RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek, rüya sahibinin alacağı güzel haberlere ve sevinçten dökeceği gözyaşlarına işarettir. Hayırlı bir haber için yola çıkmaya, iş ile ilgili güzel bir değişikliğe, borçların kapanmasına ve ev, araba gibi bir mal alınacağına da işaret eden rüya genel olarak hayra yorulur. Rüyada görülen arkadaş gerçekte de tanınan biri ise onun hayatındaki olumlu bir değişikliğin veya olayın haberi alınır. Tanınmayan birinin nişanlandığını görmek ise, kişiye sürpriz olarak gelecek bir haberi ve başka bir işe başlayacağı anlamına da gelir. Çevre değişikliği ve yeni arkadaşlıklar edinileceği şeklinde de yorumlanan rüya, İslami açıdan evlenme yaşına gelmiş bir kişi için kız istemeye gitmenin de delaletidir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Duymak

Heyecan duyulacak bir haber alınacağına ve rüya sahibinin her duyduğu habere inanması yüzünden bazı zor durumlara düşeceğine delalettir. Arkadaşının nişanlandığını duymak kimi yorumculara göre, o kimseye dair hoşa gitmeyen, ahlaki anlamda sıkıntılı haberler alınacağına ve sır sahibi olunacağına delalet eder. Tanınan birinin nişan haberini almak, o kimsenin acı içinde olacağı bir olay yaşayacağına ve rüya sahibinin de ona yardım edeceğine alamettir.

Rüyada Tanımadığı Birinin Nişanına Gitmek

Rüya sahibi için içinde bulunmaması gereken bir duruma işaret eder. Uyarı mahiyetinde bir rüyadır ve kişinin emin olmadığı işlere girmesi nedeni ile mal ve para kaybına uğrayacağı, kötü niyetli kimselerle yapılacak arkadaşlıklar yüzünden hem kendisini, hem de ailesini zor durumda bırakacağını bildirir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Evlenmek isteyen ancak aradıkları özellikte birini bulamadıkları için evlenememiş olan kimselerin hayallerinde kendilerini nişanlanmış veya evlenmiş olarak görmeleri rüyalarda da bu şekilde yansıma bulabilir. Bu rüya aynı zamanda evlilik hazırlıkları yapan kişilerin gündelik hayatta duydukları heyecan ve telaşın da sembolü olarak görülebilir. Öte yandan kişinin sevdiklerine çok değer verdiğini ve onların mutlu olmaları için elinden geleni yaptığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Damla (13 Nisan 2016 saat: 09:37)

  Rüyamda nişanlanacığımı görüyorum bi sonraki akşam nişanım varmış ama ne aileler biliyo ne başka kımse yuzukleri biz alıyoruz çokda mutluyum aslında ama noluyosa o akşam olmuyo nişan falan da olmuyo beni çok etkiledi yorumlar mısınız ???

 2. melisa (29 Kasım 2015 saat: 08:57)

  rüyamda en yakın arkadaşımın nişanlandığını gördüm sevdiği kişiyle nişanlandı ama arkadaşımı seven bir erkek salona geldi. ve arkadaşımın nişanlandığı erkeğe küpe ve kolye hediye etti ama kolyeyi burnuna sürüp verdi.sonra benim bı kötü arkadaşım daha var. En iyi arkadaşım o kötü arkadaşımla gidiyorlar bende panoya bakıyorum ama panoda ismim yazmıyor. o kötü arkadaşımın bile ismi yazılıydı

 3. Fatmanir (29 Haziran 2015 saat: 14:37)

  Rüyamdada ben tatildeyim suan ve denizin kiyisindaki bi evdeyim ruyamda hene bu evdeydim ve denize bakiyoduk ananemle sonra dalgalar basta yavaa yavas kiyiya varpiyodu bizde iceri girdik oyizden ama ben zaman zaman balkona cikip bakiyodum sonra dalgalar buyumeye baslasi bende cok korkuyodum sonra dedikki ev denizin yukarki kiaimlarinda bize gelicek kadar yukselemez falan dedik aramizda baya otoban var yani sonra ama yukseldi yukseldi yukseldi okadar buyuk olduki once bitanesi eve girdi gibi oldu sonra dalga gene yukseldi yukseldi cok devasa buyuklukte bi dalga oldu bizde dedikki cikalim evden hemen daha yuksek biyere cikalim dedik bizsonra viktik evden oyle sonra uyandim saate baktim falan tekrar yattim oaradada bi arkadasim yakin afkadasimla bi evlilik programindami ne oldugumuzu gordum ama ben ayrilmiakm programsan falan sonra o arkadasimin nisanlancagini ogreniyorum nisanina falan gidiyorum normalde kapali biri ama nisaninda acildigini görüyorum

 4. Narmin (10 Mayıs 2015 saat: 16:50)

  Rüyada arkadaşımın nişanlandığını ama üzgün olduğunu gördüm.Bi kaç kez neden böyle üzüntülü olduğunu soruyorum.Sonra onun elinde firuze taşlı yüzük vardı nasıl olduğuna bakmak için onu kendi parmağima takmak isterken taşınınn birini düşürdüm sonra buluyorum ama üzerinde çizik oluyo.Rüyada arkadaşımı baya isteksiz görüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,