RuyaTabirleri.com

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada arı soktuğunu görmek, kişinin kazancının çevresi tarafından kıskançlıkla karşılandığını, hakkında ileri geri sözler konuşulduğunu ve dedikodular nedeni ile bazı dargınlıkların yaşanacağını tabir eder. Rüyada arı sokan kişi düşmanlarının zehirli sözlerine maruz kalır. Rüyasında birden çok arının kendisini soktuğunu gören kişi ise kötü bir mesele nedeniyle evini terk eder, başka şehre veya ülkeye göç eder.

Rüyada Bal Arısı Görmek

Kişinin çok çalışkan biri olduğuna ve her zaman güler yüzüyle insanların beğenisini ve takdirini topladığına işaret eder. Ailesine ve çevresine yardımcı olduğu gibi, işveren ise çalışanlarına haksızlık yapmadığına, iyi davrandığına tabir edilir. Rüyada bal arısı görmek aynı zamanda bekar kimseler için tatlı dilli bir eşe de yorumlanır. İş hayatında bol kazanca da işaret eden rüya, zengin bir hayat sürüleceğine de yorumlanmaktadır. Birden çok bal arısı görmek ise yüklü miktarda bir paraya, aileden kalan çok değerli bir mirasa kavuşmaya da yorulur. Rüyada çok sayıda bal arısı gören kimse bilim alanında büyük başarılara imza atar.

Rüyada Bal Arısı Soktuğunu Görmek

Çok ani gelişen güzel olaylara ve kişinin beklemediği kimseler tarafından büyük bir yardım alacağına yorumlandığı gibi, kişinin başına talih kuşunun konduğuna da yorumlanır. Her açıdan şanslı bir döneme girildiğine, yaşanan sıkıntıların sona erip, istenilen şekilde bir hayat sürüleceğine de tabir edilir.

Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin büyük kayıplar yaşayacağına ve maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Rüyasında arı öldürdüğünü gören kimse işini kaybeder, rızkından olur ve borcu artar. Aile içinde huzursuzluğa ve hastalığa da tabir edilir.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak korkuları olan kimseler rüyalarında korktukları nesne veya olaylara dair semboller görürler. Arıdan korkan kimseler rüyalarında sıklıkla arı sokması görebilir, bu son derece normaldir. Arı sokması yaşamış kimseler de benzer şekilde rüyalar görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: