RuyaTabirleri.com

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak

Rüyada arabayla kaza yapmak, kötü yorumlara neden olur ve kişinin başına hayatını tehlikeye sokacak bir olay geleceğine veya hanesinden bir yakınını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada arabayla kaza yapan kişi işinden ayrılır, borçlanır veya hastalanır. Endişe ve güvensizlik içinde yaşanıldığına ve pek çok uğursuzlukla karşılaşıldığına da yorumlanır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise, kişinin etrafında güven duyabileceği kimsenin kalmadığını ve bu nedenle kişinin içe kapanık bir hayat yaşadığıdır. Rüyasında arabayla kaza yapan ve kan akmadığını gören kişi için rüyanın anlamı hayra yorulur ve kişinin kötü olacağını düşündüğü bir durumdan sevinçli bir şekilde sonuç alacağı anlamlarına gelir. Maddi olarak da doğru yatırımlar yapılacağına ve işlerin büyüyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada bir kazaya şahitlik eden kişi, tanıdığı kimselerin acı verici bir olayıyla karşılaşır. Başka bir yoruma göre de, kendi geçmişi ile ilgili endişe veren bir olay veya kişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Ertelenen veya ötelenen bir sıkıntının kişiyi çaresiz ve güç durumda bırakacağına da yorumlanır. İşlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine ve gidilen yolların tıkanacağına da delalet eder.

Rüyada Araba Kazasından Kurtulduğunu Görmek

Yaptığı bir araba kazasından kurtulduğunu gören kişi, hasta ise iyileşir veya fakir ise zengin biri olur. Tüm sıkıntıların kısa süre içinde çözüm bulacağına ve rüya sahibinin maddi açıdan olduğu kadar manevi olarak da çok rahat bir hayat süreceği anlamına gelir. Hayırlara vesile olan rüya, iyi bir geleceğe ve şanssızlıkların, sıkıntıların sona ereceğine tabir olur.

Rüyada Araba Kazasında Öldüğünü Görmek

Çok ciddi bir tehlike atlatılacağına yorumlanan rüya aynı zamanda uzun bir ömre de işaret eder. Farklı yorumları vardır ve bunlardan biri de, kişinin çok yakınından birinin ihanetine uğrayacağıdır. Çevre ve hayat değişikliği yapılacağını ve yepyeni bir yol çizileceği de yapılan diğer yorumlardan bir tanesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!