RuyaTabirleri.com

Rüyada Artist Görmek

Rüyada artist görmek, büyük mutluluk ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin bütün işinin gücünün rast gideceği ve büyük kazanç elde edeceği kadar verimli bir dönem geliyor demektir. Kişi, hayatının en kısmetli günlerini yaşayacak, bu dönemde ne iş yapsa mutlaka kendisi için hayırlı olacaktır diye tabir edilir. Rüyada artist görmek, sağlıklı olmaya, zaferler kazanmaya, kötü ve art niyetli kişilere karşı üstün gelmeye, rakipleri yenmeye işaret eder. Hayırlı bir rüyadır, çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Artist Olmak

Rüyasında artist olduğunu gören kişinin iyi ameller işlemeye niyeti var demektir. Rüya sahibi hak yolunda, pek çok kişiye ilaç olacak kadar büyük ve önemli işler yapacak, hem insanları sevindirecek, onların dualarını alacak hem de makbul olan işler yapmanın vicdani huzurunu yaşayacak demektir.

Rüyada Film Artisti Görmek

Rüyada film artisti görmek, rüya sahibinin çok güzel haberler almasına ya da insanlardan kendini yüceltecek sözler duymasına hem mutlu olup hem de koltuklarının kabarmasına tabir edilir. Bazen de rüya sahibinin yakın çevresinde yaşanacak mutlu olaylardan kendisine de pay çıkarmasına işaret eder.

Rüyada Film Artisti Olmak

Rüya sahibinin iftiraya uğrayacağına ya da kötü bir olayın içine çekileceğine delalet eder. Hiçbir suçu günahı olmadan, birileri nedeniyle iyi bir iş yaptığını düşünüp imzasını attığı bir iş yüzünden karakola düşecektir. Bu nedenle rüya sahibinin çevresindeki kişileri seçme konusunda titizlenmesinde fayda vardır.

Rüyada Artistle Konuşmak

Rüyasında bir artistle konuştuğunu gören kişi, fena şekilde yanılıp hayal kırıklığı yaşayacak ve bununla da kalmayıp zarara uğrayacak demektir. Rüya sahibi çok güvendiği bir kişinin gerçek yüzünü görecek ve ona inandığı için maddi kayba uğrayacaktır diye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Artist Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bencan (23 Ocak 2014 saat: 17:50)

    Öncelikle selam rüyamda arka sokakların oyuncularını gördüm hemen hemen hepsini cevheri alnından vuruyorlardı :) sonra kırmızı siyah ateş renkleri ile aşağı düşüyordu sonra biryer gördüm oyuncuların hepsi bir ırmak içindeydi yemyeşil bir ortamda üzerinde can kurtaran yelekleri vardı çok şahane bir yerlerdeydiler Murat ve Zeynep ile dertleşiyordum yeşil bir alana üçümüzde uzanmış konuşuyorduk bu ne anlama geliyor? (Geçen günde Kızılay çadırı gördüm kocaman bir çadırdı içeriye girmek istemiyordum sonra bir arkadaşımla girmek istedim dışarıdan bakınca içerisi çok güzel görünüyordu ama o kocaman çadıra girdiğinde sadece birtane yatak vardı yatakta eski bir patronum yatmaktaydı bunlar ne anlama geliyor ??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,