RuyaTabirleri.com

Rüyada Arsa Almak

Rüyada arsa almak, rüya sahibinin elde edeceği başarılara, iş hayatında karlı çalışmalar yapmaya ve bunun sonucunda da mal elde etmeye yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi zevkler peşinde koşarak maneviyatını ikinci plana iter. Bazı alimler için bu rüya kişinin mal mülk peşinde koşmasına, verilmeyen sadaka ve zekatlara da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa gören kişi, kendisine bir ev alır. Özellikle uzun süredir ev almak isteyenler için bu riya dileklerine kavuşacaklarının işaretidir. Eğer rüyada görülen arsa, geniş ve ferahsa alınan ev de aynı şekilde olur. Eğer arsa kötü bir yerde ise ve küçükse edineceğiniz mülkün de aynı özelliklerde olacağının göstergesidir.

Rüyada Arsa Üzerine Ev Kurmak

Böyle bir rüya kişinin edineceği dünyalığıdır. Dünya yaşamında birtakım mallar edineceğinize, para biriktirmeye, mülk peşinde koşup sabahtan akşama kadar çalışıp didinmeye, bazen de ahiret hayatına, yapacağınız sevaplar sonrasında dini anlamda derecenizin yükselmesine, dünyevi anlamda rahatlığa ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada Arsayı Kazmak

Rüyada arsa kazan kişi zorlu bir çalışmanın içerisine girer. Bu rüyayı görmek, dünyada meşakkatle bir takım menfaatler elde edeceğinizin, sıkıntı çektikten sonra ulaşacağınız kolaylık ve hayrın, zorlu bir işte çalışacağınızın veya yorucu bir döneme girdiğinizin habercisidir.

Rüyada Arsa Satın Almak

Rüyasında arsa satın alan kimse dünya hayatında bir takım menfaatler elde eder. Bu rüya genellikle dünyevi zenginliğe, servet kazanmaya, menfaat elde etmeye, birtakım güzel işlere, özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa, zorluktan sonra kolaylığa işarettir.

Rüyada Arsa Satmak

Rüyada arsasını satan kişinin elinden bir miktar para ve mal çıkar. Bu rüya kişinin özellikle iş yaşamında çekeceği zorluklara veya herhangi bir konuda zarar etmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arsa Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. ferhat (20 Kasım 2015 saat: 15:16)

    Rüyamda büyük bir arsa satın alırım fakat param çıkmadığından amca oğlundan beş milyon isterim düğün yapacağız diye bana borç vermez. bende bankaya gider birmilyar lira kıredi alırım bunu nasıl ödeyeceksin diye bana sorarlar bende arsayı müthite satar para kaznırım ve ya arsa olarak parça parça satarım derken uyanı verdim.

  2. hayriye (15 Mayıs 2015 saat: 08:05)

    slm ben ruyamdakizimin kus oldugu erkek arkadainin bana kucuk bir arsa sldigin8 gordum goya arsa cok pahaliymis ama oda bilmiyerek cok uvuza almis sontrasinda birtakom adamlar bana gelip o arsayi benden istedi ve itilafli bir arsa oldugunu ve degerinin cok yuksek oldugunu soylediler benim aldigima kizdilar ve geri istediler bende arsanin bana hediye edildigini soyledim ama yuksek fiyata satmayi fusundum asattigimi gormedim iyandim

  3. Murat kalcıoğlu (07 Mayıs 2015 saat: 05:42)

    Rüyamda bir bankanin topraklarımızı yani rizedeki cay bahcemizi zorla dolaylı yolla satın aldığını gordum o topraklar üzerine iş kuracakmiş satın alındığını gordum ama para gormedım zorla evimizden cıkarıldığımızı evlerimizin yeri iş makineleriyle insaat halinde olduğunu gordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,