RuyaTabirleri.com

Rüyada Arabayla Gezmek

Rüyada araba ile gezmek, yakında yapacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu rüyayı gören kişi istediği bir seyahate çıkar ve bu seyahat sonrası birtakım güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşır. Eğer araba ile uzağa gitmişseniz gerçek hayatta da uzun bir yolculuğa, eğer kısa bir gezinti yapmışsanız yakın yere yapacağınız bir seyahate yorumlanır.

Rüyada Araba Direksiyonu Görmek

Rüyada araba direksiyonu gören kişi, hayatına yön verecek bazı girişimlerde bulunur. Bu rüya, kararsız kaldığınız bazı konuların olduğunu ve bu nedenle birtakım işlerinizin aksadığını gösterir. Bazen de insanlara yön veren ve onları doğruya, güzele doğru yönlendiren hayırlı ve herkes tarafından sevilen bir adamın göstergesidir.

Rüyada Araba Vapuru Görmek

Rüyada araba vapuru gören veya arabası ile ona binen kişi gerçek hayatta çok hoşuna gideceği güzel bir yolculuk yapar. Bu rüya genellikle deniz yolculuğuna işaret eder. Yakında çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bir deniz yolculuğu yaparsınız.

Rüyada Araba İle Uçurumdan Yuvarlanmak

Böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında birtakım aksiliklerle baş etmek zorunda kalır ve başına birtakım musibetler gelir. Arabası ile uçuruma yuvarlanan kişi büyük bir günah işler ve bunun sonucunda da sıkıntı yaşar. Bazen de bu rüya, iş hayatında başınıza gelecek bazı sorunlara, zorluklar yaşamaya veya birtakım kişiler nedeni ile acı çekmeye de işarettir.

Rüyada Araba Boyamak

Rüyada arabasını kırmızıya boyayan kimse aşık olur veya yakında önemli bir kısmeti çıkar; arabayı yeşile boyamak, dini hassasiyete, maneviyata yönelmeye, ahlaki açıdan derecenin artmasına; beyaza boyamak selamete ve hidayete ermeye; arabayı siyaha boyamak, asil bir kadınla evlenmeye veya bazı sıkıntılar içerisinde bulunup daha sonra tüm bu zorluklardan kurtulup rahata ermeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Arabayla Gezmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Cumali (11 Kasım 2016 saat: 23:17)

  Rüyada dayımın arabasındayım dayım arabayı sürüyor ondan sonra arabanın solunda bisiklet süren çocukları görüyorum arabının önüne geçiyorlar ve soldada bisiklet süren çocuklar var dayımı rahatsız ediyorlar dayım arabanın camını açıp onlara kızdı ve bisiklet süren çocuklar ordan ayrıldı ondan sonra dayım camı kapattı ondan sonra dayım sağdaki yola dönünce rüya bitti.Ve uyandım bana bu rüyamın sonucunu atabilirmisiniz e mail’i me atın şimdiden teşekkürler.

 2. ozgenur (17 Ocak 2016 saat: 14:50)

  Ruyamda sevgilimin ailesi bizim evde hepimiz cok şik giyinmisiz yuzuk falan takilmadi ruyamda ama ben bizim sozumuz oldugunu düşünüyorum herkes bizim sözümüz icin orda sonra sevgilim,annesi ben kiz kardesi ve benim annem alisveris merkezinde soz alisverisi yapiyoruz sonra uyandim yorumlayabilirmisiniz

 3. haluk (09 Haziran 2015 saat: 13:52)

  Selamlar,
  Benim son iki gün de gördüğüm rüyalar oldu ve parça parça anlatacağım.

  1. rüya : gece vakti ve yerler hem karlı, hem de beyaz lapa lapa kar yağıyordu. Bir sonraki hatırladığım aynı gece bir arabaya biniyorum, araba ilk başta kar üzerinde patenaj çekiyor ve o patenaj bitiyor siyah temiaz ve kuru asfalta geçiyor tekerlekleri, akabinde araba sorunsuz yol alıyor ve patenaj çekmiyor.

  2. rüya : önümde 2 adet yumurta var beyaz. birini açıyorum ve bakıyorum ki için de civciv dicem ama civcivden büyük ama benzeri bir yaratık var ama civcivden azıcık büyük. Yaşayıp yaşamadığı konusunda çok fikrim yok ama sanırım ölmüş diyorum,yani yumurta uzun süre beklerse civciv çıkma ihtimali var ya, ben de o durumdan şüphe ederek öyle yorumluyorum o anda.

  Geçenlerde bir konu olmuştu, yumurta sağlıklı ve sonuçta içinden bir canlı çıkıyor demiştim bir arkadaşımla konuşurken, bilinç altı olabilir mi bilemedim.

  her 2 rüya da hayır olsun.. Güzel Yorumlarınızı beklerim..

  teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,