RuyaTabirleri.com

Rüyada Arı Öldürmek

Rüyada arı öldürmek, mal kaybına delalet eder. Rüya sahibi özellikle iş hayatındaki yanlış seçenekleriyle zarar uğrar ve mallarını, parasını kaybetme riskiyle karşılaşır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada arı öldürmek, düşmanlara korku salmaya işaret eder. Rüya sahibi onlara karşı üstünlüğünü gösterir ve onları etkisiz hale getirir. Ayrıca hayırlı işlere yorumlanır. Ancak genel kabul edilen görüşe göre, olumsuz olaylar gerçekleşecektir.

Rüyada Arı Öldürmeye Çalışmak

Rüyada arı öldürmeye çalışmak, bazı girişilen işlerde sonuca gidememek anlamına gelir. Çok istenilen ve uzun süredir beklenen şeyler hüsranla sonuçlanacak ve rüya sahibi sonunda pes edecektir. Rüya sahibinin yapacağı işler bazı kişileri kızdıracak ve karşı cephe almalarına neden olacaktır.

Rüyada Arı Sokması

Rüyada arı sokması, yaşanılacak sıkıntılı günlerin ardından huzura erişmeye işaret eder. Rüya sahibi, bir süre problemlerle boğuşacak ve zor günler geçirecektir. Bu durumda manevi açıdan yıpranacaktır. Ancak bu sıkıntılı günlerin ardından yeni bir başlangıç yapıp güzel günlere doğru bir yöneliş başlayacaktır. Rüya sahibi artık neşeli günler başlayacaktır.

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek, bilgin bir kişiliğe yorumlanır. Rüya sahibi insanlara yaptığı yardımlarıyla bilinir. İhtiyacı olan insanlara yaptığı hayırlar kişinin dualar almasını sağlayacak ve manevi duygularını güçlendirmesini sağlayacaktır. Kendisini bu tarz işlere adayarak mutlu olan biri olacaktır. İnsanların görüşüne değer verdiği, bilgileri insanların faydasına olan biri olacaktır.

Rüyada Eşek Arısı Öldürmek

Rüyada eşek arısı öldürmek, zor işlerin üstesinden gelmek anlamına gelir. Rüya sahibi büyük çaba isteyen işleri kolayca halledecek ve bu işlerden kazanımlar sağlayacaktır. İş hayatında başarılı olması, patronlar tarafından fark edilmesine ve terfi etmesine yardımcı olacaktır. Ancak başarıları bazı kişilerin zoruna gidebilir. Bu durumda rüya sahibinin dikkatli olması gerekir çünkü zarar verebilecek insanlar çevresinde üreyecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arı Öldürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tayfun ÖZDEMİR (09 Ocak 2015 saat: 02:26)

    Ruyamda ari gordum bir yada iki tane olabilir tam olarak sayisini hatirlayamiyorum.Arilar normale gore cok daha buyuk du bana saldirdilar fakat hatirladigim kadariyla beni sokamadilar.Arilari oldurmeyi basardim.Arilar olunce arilardan bi tanesi baktim ari cok buyuk ve kapkaraydi.sanki yanmis gibi kapkara cok ilginc bi rengi vardi.Yorumlar iseniz iyi olur.Tesekkur Ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,