RuyaTabirleri.com

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada arı soktuğunu görmek, kişinin kazancının çevresi tarafından kıskançlıkla karşılandığını, hakkında ileri geri sözler konuşulduğunu ve dedikodular nedeni ile bazı dargınlıkların yaşanacağını tabir eder. Rüyada arı sokan kişi düşmanlarının zehirli sözlerine maruz kalır. Rüyasında birden çok arının kendisini soktuğunu gören kişi ise kötü bir mesele nedeniyle evini terk eder, başka şehre veya ülkeye göç eder.

Rüyada Bal Arısı Görmek

Kişinin çok çalışkan biri olduğuna ve her zaman güler yüzüyle insanların beğenisini ve takdirini topladığına işaret eder. Ailesine ve çevresine yardımcı olduğu gibi, işveren ise çalışanlarına haksızlık yapmadığına, iyi davrandığına tabir edilir. Rüyada bal arısı görmek aynı zamanda bekar kimseler için tatlı dilli bir eşe de yorumlanır. İş hayatında bol kazanca da işaret eden rüya, zengin bir hayat sürüleceğine de yorumlanmaktadır. Birden çok bal arısı görmek ise yüklü miktarda bir paraya, aileden kalan çok değerli bir mirasa kavuşmaya da yorulur. Rüyada çok sayıda bal arısı gören kimse bilim alanında büyük başarılara imza atar.

Rüyada Bal Arısı Soktuğunu Görmek

Çok ani gelişen güzel olaylara ve kişinin beklemediği kimseler tarafından büyük bir yardım alacağına yorumlandığı gibi, kişinin başına talih kuşunun konduğuna da yorumlanır. Her açıdan şanslı bir döneme girildiğine, yaşanan sıkıntıların sona erip, istenilen şekilde bir hayat sürüleceğine de tabir edilir.

Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin büyük kayıplar yaşayacağına ve maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Rüyasında arı öldürdüğünü gören kimse işini kaybeder, rızkından olur ve borcu artar. Aile içinde huzursuzluğa ve hastalığa da tabir edilir.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak korkuları olan kimseler rüyalarında korktukları nesne veya olaylara dair semboller görürler. Arıdan korkan kimseler rüyalarında sıklıkla arı sokması görebilir, bu son derece normaldir. Arı sokması yaşamış kimseler de benzer şekilde rüyalar görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (28 Ağustos 2016 saat: 08:29)

    Hayırlı günler bu gece gördüğüm rüya ben dışardaydım sonra yengemin sersem gibi ordan oraya savruluyordu. Sonra yengeme dedim niye böylesin dedim sonra bana arılar soktuğunu söyledi. Sonra hastaneye gitti ben hiç dokunmadım her taraf çamur içindeydi. Son duyduğum yengem ölüm döneğindeymiş

  2. gizem (10 Eylül 2015 saat: 09:50)

    Teyzemlerle gezmeye gitmistik teyzem ise gideceğini söyledi ve gitti evde bn ailem kuzenim vardı sonra 2 misafir geldi tanımıyorum bn aşağı bakiyodum pencereden karşımda ağaçlar uçlarında insanlar sallanıyor ya da masada ölü bir şekilde yatiyolardi hatırlamıyorum eski okul arkadaşım vardı onu ağaçta sallanırken gordum abimde yanındaydı abimi gorunce gülmeye basladiruyama gore gülme sebebi tanıdığı birini gormesi oldu yani abimi taniyodu sonra bni gordu BM ve babam eve gel koruruz seni dedik eve geldi sonra evde bsyler oldu bir anda kendimizi bağda bulduk eskiden üzüme gittiğimiz bir grup vardı onları bide birkaç eski okul arkadaşlarını gordum ama onlarla çok samimi dgldim neyse işte oturduk iş bitti büyük bir arı gordum annemde girdi ondan kaçmak için iki adım geriledim arkamda yuvası varmış daha çok ustume geldi sonunda kurtuldum m sonra. Biraz zmn geçti bn yine ariyi gordum mwgersem yine yuvasının yanındaymisim bu sefer bni bırakmıyordu ustumde gelince korkuyla ariya elimle vurdum sonra kaçmaya başladım fakat arı peşinden geldi evini bırakarve bni soktu cnm acimiti biliyorum açısı biraz geçince hayatıma devam etmeye karar verdim eskilerden biri gitar çalıyormuş onu dinlemeye başladım abimla birdik bir ara elum parmağına takıldı sağ baş parmagim un tırnak kısmı ve üst eti kızarmış aynı zmnda sismisti bn de aman ya alt tarafı bir şişlik dedim ve bıraktım o An annem uyandırdı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,