RuyaTabirleri.com

Rüyada Arzu Görmek

Rüyada arzu görmek, yeni bir şans elde etmek, daha önce yanlış yapılan bir durumdan veya hatalı karar verilen bir olaydan sonra kişiye bu durumu düzeltmesi için verilecek bir fırsat elde edecek olmasına alamettir. Duygusal açıdan tatmin olunacak ve kişinin düşüncelerine denk, hayallerini anlayabilecek biriyle tanışmasına ve sonrasında güzel bir evlilik yapılacağına yorumlanır. Arzu gören kişiler parasal konularda aşırı hırs yaparlar ve bir türlü ellerindeki ile yetinemez, her zaman daha fazlasını isterler. Aşırıya gitmenin sakıncalı durumlar doğurabileceği konusunda kişiyi uyaran rüya, aynı zamanda eldeki fırsatları değerlendirip, yaşam akışını bozmamak gerektiğini de hatırlatır. Mevcut hayatlarından memnun olan kimselerin, stabil halde kalmalarının gelecekleri için çok daha iyi bir seçim olduğunu da bildirir.

Rüyada Birini Arzu Etmek

Gerçek yaşamında tanıdığı bir erkeği arzu ettiğini gören bayanlar için günah işlemek, istemeden de olsa bir anlık gafletle hareket ederek yüz kızartıcı işler yapmak, evli ise başka biriyle duygusal bir ilişkiye girmek, bekarsa aynı anda birden fazla kişiyle görüşmek manasına gelir. İkili ilişkilerde yalana başvurmak, karşıdaki kişiyi etkilemek için farklı biriymiş gibi davranmak ve sonuçta yaptıklarının ortaya çıkmasıyla beraber herkesin gözünde kötü duruma düşmek manasına gelir.

Rüyada Eşini Arzu Etmek

Helal bir kazanca sahip olan kişinin, hayatındaki her adımı dikkatle attığını, bundan sonraki yaşamında şartlar ne olursa olsun prensiplerinden asla ödün vermeden hareket edeceğini ve bildiği yoldan şaşmayacağını ifade eder.

Rüyada Arzu Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel anlamda tutkulu ve istekli biri olunduğuna, kişinin duygularını bastırmaya uğraştıkça daha da beter istekli bir hale geldiğine ve diğer insanların gözünde normal karşılanmayan bazı durumlar yaşadığına inanmasına yorumlanabilir. Özellikle tek bir kişiyle sadakat içinde ilişki sürdürmekte zorlanan ve hayatında birden fazla insan olan, aldatmaya meyilli insanların gördüğü rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!