RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının İntiharını Görmek

Rüyada arkadaşının intiharını görmek, görülen kişiden gelecek üzücü ve tesiri uzun sürecek haberler manasına gelir. Tanınan birinin başına gelen olumsuz bir duruma müdahale edilemeyeceğini ve elden bir şey gelmediği için rüya sahibinin kederleneceğini, stres yaşayacağını ifade eder. Bir başka yoruma göre ise, insanlara iyi tarafını gösteren ancak kötü niyetli olan birinin kendi dışında gelişen bir durum neticesinde asıl kişiliğini sergileyeceğini bildirir. Karışık bir döneme girileceğini ve mevcut düzende de aksilikler yaşanacağını, işler yolunda giderken bir anda her şeyin allak bullak olacağını alamet eder. İş konusunda kontrolünü kaybetmek, sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirememek demek olduğu gibi, yakın çevredeki kimselerin de pek çok problemle uğraştığını görerek üzüntü duymak anlamındadır.

Rüyada İntihar Ettiğini Görmek

Kendisini intihar etmiş ve ölmüş olarak görmek yapılmış bir hatadan gerekli dersin çıkarıldığını, kişinin aynı hatayı bir daha yapmayacağını ve bundan sonra aile çevresinin kendisine verdiği önerileri can kulağıyla dinleyeceğini ifade eder. Geçici zorluklara dikkat çeken rüya, bu günlerde bazı sorunlarla karşılaşılacağını fakat hemen umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini, bir sınavdan geçileceğini, sabrederek sonuçta yeniden huzurlu günlere kavuşulacağını delalet eder.

Rüyada Arkadaşını İntihardan Vazgeçirmek

Gerçekte de birini zor durumdan çekip çıkarmak, ona yardımcı olmak ve vicdani olarak rahat hissetmek demektir. Anlaşmazlık yaşanan veya konuşurken sürekli çatışma yaşanan biriyle barış imzalamak, yeniden muhabbet kurmak anlamına gelir. Kişiye üstten bakan, arkasından olmadık sözler söyleyen birinin kendi yaptığı hataların farkına vararak kişiden af dileyeceği manasındadır.

Rüyada Arkadaşının İntiharını Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sabır göstermek zorunda kalacağı, anlayışlı olmasını gerektiren durumlar yaşadığını ve zorlandığını ifade eder. Sezgilere güvenerek hareket etmenin kişide bir karmaşaya neden olduğuna yorumlandığı gibi, başkalarının sözlerine kafa yorulduğu, kendi fikirlerinin peşinden gitmek yerine duyduklarıyla hareket edildiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!