RuyaTabirleri.com

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek, hayırlı ve iyi anlamlara gelmez bilakis, kötülük, kaza, bela ve musibetlere uğramaya işaret eder. Bu rüya, büyük bir uğursuzluk yaşanacağına ve gözyaşı akıtılacağına tabir edilir. Sıkıntılı ve kara günlerin gelmesi anlamına gelir. Diğer yandan da bazı rüya tabirlerine göre ahenk içinde olan şeylere işaret ettiği söylenir. Yani ilk yorumun tam tersi şekilde tabir edilir ve hoşluk anlamına geldiği söylenir. Anlaşmaya ve geçime yorulur.

Rüyada Arsa Almak

Rüya sahibinin gözyaşlarını kullanarak ya da şantaj yaparak bir işten kar elde etmesine veya bu şekilde bir işini halletmesine tabir edilir. Aynı zamanda platonik aşk yaşamak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsa Satmak

Rüyasında arsa sattığını gören kişi, bir işte ya da iddiasında galip gelecek, karşı taraftakilerin tezlerini çürütecek ve onlara kaba bir tabirle tükürdüklerini yalatacak demektir. Kişi, laftan anlamayan, dediğim dedik insanları susturmayı başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Arsa Ölçmek

Rüya sahibinin karşısına çok düzgün, hem gönlü hem de kendi güzel olan bir kimsenin çıkacağına işaret eder. Bu kişi, bir yemek davetinde, arkadaş hatta iş toplantısında karşılaşılacak olan biridir.

Rüyada Büyük Arsa Görmek

Rüyada büyük arsa görmek, rüya sahibinin yaşam kolaylığına işaret eder. Geçim sıkıntısı olmadan, bol kazanç elde edip, mal sahibi olup, geniş geniş yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam standartları pek çok kişiye göre çok yukarı da olacak ve hiçbir zaman darlığa düşmeyecek demektir.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun olmasına delalet eder. Kişi, sağlık ve mutluluk içinde geçecek bir hayata sahip olacak, dünya malından yana da hiçbir eksiği kalmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!