RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşının Para Çaldığını Görmek

Rüyada arkadaşının para çaldığını görmek, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak veya kendisine davette bulunan bir tanıdık vasıtasıyla yardıma ihtiyacı olan kimselerle tanışmak demektir. Yakın çevredeki kişilerin kendi işlerini kurmalarına tanıklık etmek, onlarla beraber çalışmak anlamına da gelen rüya, aynı zamanda yakın bir arkadaş hakkında öğrenilecek bazı gerçeklere, sırlara da işaret eder. Bugüne kadar bilinenin aksine bazı konularda kişiye yalan söylendiğini yahut olayların çarptırılarak anlatıldığını fark etmesi demektir. Sevilen birinin yalanını ortaya çıkarmak şeklinde de yorumlanan rüya, rüyada görülen kişinin bir başka kimseyle arasında yaşanan husumete de tanıklık edileceğini delalet eder. Arkadaşının bozuk para çaldığını görmek ise, o kimsenin yaşayacağı büyük sorunların habercisidir.

Rüyada Para Çalan Birini Yakalamak

Kendisine söylenen bir yalanı ortaya çıkarmakta kararlı olan rüya sahibinin insanlarla yüzleşeceğine veya kendisine yalan söyleyen kişiye sorular yönelteceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine yorumlanır. Bir konuda aydınlanma yaşanacağını da ifade eden rüya, belirsizlikten ya da emin olunamayan bir durumdan kurtulmanın, problemlerde çözüm odaklı davranarak rahatlamanın da işaretidir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Kağıt para çaldığını görmek ev hayatında yaşanacak aksiliklerin ve sevilen kişilerden gelecek sağlık sorunlarının habercisidir. Ev halkından birinin hastalanmasıyla da ilişkilendirilir. Bozuk para çalmak kişinin işlerinde bozulmaların baş göstereceğini, maddi gücünün azalacağını ve problemlerle dolu bir döneme gireceğini bildirir. Altın çalmak başkasının sıkıntısını üstlenerek huzursuzluk yaşayacak olan rüya sahibinin bilinçsizce hareket edeceğini, attığı adımların sürekli hatalara neden olacağını delalet eder. İtibar kaybı, saygısızlık görmek yahut iş yerinde hakkını alamamak nedeniyle öfkelenmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Para Çaldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin şu an bulunduğu mevkiden veya şartlardan çok daha iyisini hak ettiğine inandığını ve başkalarının önüne geçerek kendisinin hakkının alındığını düşünmesine yorulur. Sorumluluk almak yerine suçu başkalarına atmak, sürekli karşı tarafı suçlayacak şekilde yaşamak manasına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!