RuyaTabirleri.com

Rüyada Arap Görmek

Rüyada arap görmek, hayatın kolaylaşmasına, borçların azalmasına, işlerdeki ağır yükün hafiflemesine tabir edilir. Aydınlık ve esenlik anlamına gelir, hastaların şifa bulmasına, üzüntülerin bitmesine, darlığın ve yokluğun son bulmasına, keyfin ve huzurun yerine gelmesine ve hem malda hem de parada artış olmasına işaret eder. Rüyada arap görmek, güzel, hayırlı ve temiz haberler alınmasına, yüzlerin gülmesine ve moralin yerine gelmesine işaret eder.

 

Rüyada Arap Birini Görmek

Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmelere işaret eder. Bu gelişmeler her ne kadar iş hayatında olsa da, mutluluk aile içine de yansıyacaktır. Bu sayede herkes afiyette olacak ve ağız tadı yerine gelecektir.

Rüyada Arap Alfabesi Görmek

Hane içinde yaşanacak olan can kaybına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir yas yaşanacak ve rüya sahibi uzun süre gözyaşı dökecek demektir.

Rüyada Arap Kızı Görmek

Başarının ve mutluluğun işaretidir. İşlerde başarı ve yükselme anlamına gelirken özel hayatta da güzel gelişmeler yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Özellikle iş hayatında büyük gelişmeler olacak kişinin hem makamı hem de maaşı yükselecektir.

Rüyada Arap Sabunu Görmek

Çok güzel bir rüyadır. Çünkü rüyada arap sabunu görülmesi hayatın hiç olmadığı kadar iyi olmasına ve rüya sahibine mutluluk getirmesine delalet eder. Kişi, maddi, manevi tüm sıkıntılarını aşmayı başaracak ve işlerini yoluna koyacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arap Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemin (14 Eylül 2015 saat: 01:44)

    Rüyamda köyün deyim et sebze kızartıyorum annemle babama sofra hazırlıyorum bakkaldan bişey almam gerekiyor evde Ahmed adında bir arap var benimle sende gelsene diyorum gitmek için hazırlanırken sohbet geçiyor aramızda valla evlenmeye korkuyo insan masrafı çok diyor bende ona Allah yardım eder hiç Anlamazdın bizimde paramız yoktu Allah yardım etti diyorum kapıdan çıkınca arap Ahmed ata dönüşüyor beni sırtına bildirince utanıyorum bunun yorumu nedir

  2. emine (19 Haziran 2015 saat: 22:05)

    Rüyamda tanımadığım arap misafirler geldi aile birde bebekleri vardı kucagima aldım bebegi yesillikler icinde biyere gederken eskiden tanıdığım emekli emniyet Müdürümü gördüm yaninda polis ler vardı sonra bir baktım hoca abim dediğim abimi gördüm oyle uyandım

  3. yildiz (09 Kasım 2014 saat: 12:57)

    Arap camiye gitmisim.cok kadinlar var.bazi odalar bazi oda arap kadinlariyla dolu.idi.ve biri bana birsey dedi.basim aciksa sanane be dedim.anlamadim bu sekilde cevap verdim.uvey annem para bozdurdu.bozuk paralari masanin ustunde birakti.bunlarda senin dedim.namaz vakit plan ni var soylede versinler diyor.liste veriyorlar bakiyorum kesik kesik.araplardan niye aliyorsun baksana kesik nasil okuyacan .diyorum.anlarim diyor.aldik.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,