RuyaTabirleri.com

Rüyada Arkasından Gitmek

Rüyada arkasından gitmek, kişinin aşırı bonkör ve yardımsever olmasından dolayı bazı insanlar tarafından kullanıldığını ve bu yüzden kırgınlıklar yaşayacağını ifade eder. Eski günlerde kalan bir aşkın yeniden filizleneceğini tabir ettiği gibi, bu kimseyle iletişime geçilerek yeni bir başlangıç yapılacağını, kurulan beraberliğin uzun süreceğini işaret eder. Rüya sahibinin her anlamda başarılı, tuttuğunu koparan ve asla yılmayan, hedeflerine doğru adımlarla koşan biri olacağını, iş hayatında yeniliklerin kapıda olduğunu da bildirir. Arkasından gidilen durum veya nesnenin yorum için önemi büyük olduğundan rüyayı bütün olarak değerlendirmek gerekir. Bu rüya takıntı haline getirilen bir durumun ya da kişinin giderek zarar veren bir hale geleceğini ve can sıkıntısına neden olacağını da gösterir.

Rüyada Birinin Arkasından Gitmek

Yeni bir hedefe odaklanacak olan rüya sahibinin geçmiş yaşantısını bir kenara bırakarak daha doğru, daha güzel kararlar alacağını ve genişleyen imkanları dahilinde karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğini alamet eder. Eski arkadaşlardan veya sevilen birinden gelecek habere, bu kimseyle görüşmeye veya buluşarak hasret gidermeye de yorumlandığı gibi, kişinin kendisine örnek aldığı biriyle bir araya gelerek gelecek planlarından konuşacağını da ifade eder.

Rüyada Sevgilisinin Arkasından Gitmek

Yapılacak evliliğin büyük bir uyumla devam edeceğini, kişilerin arasındaki aşkın her daim taze kalacağını bildirir ancak bekar kişiler için aşırı nazlı ve kaprisli biriyle flört edeceklerini, bu kimseyi mutlu edebilmek için pek çok fedakarlıkta bulunsalar bile bir türlü amaçlarına ulaşamayacaklarını tabir eder. Eski bir aşkın yenide alevleneceğini ancak yine ayrılık yaşanacağını, çok istense bile bu beraberliğin evlilikle noktalanmayacağını işaret eder.

Rüyada Arkasından Gitmenin Psikolojik Yorumu

Dar görüşlülüğün ve aşırı takıntılı olma durumunun kişinin gerçekleri görmesini zorlaştırdığını ve hayatını sürekli geçmişe dönük şekilde yaşadığını bildirir. Kendi düşüncelerini ifade etmekten kaçınmanın ve sürekli başkalarını örnek almanın da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!