RuyaTabirleri.com

Rüyada Arabanın Çalınması

Rüyada arabanın çalınması; iyi ve hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Kişi, hatalarının farkına vararak bunları düzeltme yoluna gidecektir. İşleri kötüye gitmeden önce önlemler almaya hazırlanacak olan bu kimse, radikal değişiklikler ile hayatını sil baştan kurmaktan bile çekinmeyecektir. Sonucunda tüm yaptıkları doğru çıktığında ve ileri görüşlülüğü fark edildiğinde takdir edilerek, toplum tarafından da saygın ve üstün bir konuma gelecektir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyada araba çaldırmak, kişinin saflığına ve aymazlığına işarettir. Dünya ile ilişkisini zayıflatmış ve yaşamaktan usanmış bir tavır içerisinde olan kişi, hakkının yenilmesine de artık göz yuman biridir. Her şeyi boşvermiş haldeki bu kişiyi daha da kötü durumlar ve zorluklar beklemektedir. İnsanlar tarafından kullanıldığını bilip gördüğü halde bile, yaşam mücadelesini girmeyecek olan rüya sahibi, yaşadıklarını bir anlamda hak edecektir.

Rüyada Araba Kaybolması

Rüyada arabanın kaybolduğunu görmek, parayı çarçur edip gereksiz harcamaya işarettir. Elinde büyük bir serveti bulunan bu kimse, parasının değerini bilmeden harcayarak kendisini zor bir duruma sokacaktır. Daha sonra pişmanlık yaşayacak olsa da, son pişmanlık fayda etmeyecektir ve gidenler hiçbir zaman geri gelmeyecektir.

Rüyada Araba Lastiğinin Çalınması

Rüyada araba lastiğinin çalındığını görmek, kişinin yaşadığı yerle ilgili olarak tabir olunmuştur. Yaşadığı memleketi ya da evini çok benimsemiş olan bu kimse, hiçbir zaman muhitinden taşınmayı, mahallesini terk etmeyi aklına bile getirmeyecek. Bu rüyayı gören kimseler, uzun süre aynı evde yaşayacaklardır.

Rüyada Araba Çalınması Ve Bulunması

Rüyada arabanın çalındıktan sonra bulunması, yaşanacak muhtemel gelgitli olayların habercisidir. Kişi ruhsal açıdan sıkıntı içindedir ve bir dediği diğerini tutmamaktadır. Ayrıca psikolojisi bozuk olduğundan bir an mutlu ve güler yüzlü iken bir anda mutsuz ve kederli olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Arabanın Çalınması İle İlgili Rüyalar;

 1. mustafa (29 Ocak 2015 saat: 03:19)

  Merhaba ,
  rüyamda gece yarisi oturdugu muz sokakta büyük bir kavga var camı açtığımda dışarda silah sesleri vardı sonra camı korkudan zorla kapattım daha sonra kalabalık dağıldığı zaman kapimin önünde ki arabamin yerin de olmadığını gördüm.( not: 1 veya 2 yıl önce arabamın çalındığını yine görmüştüm) ruyamin anlami nedir yardımcı olur saniz sevinirim. TEŞEKKÜRLER ( biraz önce ki yazım hatasından dolayı tekrar gönderiyorum.syg.

 2. mustafa (29 Ocak 2015 saat: 03:05)

  Merhaba.
  rüyamda
  Gece yarısı oturduğu muz sokakta büyük bir kavga kavgayı cami açtığımda dışarda allah sesleri vardı sonra cami zorla kapattım korkudan daha sonra kalabalık dağıldığı sanat kapımızı n önündeki arabanızın çalındığını ve yerinde olmadığını gördüm.( not: 1 veya 2 yıl önce arabamın çalındığını yine görmüş tüm) ruyamin anlami nedir yardım cı olursanız sevinirim TESEKKURLER.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,