RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek, rüya sahibinin alacağı güzel haberlere ve sevinçten dökeceği gözyaşlarına işarettir. Hayırlı bir haber için yola çıkmaya, iş ile ilgili güzel bir değişikliğe, borçların kapanmasına ve ev, araba gibi bir mal alınacağına da işaret eden rüya genel olarak hayra yorulur. Rüyada görülen arkadaş gerçekte de tanınan biri ise onun hayatındaki olumlu bir değişikliğin veya olayın haberi alınır. Tanınmayan birinin nişanlandığını görmek ise, kişiye sürpriz olarak gelecek bir haberi ve başka bir işe başlayacağı anlamına da gelir. Çevre değişikliği ve yeni arkadaşlıklar edinileceği şeklinde de yorumlanan rüya, İslami açıdan evlenme yaşına gelmiş bir kişi için kız istemeye gitmenin de delaletidir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Duymak

Heyecan duyulacak bir haber alınacağına ve rüya sahibinin her duyduğu habere inanması yüzünden bazı zor durumlara düşeceğine delalettir. Arkadaşının nişanlandığını duymak kimi yorumculara göre, o kimseye dair hoşa gitmeyen, ahlaki anlamda sıkıntılı haberler alınacağına ve sır sahibi olunacağına delalet eder. Tanınan birinin nişan haberini almak, o kimsenin acı içinde olacağı bir olay yaşayacağına ve rüya sahibinin de ona yardım edeceğine alamettir.

Rüyada Tanımadığı Birinin Nişanına Gitmek

Rüya sahibi için içinde bulunmaması gereken bir duruma işaret eder. Uyarı mahiyetinde bir rüyadır ve kişinin emin olmadığı işlere girmesi nedeni ile mal ve para kaybına uğrayacağı, kötü niyetli kimselerle yapılacak arkadaşlıklar yüzünden hem kendisini, hem de ailesini zor durumda bırakacağını bildirir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Evlenmek isteyen ancak aradıkları özellikte birini bulamadıkları için evlenememiş olan kimselerin hayallerinde kendilerini nişanlanmış veya evlenmiş olarak görmeleri rüyalarda da bu şekilde yansıma bulabilir. Bu rüya aynı zamanda evlilik hazırlıkları yapan kişilerin gündelik hayatta duydukları heyecan ve telaşın da sembolü olarak görülebilir. Öte yandan kişinin sevdiklerine çok değer verdiğini ve onların mutlu olmaları için elinden geleni yaptığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!