RuyaTabirleri.com

Rüyada Arabistan Görmek

Rüyada Arabistan görmek, uzun süreli bir yolculuğun habercisi olduğu gibi, kişinin gurbete çalışmaya gideceğine dair işarettir. Aileye özlem duymaya ancak bu duygu dışında herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hem maddi, hem de manevi açıdan ağzının tadının yerinde olacağına delalet eder. Arabistan görenler yaşlı kimseler ise Hac yolculuğunun nasip olacağını, sağlıklı şekilde vazifelerini yerine getireceklerini, bundan sonraki yaşamlarını tamamen dini ibadetlerin ayırıp, daha salih bir kul olarak geçireceklerini tabir eder. Hac yolculuğu dışında Umre ziyaretine de yorulur ve rüya sahibinin günahlarından arınmak için Allah’a el açıp yalvaracağını, bazı yanlışları için tövbe edeceğini, bundan sonra attığı her adıma dikkat ederek yaşayacağını bildirir.

Rüyada Arabistan’a Gitmek

Uçakla Arabistan’a gitmek çok acil bir çağrı almak, birinin imdadına yetişmek yahut tanıdık birine yardım için koşturmak manasına gelir. Diğer yandan yuva kuranlara yardımcı olmak, kız istemeye gitmek veya aracı olmak gibi anlamları vardır. Hayırlı işlere vesile olmak kaydıyla sevap kazanmak, manevi olarak kendini iyi hissetmek demektir.

Rüyada Arabistan’da Yaşamak

Yerleşmiş, bir ev kurmuş olarak Arabistan’da yaşadığını görenler iş veya evlilik vesilesi ile yurt dışına giderler. Hasretlik çekmeye yorulan rüya, zengin bir hayata da işarettir. Pek çok mal sahibi olunacağını, helal kazancın katlanarak artacağını, kişinin para sorunu kalmayacağını ifade eder. Kalıcı bir zenginliğe, ömür boyu rahatlık, lüks ve konfor içinde yaşamaya delalettir. İş konusunda yaşanan bir sorunu yakın bir tanıdığa açarak ondan yardım almak, bu kimse sayesinde iş değişikliği yapmak yahut mevki değiştirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arabistan Görmenin Psikolojik Yorumu

Seçimlerini her zaman ailesine, sevdiklerine yakın olacak şekilde yapan ve kendi fikirlerini ifade ederken dahi karşısındaki kişiyi düşünenlerin işaretidir. Kişinin tek başına kalmaktan, yalnızlıktan veya sevdiği insanlardan uzaklaşmayı sevmediğini, her zaman sıcak bir ortamda yaşamayı seçtiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!