RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Park Etmek

Rüyada araba park etmek, kişinin yoğun geçen bir iş sezonun ardından uzun bir yolculuğa çıkıp dinlenmek isteyeceğine, özellikle iş alanında fazla hırslı davranması nedeni ile ailesini ihmal ettiğini fark eden kişilerin yeniden aile düzenlerini sağlıklı hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Kişinin özgürlüğünü elde etmek için iş alanında kendisini göstermek adına pek çok projeye atılacağına fakat kendi kapasitesinin üstüne çıkması yüzünden aşırı yorgunluk yaşayacağına alamettir. Evli kisilerin eşleri tarafından kontrol altına alınacaklarına ve aşırı kıskançlık nedeni ile ilişkilerinde bir süre boyunca durgunluk yaşayacaklarına yorumlanır. Araba park etmek ilişkilere bir süreliğine ara vermek ya da kişinin sosyal çevresinden uzaklaşmak istemesine de alamettir.

Rüyada Araba Park Ederken Kaza Yapmak

Yolculukla alakalı bir durumdan dolayı yüklü bir harcama yapılacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına alamet eder. Karşılaşılan zorluklar karşısında mücadeleyi elden bırakmamak gerektiğini ve yaşanacak sorunların geçici olduğunu haber veren rüya, kişinin sabrı sonunda özellikle iş hayatında pek çok övgü dolu söz işiteceğine ve beklediği parlak başarılı günlerin kısa süre sonra geleceğine işarettir.

Rüyada Başkasının Arabasını Park Etmek

Emanet almaya, kişiye verilen bir sırra ve yepyeni bir sorumluluğa alamettir. Özellikle çocuk sahibi olamayanların evlat edinmek için başvuruda bulunacaklarına ya da karşılarına böyle bir seçenek çıkmasından dolayı bazı araştırmalar yapacaklarına yorumlanır. Özenilen hayatlara ve kişinin sahip olduğu mutlulukları görmezden geleceğine de tabir edilir.

Rüyada Araba Park Etmenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işlerde aşırı hassasiyet gösteren rüya sahibinin titizlik konusunda hastalığa varan tutumuna, her şeyi fazla incelemesi sonucunda heyecan duygusunu yitirmesine işarettir. Genel olarak araba park etmek kendisinde olan kusurların farkına vararak bunları iyileştirmek için fedakarlık yapmaya ve yardım almak istemeye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Park Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Muhammed (03 Ağustos 2016 saat: 06:49)

    Slm rüyamda eski model kırmızı bir araba gördüm tam olarak hatırlamıyorum ama o araba benim değildi yanımda bi adam vardı beraber bi yerdeyik sigara içiyordk kısa bir munakasamiz oldu aslında adamı tanımıyorum ama adam beni çok iyi taniyomus gibiydi ve sonra adam yok oldu ve ben bi kırmızı arabanın içindeyim sürüyorum ve kendi kendime dedimki bu araba adamın arabasi adam nereye gitti diyorum ve adamı bulmak istiyorum ama adam ortada yok ve sonra bi park yerine girdim orda baya bi araba vardı kimsenin arabasına vurmadan park etmek istiyordum çok zor gorunuyordu ama park ettim rüyam hatırladığım kadarıyla bu açıklıya bilirse niz çok sevinirim teşekkür ederim…

  2. muradiye Öktem (27 Temmuz 2016 saat: 06:27)

    Merhaba bende rüyamda şehir dışından bir akrabam kızı ile gelmiş otobüste görüyorum. Bende kendimi otobüste görüyorum sonra bir anda eşimde arabanın anahtarını almışım onları araba ile alıyorum sonra onlar arabada beklerken ben bir şey için iniyorum evimin yakınında yılda tanımadığım birileri ile karşılaşıyorum eşimin nerde olduğunu ve anahtar nerde araba lazım diyorum sonra branda akrabanın yani da buluyorum kendimi ve ona diyorum ki ya bende arabayı arıyorum unutmuşum burda olduğunu iyiki size bırakmışım bak disarda nasıl beklicektin diyorum ve anahtarı çalışıyorum biraz gidiyorum sonra bi anda kendimi evimin yakınında tek başıma başkasının beyaz bir arabası varmış ve onu araçlardan park etmeye çalışıyorum ama dışarıda oturan iki adam gülümseyerek orası olmaz çarparlar deyince bende köşeye parkediyorum. Sonra inip adamlara bak şimdi oldu yeri güzel ama dimi kimse çarpmaz deyip gülümsüyorum. O arada akrabanın sesini duyuyorum ezan okunduğu acaba derken bende içimden düşünüyorum ay bende kalkıp namaz kılayım bu bana işaret herhalde diye geçirirken uyandım ve namazımı gerçekten kildim

  3. Murat (20 Temmuz 2015 saat: 04:37)

    Selam. Ben bu akşam oldukça karmaşık ve macera vari bir rüya gördüm.bana riyami aciklarsaniz gerçekten çok minnettar olu cam .. ben bekar ve hiç evlenmemiş birisiyim.ancak rüyamda evli bir tane 6-7 yaşlarında coktatli bir oğlumun var oldugnu gördüm.annesi birbaskasi ile evli ben bir başkası ile sevgili.rüyanın devamında ise bir gardorap içindeki ceketimin cebinde uyuşturucu buldum ne oldugnu bilmiyordum kız kardeşime sordum oda satabilicegimi söyledi rüyamda,bende abim nederdedim kardeşim,birşey söylemez sen sat dedi bende arabama bindim uzun bir yolculuktan sonra bir yere gittim araci mi park ettim .. cebimdeki şeyin ne oldugnu öğrenmek isterken dövmeli düzgün tıplı bir arkadaşım denk geldi ona sordum oda uyuşturucu oldugnu patronuyla konuşmam gerektiğini söyledi bende zengin ve kapısında bir sürü adamı olan biriyle konuştum. O residans binadan ayrılırken cebimdeki paketi arkadaşıma verdim bana bu paketi satacağını karşılığında iyi para vericegini falan söyledi .. bunun için o paketi satabilicek borcu olan birisine verdiğini ve onun bu borcu ödeyeceğini söyledi. Ben çatıya çıktım bir helikopter içinde 6-7 çocuk ve o çocukları kurtarmak isteyen bir kadın var. Helikopterin düştüğünü çocukları kaçıran adama kadınla beraber saldırıp kendilerini kurtardiklarini gördüm .. uzun ve karmaşık bir rüya, size ilkkez yazıyorum yorumunu yapıp yollarsaniz çok minnettar kalırım.. iyi bayramlar dilerim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,