RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, sağlığına çok dikkat eden, yeterli ve dengeli beslenen, spor yapan, sinir ve stresten uzak duran biri olduğu ve en ufak bir hastalıkta dahi hemen doktorun yolunu tuttuğu için çok uzun yıllar sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Aile hayatında ve sosyal hayatında çok huzurlu olan, arkadaşları tarafından çok sevilen, insanlara yardım etmeyi çok sevip herkese destek olan ve çok iyi kalpli, hoşgörülü ve anlayışlı biri olan rüya sahibinin çok mutlu bir hayat süreceğine tabir eder.

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Duymak

Rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca sağlığına çok dikkat eden, hastalık ve temizlik konularında hiçbir zaman taviz vermeyen ve beslenmesine fazla özen gösteren biri olduğuna ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Ölüm Haberini Almak

İş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği ve hayalini kurduğu şeylere ulaşmaya çalışan rüya sahibinin, istediği şeylere bu şekilde ulaşamayacağına ve yolun sonunda pişman olacağına, hedeflerine ulaşmak ve rahata ve huzura ermek için farklı ve yeni bir yol denemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Arkadaşını Görmek

Rüyayı gören kişinin, özlem duyduğu birisine kısa bir zaman içinde kavuşacağına ve iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı özlemlerin son bulacağına tabir eder.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu ruhsal duruma bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Sevilen bir tanıdığın ya da ahbabın öldüğünü görmek, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirileceğine ve büyük parasal ve manevi sıkıntılar çekileceğine alamet eder. Aynı zamanda, yapılan bir hatadan ötürü iş hayatında çok büyük zarara uğramaya rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!