendi kendime..

 32. Baris (20 Mart 2014 saat: 09:33)

  Arabamı satın almak isteyen iki kişi bana satılık mı diye soruyorlar. Ben hayır ile cevaplıyorum,sonra arabama biniyorum ve 50-100m sonra arabayı park halindeki bir arabaya çarpıyorum. Arabadan iniyorum ve arkadan o kişilerin sesini duyuyorum arabamı almak isteyen lerin. Onlara dönüp ..gözünüz kaldı demi diye bağırıyorum. Ben bunlara öyle bağırdıktan sonra bunlar dağılıyorlar ve içimden şöyle geçiriyorum… Araba tam lazim iken çarp tim..bakalım artık

 33. ismail akpolat (19 Mart 2014 saat: 08:28)

  ruyam da arabamla giderken,yanimda ki cocuga arabanin nasil surulecegini gosteriyorum…tam bi sol viraja girerken arabayi toparlayamiyorum…araba takla atmaya basliyor,ama ben yerimde korkmadan oturuyorum…ondan sonra araba normal halinde cimenlerin ustune dusuyor…ve orda park halinde olan baska bir arabayi tam carpacakken duruyor.Yanimda bulunan elemanimla arabandan iniyoruz…araba nin sadece on va arka tarafinda yer yer ufak hasarlar vardi…Ama bana saka gibi geliyordu…cok rahattim.Arabanin yaninda eleman la bakiniyorduk…

 34. Alp Eren AYDIN (26 Ocak 2014 saat: 19:14)

  Bilmediğim bir yerde ve hiç bilmediğim bir sebeple araba kullanıyorum arabada bulunan herkes tanıdık gibi ama kim olduklarını hatırlamıyorum 1 bayan 2 veya 3 erkek var. Ben arabayı kullanırken kaydırıyorum ama kaza yapmıyoruz bana sen kötü kullanıyorsun arabayı diyorlar ve direksiyona başkası geçiyor. Arabayı kullandığı esnada 20-25 m. gibi bir yerden arabayla tam düşeceğimiz esnada araba yan yatıyor benim ayaklarım camdan dışarıya çıkıyor bir süre arabanın aşağı düşmesini engelliyorum sonra araç aşağı düşüyor benim elimde 6 parmağım olduğunu ve acı çektiğimi görüyorum yeni oluşan parmak diğer parmaklardan kısa ama elleyince bir anda daha çok uzadığını ve acıdığını görüyorum. Aracın içerisinde olanlara ne olduğunu bilmiyorum. Hemen sonrasında bilmediğim bir evde aracın içerisinde bulunan birisiyle oturuyorum ama kim olduğunu yine bilmiyorum. Onun tabancası var parçalara ayrılmış ama bozuk veya birleştirilmiyor ama hiç birleştirmeye veya tamir etmeye de çalışmıyoruz sonrada uyandım … Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,