RuyaTabirleri.com

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, hayırdır. Aile hayatındaki rahata, iyiliğe ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin hakkıyla, emeği ve onuruyla ekmek parasını çıkarmasına delalet eder. Aynı zamanda şahsiyet ve kariyer sahibi olmak şeklinde değerlendirilir. Gönül işlerinden yana mutluluğu yakalamaya ve hayırlı kimselerle tanışmaya işaret eder. Rüyada armut ağacı görmek, rüya sahibi için ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı, huzurlu ve sıcak bir yuva kurmasına, eşi ve çocukları ile mutluluk içinde yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Armut Ağacında Armut Görmek

Büyük bir kısmet yakalamak anlamına gelir. Rüya sahibinin arzuladığı ve gerçekleşmesi için büyük gayretler gösterdiği işlerinin olumlu şekilde sonuçlanmasına ve çektiği zahmetin karşılığını almasına delalet eder. Sevinç gözyaşları dökmek şeklinde ifade edilir.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek, önemsiz bir sorun yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin canını sıkacak ama büyük bir baş ağrısına neden olmayacak kadar da gayri ciddi bir sıkıntının ortaya çıkacağına fakat büyümeden kontrol altına alınacağına yorulur.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut topladığını gören kişi okul hayatı boyunca hep başarılı olacak demektir. Rüya sahibinin geleceği parlaktır ve ileride bir bilge olacak kadar kültürlü ve deneyimli olacak hatta çevresindeki kişileri de bilmedikleri konularda aydınlatacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut almak, plan ve programların istenildiği gibi işlemeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi yaptığı projeleri uygulamaya geçiremeyecek ve işler istediği yönde ilerlemeyecek bu nedenle de yeni fikirler üretmek durumunda kalacaktır.

Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, can sıkıcı olayların yaşanmasına, kötü haberlerin alınmasına, çirkin sözler işitilmesine ya da söylenmesine işaret eder. Rüya sahibinin keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bir takım olaylar yaşanacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Armut Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Metin (15 Aralık 2015 saat: 07:19)

  Rüyamda evin önündeyiz arabanın ön lambası yanmıyordu 3 erkek 1 bayan geri geri giderken kendimizi bi armut tarlasında gördük sonra arabayı bırakıp yürürken armut ağaçlarını gördüm küçük büyük karışık yanlız ağaçlar kurumuştu ama armutlar halen vardı bi tane büyüklerinden kopardım yerken 4 çocuk yanımızdaki kıZ laf atdı biz üsütüne yürürken tepeye çıkıp taş atfı biZe bizde ona öyle uyandık

 2. Murat (23 Eylül 2015 saat: 07:17)

  Rüyamda anlamına balkonuna armut ağacının dalı uzanmış dalda armut doluydu yediğini yada kkopardigimi kopardigimi hatırlamıyorum. Devamında yada başka bir rüyada askerlik yaptığım karakoldayim biranda helikopter sesi geliyor uçak savar mevkisine giderek silahı ateşlemeye hazır hale getirdim hava puslu ve karanlık hedefi göremiyorum helikopter ateş edip bombalamaya başlıyor siper alıyorum yanıma ateşler dusuyor olecegimi dusunurken dua okuyorum bombalama bittiginde tanıdık arkadaşlarımın şehit olduğunu öğreniyorum hayır olsun isallah

 3. Akram (25 Ağustos 2015 saat: 13:15)

  Rüyamda yeni bir kurumsal şirkette çalışıyorum ama ünlüler orda benimle beraber çalışyor, kim oldoklarını hatırlamıyorum ordan ayrılacam çonku şirket kapanyor ve yeni eleman alacaklar ama içimde bir his diyor seni işe geri alırlar arada eski iranda çalıştığım fabrikaya gediyorum orda bi ufak gölün yanında armut ağacı var armutla dolu büyük ve yeşil ama yetişmiş tanımadğım erkek çocuğu var yetişmesilerden alıyor ona yetişmiş armut koparıp verdim bir beyaz çuvala armut topladım ve yeni iş yerine gittim.

 4. rabia (24 Temmuz 2015 saat: 10:08)

  Rüyamda kız arkadaşımla oldukca yeşil yapraklı bir armut agacinin uzerinde kizarmis armutlar topluyor posete atiyorduk.armut agacinin dallarinda muz,altin bileklik,kokulu sigaralar,vs bir suru farkli seyler vardi.bileklik olmuyor koluma alamadim.muz hep yiyoruz gerek yok dedik baska seylere bakarken uyandim.armut agacina gizli cikiyoruz yasakmis ve hizla toplamaya calisiyorduk arkadasimla.

 5. yesim (04 Şubat 2015 saat: 14:34)

  Ruyamda erkek arkadaşımın yengesi benimde dayimin kizi olur. Ve o kisi beni hic istemeyen birisidir. O kisiyle armut bahcesindeyiz yuruyoruz birsuru kocaman armut agaclari var. Sonra benim gozume bi armut agaci takiliyor erismis kocaman bi armut agaci.

 6. Ayşe Gül (01 Ocak 2015 saat: 08:09)

  Rüyamda evimizin kenarında olan armut ağacının ve yanında olduğunu bilmediğim birağacın daha budandığını gördüm. Bizim evin arkasındanda amcamın torunu (kız)kırmızı takım giymiş nişana gidiyor. Bende onu görünce anneme diyorumki bende keşke beyaz gömlegimi giyseydim oda senin elbiseyin neyi var diyo

 7. ilknur demir (27 Aralık 2014 saat: 15:35)

  ruyamda eşimin arabasını erkek kardeşi kullanıyodu .kayınvalidem ,kaynatam ve ben bir yere gıdıyoruz arabayla.gittiğimiz yerde bir suru armut agacları var ve armutları döktürüyoruz ağaçlardan.parayla alıyoruz armutları.armutların bazısı yeşil bazısıda çürümeye başlamıştı.

 8. Gecenın huznu (02 Aralık 2014 saat: 01:45)

  Ruyamda armut agacının altında armut topluyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,