RuyaTabirleri.com

Rüyada Arılar Görmek

Rüyada arılar görmek, büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağı hayırlı yollara gireceğine, başarılı olacağına, kendi işini kuracağına, mesleğinde usta kişi olacağına bu sayede ömür boyu kesilmeyecek bir kazanca kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde, hayatının güzelleşeceğine, geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Arılar Tarafından Kovalanmak

Çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin yeni gelir kapılarını aralayacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Arılar Tarafından Sokulmak

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde gözyaşlarının kuruyacağına, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisini kurtuluşa götürecek adımlar atacağı, muvaffak olacağı bu sayede de hayal ettiği yaşama kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Arılarla Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin çarelere ve çözümlere ulaşmak için tuttuğu yolun doğru yol olduğuna, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşması için attığı adımların kendisini amacına götüreceğine böylece rüya sahibinin rahatlayacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına ve refah düzeyinin de aratacağına alamet eder.

Rüyada Arılardan Kaçmak

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili doğru kararlar alamayacağına bu nedenle de eline geçecek çok önemli, değerli ve büyük fırsatları ziyan etmiş olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin eline geçecek şansların kıymetini bilemeyeceğine ve daha sonra da kaybettiklerinin farkına vararak çok üzüleceğine ve hayıflanacağına işaret eder.

Rüyada Arıların Bal Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse bir elinin yağda bir elinin balda, lüksünün, konforunun ve rahatının da yerinde bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,