RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, yakın zamanda ondan gelecek haberlere işaret eder. Rüya sahibi arkadaşını sevindiren, onu utlu eden bir gelişmeden haberdar olacak ve onun kadar çok sevinecektir. O kişi feraha kavuşacaktır. Ancak bazı rüya tabircilerine göre rüyada arkadaşının ağladığını gören kimse, farkında olmadan o kişiye üzüntü verici bir davranışta bulunmuştur.

Rüyada Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada birinin ağladığını görmek, rüya sahibine gerçek hayatı ile ilgili bazı uyarılar anlamına gelir. Rüya sahibi yaşamında bazı dengeleri koruyamamış ve sonunda bazı sorunlarla karşılaşmıştır. Bu rüya, rüya sahibine bazı şeyleri yeniden hatırlatacaktır. Eğer ağlayan kişiyi tanıyorsa, o kişiyle olan ilişkileri gözden geçirmelidir, çünkü ona karşı olan davranışlarda rahatsız edici durumlar olabilir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, hayra işaret etmez. Yakın zamanda yapılan hatalar rüya sahibine sert bir şekilde çarpacak ve bazı gerçeklerin farkına varıp üzülecektir. Rüya sahibi hayatının bazı alanlarında kişisel problemleri nedeniyle hem kendisine hem de çevresine zarar vermiştir. İnsanları küçük görüp kendisini yüceltmesi mümkündür.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, gerçek hayatta yaşanılacak güzel günlere işaret eder. Rüyada gözyaşı dökmeden ağladığını gören kimse, geçmişte yapılanlardan dolayı pişmanlık duymayı ifade eder. Rüyada sessizce ağlamak, berekete ve Allah korkusuna delalet eder. Allah korkusu rüya sahibini rahmete kavuşturur. Rüyada şiddetli ağladığını gören kimse, uyanıkken de ağlayacağı bir olayla karşı karşıya gelir.

Rüyada Birinin Öldüğünü ve Ağladığını Görmek

Rüyada birinin öldüğünü ve arkasından ağladığını görmek, dünya nimetlerini fazlasıyla yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi yaşarken bir çok dünya nimetlerinden faydalanacak ancak bir süre sonra bunlardan sıkılacaktır. Yaptığı şeylerden zevk almamaya başlayacaktır. Yine de hayatının devamı için bazı şeylere katlanacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!