RuyaTabirleri.com

Rüyada Araba Satmak

Rüyada araba satmak, gerçek yaşamda elindeki malı veya parayı kaybeder. Bu rüya bazı zorluklardan geçmeye ve sıkıntılı bir döneme girildiğine işarettir. Araba satmak, insanların eleştireceği ve kınayacağı eylemlerde bulunmak, bazı sıkıntılara girmek, maddi zorluklar yaşamaktır; fakat çekilen sıkıntıların bir süre devam edip daha sonra biteceğine ve bu dönemin geçici olduğuna da işaret etmektedir. Bazen de araba satmak, ibadetleri terk etmeye, namazı bırakmaya ve yalan yere şahitlik etmeye yorulur.

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Bu rüya farklı şekillerde yorulabilir. Bazı yorumculara göre araba almak, gelir elde etmektir. Bu rüyayı görenin geçimi kolay olur ve bereketi artar. Yine bu rüyayı gören çalışma hayatında başarılı olur, eline oldukça yüklü bir ganimet geçer. Böyle bir rüya görenin istek ve dilekleri gerçekleşir ve kısa sürede tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Arabayı Ucuza Sattığını Görmek

Rüyasında arabasını çok ucuza satan kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez veya istediği kadar gelir elde edemez. Bu rüya aynı zamanda iş hayatında yaşanılacak zorluklara işarettir. Yine bazı tabircilere göre o dönemin ucuzluk ve bolluk içerisinde geçmesine tam tersini düşünen âlimlere göre ise pahalılığın artmasına, insanların geçim sıkıntısına işaret eder.

Rüyada Arabaya Bindiğini Görmek

Rüyada arabaya binen iş hayatında terfi eder ve bir topluluğa amir olur. Bu rüya yükselmeye, çalışma hayatında başarılı olmaya, ticaretle uğraşanlar için başarılı ve karşı yatırımlara, maddi külfetten kurtulup zenginleşmeye işarettir.

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyadaki el arabası meşakkatle geçecek bir dönem ve üzüntüye işarettir. Bu rüyayı gören kişi hayatında bazı zorluklar yaşar. Yine el arabası kişinin geçimini teminidir. El arabası ile yük taşıyan kişi geçimini sağlamak için oldukça çok çalışır ama sonucunda eline kendini sıkıntıdan kurtaracak kadar para geçer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Araba Satmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Tahir (06 Temmuz 2015 saat: 10:08)

  Kendi kullandigim arabami 2 kisi gelip hemen pazarlik yapip arabayi aliyorlar.Aldigi arabayla hacca gidecegini soyluyor.araba hasarli oldugunu bildigim halde hazir aliyorlar deyip ses cikarmiyorum.Fakat bize guvendiklerini o yuzden hic birsey sormadiklarini soyluyorlar.bende sonradan nerelerinde hasar oldugunu soyluyorum.israrla arabayi aliyorlar.Sattigim arabanin rengi siyahti.Gercek hayatta ben bu arabayi satip yenilemek istiyorum.

 2. ebru (08 Mart 2015 saat: 23:52)

  Rüyamda gerçek hayatta turkuaz yeşili olan arabami satıp yeni daha güzel beyaz bir araba satın alıyorum sonra hemen ardından evin dışına çıkıyorum ikisi de yok.meğer ben sözleşme yapmadan güvenip ikisinin de anahtarını vermişim alan kişiye dolandırıcılık olmuş sanırım ben de ben aslında böyle salak biri değilim nasıl böyle sözleşme olmadan sattım ne ara nasıl yaptım böyle birşey derken arabaların ikisini de ortada olmayışına yanıyordum

 3. Yıldız (15 Ocak 2015 saat: 19:15)

  Rüyamda büyük Abimle beraber benim simdi sürdügüm Arabayi sattik, ve bana satdigimiz Arabanin ayni markasindan olan yeni bir Araba aldik. Yeni aldigim arabanin rengi beyazdi.

  Baska bir rüyamda kendime gelinlik aliyordum, yanimdada kaynanam vardi ve bana gelinligin cok güzel oldugunu dedi. Bu rüya ne anlamina gelir acaba ?

 4. candan (07 Ocak 2015 saat: 01:20)

  Ruyamda evleniyorum gelinlik giymisim eşim olcak kişi sson anda geliyo gelin arabasını satmış dugunden snra teslim Edecekmis hersey eksik araba suslenmemis ben tek başıma geciyorum konuklarn yanına o araba telasinda zar zor nikah kırılıyor bide bende hayr diyecek endişesi vardi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,