RuyaTabirleri.com

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek rızık, kazanç, mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için hastalığına ilaç bulmaya, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekâr kişiler için hayırlı kısmetler anlamına gelir.

Armudu tam zamanında görmek kazancın artması anlamına gelirken, zamanın olmadığı halde armut görmek sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine delalet eder. Bir başta tabire göre rüyada tam zamanında görülen armut fırsat, zamansız görülen armut ise gıybet anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kıskanç kişilerin kendisi için gıybet ettikleri yorumu yapılır.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek iyi değildir, baş gösterecek olan sağlık sorunlarının bir işareti olmakla birlikte aynı zamanda fesat ve hile ile kazanılacak olan paraya ya da mala delalet eder. Rüyada olgun ve sulu armut yemek sağlık sorununa ya da helal olmayan rızka işaret eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek hayırlı evlatlara, mutlu ailelere ve hayırlı nikâhlarla kurulacak olan yuvalara işaret eder. Fakat armut ağacı sağlık sorunları ile mücadele eden kişiler için iyi değildir bu kişinin hayatını kaybetmesi anlamına gelir. Rüyada armut ağacında bol miktarda armut görmek kişinin elde edeceği zaferlere işaret eder.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak büyük bir mala işaret eder. Rüyasında armut topladığını gören ortak olan bir maldan büyük bir pay alacak demektir.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut aldığını gören kişi bir işini askıya almak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Armut Satın Almak

Rüyada armut satın alan kişi bazı sorunlarla karşılaşacak ve bu sebeple de bir takım sıkıntılar çekecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Armut Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İsmail RONA (24 Nisan 2014 saat: 20:58)

  Rüyamda 4-5 arkadaşla biryerde oturuyoruz. Bu sırada ileriden daha önce aynı işyerinde çalıştığımız bir abimiz geliyor yanımıza ve bana otur yanıma armut getirdim hep beraber yiyelim diyor. Armutları poşetten çıkartıp keseren dörder parçaya bölüyor. Herkes alıyor yiyor. Biraz sohbetten sonra kalkın biraz gezelim diyor. Ben o sırada armut almak için eğiliyorum fakat önümdeki kesilmiş armutlardan hiç kalmadığını görüyorum o ana kadar daha hiç yemedim ve diğer arkadaşların önünde kalan bir parça armuda uzanıp alıyorum ve yemeye başlıyorum. Sonra hep beraber kalkıp dolaşmaya başlıyoruz.

  Bana bu rüyanın yorumunu yaparsanız çok sevinirim.

 2. mehmet aydemir (27 Ocak 2014 saat: 23:19)

  slma.

  bir günesli havada agacli yesillenmis bir bahcedeyiz (birkac arkadaslarla galiba,ama tanis degiller).cimin üstünde bir sebet var ,sebetin icinde meyveler var,yani 5-6 Armut,5-6b elma birde galiba cok güzel bir sariyla 2-3 tane portagal.seciyorum ve meyveleri düzüyorum.arkadasla birden kalkiyoruz ve elimde bir silah oluyor ( tabanca,14lü gibi)jarjurunu alip icindeki mermileri ya sayiyorum ya dolduruyorum.birseyler konusuyoruz ,hevesli hevesli,ondansonra birkac kez havaya sikiyorum.
  bunlarda güzel bir günesli sicak bir havada oluyor
  bir yorumlarsaniz…selamlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,