RuyaTabirleri.com

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek çok hayırlıdır, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyasında arı gören kişi ticaret hayatında da aile hayatında da çok mutlu ve başarılı olacak demektir. Rüya sahibi özellikle de iş hayatında rakiplerine karşı açık ara başarılar ve zaferler elde edecek, evliliğinde ve özel hayatındaki saadeti ile herkesin imrenerek baktığı biri olacak demektir. Rüyada arı görmek kişinin hayatının çok güzel, ömrünün de uzun olacağına delalet eder. Rüyada arı kovanından arıların içeri girip çıkması kazancın bol olacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine bereket içinde bir yaşama delalet eder. Rüyada arıyı bir çiçeğe konmuş olarak görmek, davetsiz ama sevilen bir konuğun gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada arı soktuğunu görmek esasen güzeldir, bereket, rızık ve zenginlik anlamına gelirken, rüya sahibinin rızkında birinin ya da birilerinin gözü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

Rüyada arı öldürdüğünü gören kişi beklemediği bir olay yaşayacak ya da ani bir haber alacak demektir.

Rüyada Çok Sayıda Arı Görmek

Rüyada çok sayıda arı görmek özel ve kişisel bilgilerin herkes tarafından öğrenilmesi anlamına gelir.

Rüyada Arı Yakalamak

Rüyada arı yakalamak çok güzeldir, kişinin gerçekleştirmek istediği hayalleri için yakalayacağı fırsatlara işaret eder.

Rüyada Büyük Bir Arı Görmek

Rüyada büyük bir arı görmek iki şekilde yorumlanır. Evli bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında büyük bir arı görmesi bir kız evlada işaret ederken evli olmayanlar için babadan ya da deden kalacak olan mülke delalet eder.

Rüyada Siyah Arı Görmek

Rüyada siyah arı görmek önemli olmayan, kısa sürede çözüme kavuşacak olan soruna işaret eder.

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek erkekle tabir edilir. Hayırlı evlat ya da hayırlı eş anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sedat (15 Nisan 2014 saat: 18:02)

    Ben ruyamda ablamla beraber yemwk yemeye giderderken birden bire bir suru arı gordum bir kismi küçük bir kısmı ise çok büyük büyük bir tanede adam vardı adam birden kovanları açtı ve bir suru kos kocaman arılar etrafa dağıldı daha sonra büyük arıların hepsi benim ustume kondu bende hic kipirdamadan oyle kaldım daha sonra bir tane hayvan gördüm geğiye benziyordu( tam emin deilim geyik olup olmadığını ama bir hayvandı) daha sonra o hayvanin ustune bir tane arı konuyo ve hayvan8 ısınıyor ve havyan hic bagirmiyor ama cani cok kotu yaniyo inliyo ama bagirmiyor daha sonra uyaniyorum sizce nedir?

  2. Ahmet (08 Mart 2014 saat: 10:24)

    Bir arkadaşımla bir çok küçük arı kovanının olduğu bir alana gittik. Ama cımız kovanlardan bal toplamaktı. Kovanlar bize aitti. Kovanlara yaklaştık bal toplamaya başlamıştık ki arılar saldırmaya başladılar. Ama sadece bana saldırıyorlardı ve yanımdaki arkadaşım hiç bişey olmamış gibi davranıyor çalışmaya devam ediyordu. Arıların daha çok ellerime saldırdığını görüyordum daha sonra ise vücudumun her yerine saldırıyorlardı. Ama hiç sokmadılar saldırıp geri çekiliyolardı. Bu böyle iki ya da üç sefer devam etti. Ben hiç arı öldürmedim onlarda beni hiç sokmadılar. Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

  3. Mehmet (12 Ocak 2014 saat: 04:56)

    Ben dün gece rüyamda bir çok bal arısının bana saldırdığını gördüm öyle ki kulaklarımın içine bile girmişler ve bende sokacaklar korkusuyla parmaklarımla kulaklarımdan çıkarmaya çalışıyordum hatta bu şekilde bir tanesini de öldürmüşüm. Böyle bir rüya gördüm tam manası nasıldır bilmiyorum ama Allah hayırlara çıkarır inşALLAH. Şimdiden ilgilendiniz için teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,