RuyaTabirleri.com

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek, hayırlı ve iyi anlamlara gelmez bilakis, kötülük, kaza, bela ve musibetlere uğramaya işaret eder. Bu rüya, büyük bir uğursuzluk yaşanacağına ve gözyaşı akıtılacağına tabir edilir. Sıkıntılı ve kara günlerin gelmesi anlamına gelir. Diğer yandan da bazı rüya tabirlerine göre ahenk içinde olan şeylere işaret ettiği söylenir. Yani ilk yorumun tam tersi şekilde tabir edilir ve hoşluk anlamına geldiği söylenir. Anlaşmaya ve geçime yorulur.

Rüyada Arsa Almak

Rüya sahibinin gözyaşlarını kullanarak ya da şantaj yaparak bir işten kar elde etmesine veya bu şekilde bir işini halletmesine tabir edilir. Aynı zamanda platonik aşk yaşamak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsa Satmak

Rüyasında arsa sattığını gören kişi, bir işte ya da iddiasında galip gelecek, karşı taraftakilerin tezlerini çürütecek ve onlara kaba bir tabirle tükürdüklerini yalatacak demektir. Kişi, laftan anlamayan, dediğim dedik insanları susturmayı başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Arsa Ölçmek

Rüya sahibinin karşısına çok düzgün, hem gönlü hem de kendi güzel olan bir kimsenin çıkacağına işaret eder. Bu kişi, bir yemek davetinde, arkadaş hatta iş toplantısında karşılaşılacak olan biridir.

Rüyada Büyük Arsa Görmek

Rüyada büyük arsa görmek, rüya sahibinin yaşam kolaylığına işaret eder. Geçim sıkıntısı olmadan, bol kazanç elde edip, mal sahibi olup, geniş geniş yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam standartları pek çok kişiye göre çok yukarı da olacak ve hiçbir zaman darlığa düşmeyecek demektir.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun olmasına delalet eder. Kişi, sağlık ve mutluluk içinde geçecek bir hayata sahip olacak, dünya malından yana da hiçbir eksiği kalmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Arsa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Soner Kapucu (06 Mart 2015 saat: 10:15)

    Merhabalar ben bu aralar çok sık rüya görüyorum. Bunlardan mesela (1) büyük bir arazide bir ineği kovalıyorum ve benide sonra manda kovalıyor ama yakalayamıyor. (2) iddaa karşılığında birisi bana arsa veriyor verdiği arsa yeri olmayıp başka yerden daha büyük arsa veriyor ve bende onu mütahit ile 2_3 kat karşılığında anlaşıyorum acaba anlamı nedir teşekkürler

  2. Abdullah (24 Şubat 2015 saat: 21:55)

    Çok derin uykudaydim yolun ortasinda tir vardısonra kapatmisti Hızlan gelen bir araba ortasından vuruyordu arkasından bir araba daha geldi o daha hızlı bi şekilde tirin tam orta yerinden vurdu Aynı rüya içinde bir de arsa görüyorum dum ve sonra uyandim

  3. Nurhan Akbayrak (04 Mart 2014 saat: 21:23)

    Dün gördüğüm rüyaya göre ; Aslında uzun görülmüş bir rüya değil..İçinde bulunduğum semtte bulunan bütün evler ve binalar yıkılmış. ama hiç hurda yığını, enkaz yok. her taraf temizlenmiş tertemiz. Büyük bir arazi gibi olmuş heryer. Büyüdüğüm mahalleyi geziyorum heryer tertemiz. ama yeşillik yok beton heryer…eski hali geliyor gözümün önüne diyorum ki kendi kendime büyüdüğüm evlerin hiçbiri yok. bu halinin fotoğrafını çekeyim.. yeni binalar yapılacakmış o yüzden yıkılmış. oturan kişiler başka yerlere taşınmışlar..Eski bir aile dostumuza oturmaya gitmişiz… oturdukları yer yıkıldığı için başka yere taşınmışlar oraya gitmişim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,