RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşlar Görmek

Rüyada arkadaşlar görmek, yakın zaman içinde çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet eder.

Rüyada Arkadaşlarla Kavga Etmek

İşlerin kısa süre içinde büyük bir başarı getireceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşlar Tarafından Dışlanmak

Hayırlı bir karar verileceğine, bu karar doğrultusunda başa bela açan bazı kişilerin kısa süre içinde hayattan uzaklaştırılacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına ve uzun zamandan beri hayali kurulan bir hayata kavuşulacağına ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada Arkadaşlarla Buluşmak

Girilen bir işte çıkan sorunun iş konusunda deneyimli bir kişinin vereceği destek sayesinde ortadan kaldırılacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına ve kısmetlerin artacağına tabir edilir.

Rüyada Arkadaşlarla Konuşmak

Uzun zamandan beri bir türlü çözüme kavuşturulamayan bir çalışmanın en sonunda nihayete erdirileceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arkadaşlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Berke (08 Şubat 2015 saat: 13:19)

    Ben rüyamda arkadaşlarla bir mağarada başlıyoruz sonra mağaradaki Önümüze çıkan rakipleri haklıyoruz sonra mağaradan çıkıyoruz ve dışarıdaki rakiplerimizle silahlarla savaşıyoruz önceden yumruklaşıyorduk sonra Savaş’ı kazandık. Sonra ben onları bizim eve bıraktım ben anneannemlerin evine gittim. Anneannemler Sivas’ta oturuyordu fakat bizim evin sağ çaprazına taşınmışlar. Babaannemler ise bizim evin önüne taşınmışlar. Ben anneannemlerin evinin önüne ışınlanıyorum. Içeri girdiğimde mutfağa gidiyorum bir poşet var poşeti açıyorum ve içinden örümcekler çıkıyor ve ben kaçıyorum teyzemin odasına sığınıyorum. Sonra bir bakıyorumki onlar örümcekleri yiyor. Sonra örümcekler kaçıyor ve ben örümceklerden kaçıyorum. Korkudan birkaçtanesini eziyorum. Ve anneannemlerin evden kaçıyorum. Diğer bölümde eski okulumun değiştiğini görüyorum ve yeni din öğretmenimi eski okulumda görüyorum. Eski Arkadaşlarım mescidin içindeler.

  2. saban (05 Temmuz 2014 saat: 09:38)

    Ben ruyamda abilerim ve amca ogluyla beraber kendimi tren istasyonunda goruyordum tren yuk treniydi ama ve bu trenin vagonlarindan birine bindik ve gidiyorduk ama bu tren raylar cok cabuk cikiyordu ve birseferinde yan yatarak raycikti ve yere dustuk geri toparlanarak bindik ama sonradan ruyamda kendimi boyle otagar gibi yerde buluyorum yanimda buyuk abimin hanimi oluyor ve fisne renginde birde sahin araba oluyor arabaya giderken cantalarimizdan biri caliyor ve bu sirada tanimadigim 3 5 kisi var polis gitmeyin diyor birisi tamam deyerek ordan ayriliyorum ve petrole geliyoruz petrol sahibiyle konusurken gene o 3 5 genc tanimadigim insan geliyor ve diyorki simdi elektirik gidecek ve bizde o esnada arabandan cantalari alacagiz diyor bende korktugum icin tamam diyorum bu srada petrolcu vay serefsizler hirsizlik yapiyorlar diyerek elinde bir deynekle peslerinden giderek petrolda calisan insanlar bunlari dovmek istiyor ve bu esnada onlar kacarken bana birisi carparak kacmak istiyor ve bende o kisiyi kovalarken bu yaninda bir kopekle arazi yani ufak bir dag gibi yere kacarken ben kopeyi tutarak dovuyorum ve hepsini yakaliyoruz ve bu esnada petrolculerden biri yaralaniyor ama kanini aktigini gormuyorum ve yenfemin yanina giderken abimde oluyordu. Bu ruyaya bir cevap yazin ne olur

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,