RuyaTabirleri.com

Rüyada Arabanın Yandığını Görmek

Rüyada arabanının yandığını görmek, kişinin işlerinde yaşayacağı bozulmalara, çalışma hayatında birtakım sorunlarla karşılaşmasına, elinden çıkacak mal ve paraya, çekeceği bazı sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa süre içerisinde bir belaya maruz kalır veya üzüleceği bir olay yaşar.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabasına binen ve yolculuğa çıkan kimse bir gruba liderlik ederek yöneticilik makamına yükselir. Bu rüya kişinin şan ve şöhret kazanmasına elde edeceği başarılara, mertebesinin yükselmesine ve derecesinin artmasına yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada araba kazası yapan kimse bir musibete uğrar veya başına istemediği bir olay gelir. Bazen de bu rüya günah işlemeye, hatalardan sakınmayıp doğru yoldan uzaklaşmaya, bu nedenle de insanların tepkisini çekmeye veya bu huyu yüzünden bazı kişilere zarar vermeye işarettir. Araba kazası yapan kimse kendi hareketleri neticesinde kedere düşer veya başına büyük bir musibete erişir.

Rüyada Araba İle Dolaşmak

Rüyada arabaya binip dolaştığını gören kişi bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gören kişi için uzun süredir beklediği bir haberin gelmesine, kendisine hayır getirecek bir seyahate çıkmaya, sevdikleri ile vakit geçirmeye, sıkıntıdan sonra ferahlamaya da yorumlanır.

Rüyada Arabacı Görmek

Rüyada arabacı gören kişi, akıllı ve ticaret ehli bir adamla karşılaşır ve onunla iş yapar. Bu rüya özellikle tüccarlar için hayırlı kazançlara, elde edecekleri başarılara da yorumlanabilir.

Rüyada Araba Çekicisi Görmek

Rüyada bir arabanın çekildiğini veya arabayı çeken bir çekiciyi görmek, herhangi bir konuda yardım alacağınıza, sizin için önemli olan hayırlı bir adama, büyük bir sorumluluğu üstlenmeye, başka insanların dertleri ile dertlenip onlara yardım eden ve selamete çıkaran iyi niyetli bir kişiye, arkadaşlıklara ve dostluklara da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: