RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkadaşlarımı Görmek

Rüyada arkadaşlarımı görmek, hayır, uğur, şans ve kısmet demektir. Rüyayı gören kişinin kazancının bol, başarılarının ve zaferlerinin sürekli, rızkının geniş, imkânlarının da sınırsız olacağı anlamına gelir. Ağız tadı, zenginlik, bolluk, bereket, lüks, konfor ve rahatlık içinde yaşamaya, sağlıklı kalmaya, gönül hoşluğu içinde olmaya, korkulardan, endişelerden, karasızlıktan ve karamsarlıktan da kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Eski Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin özlem duyduğu ve deyim yerindeyse burnunda tüten bazı insanların hasretini çektiğine ve onları görme isteğinin çokluğu nedeni ile bunun bilinçaltına yerleştiğine ve rüyalarına girdiğine işaret eder. Rüya sahibinin aklından hiç çıkarmadığı ve sürekli düşündüğü birileri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarımı Görmek

Rüyada sınıf arkadaşlarımı görmek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmediği akrabalarına, dostlarına, arkadaşlarına ya da aile bireylerine işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibi onlara kavuşmak için gün sayıyor, heyecanlanıyor ve sabırsızlanıyor demektir.

Rüyada Sevdiğim Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel ve müjdeli haberler alacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşlarımı Görmek

Rüyayı gören kişinin iletişimini kopardığı, küs olduğu ya da düşmanlık güttüğü kişilerle barış sağlayacağına, yeniden bir araya geleceğine, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına delalet eder. Rüya sahibi sevdiği insanlarla arasındaki kırgınlığı bitirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Okul Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edineceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına kâh güleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: