RuyaTabirleri.com

Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek, toplumda iyi bir yer edinmiş, saygı değer, sohbeti ve konuşması hoş, yaptıkları takdir gören, kültürü ve tahsili ile insanları etkilemeyi başaran bir kimsenin varlığına işaret eder. Asa bazen rüya sahibinin kolay rızka ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulurken bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve yokluğa düşmeye alamet eder.

Rüyada Asa Kullanmak

Rüyada asa kullanmak, rüyayı gören kişinin her anlamda rahatlık bulacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Asa Tutmak

Rüyada asa tutmak da asa kullandığını görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin çözümsüz dertlerinin son bulacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına ve her şeyin yoluna gireceğine tabir edilir.

Rüyada Elinde Asa Görmek

Bir kişinin rüyasında elinde asa görmesi, kendisi için bir umut kapısı açılacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına gönülden inanarak bu doğrultuda hareket edip, azimle ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada Değnek Görmek

Rüyada değnek görmek, zengin olan ama bir o kadar da alçak gönüllü kalmayı başaran bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin elindekini paylaşmayı bilecek kadar, iyi kalpli olduğuna ve malını da parasını da hayırlı işlere kullandığına işaret eder.

Rüyada Değnek Almak

Rüyada değnek aldığını gören kişinin çıkmaza girmiş işlerinde ve düğüm olmuş sorunlarını çözme konusunda karşısına kendisine yardımcı olacak bir kişinin çıkacağına ve bu kişi sayesinde yavaş yavaş her şeyin yoluna girmeye başlayacağına işaret eder. Kadri yüce bir insandan destek görmek suretiyle kurtuluşa kavuşmaya alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Asa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. behcet (06 Eylül 2015 saat: 21:40)

  Rüyamda iki çocuğuna yolda yürürken sığar Cübbeli azrail elimi tuttu elinde asaya benzer birsey vardı elini bırakıp geri döndüm ve çocuklarıma öğütler bulunup geri dönecektim bir tarih duydum ve uyandım çok etkisi de kaldım rüyanın anlamı nedir

 2. Yunus Emre (26 Haziran 2015 saat: 10:55)

  Bir çuvalın içinden çok eski iki asa aldım. Birisi iki başlı yani her yanında da tutacak olan bir asaydı diğeri çok kısa bir asa sonra iki asayı birbirine geçirmeye çalıştım. Ve sonra çok eski bir derinin içinden yarısı kaval yarısı değnek bir asa daha çıktı ve kavalin içinden toprak döküldü ve ben o kavali çalmaya başladım ama kavalin içinden davul sesleri de geliyordu. Ve bütün bunlar harabe bir evin önünde büyük bir yeşillikte oluyordu.

 3. yalçın (24 Haziran 2015 saat: 03:05)

  gece saat 12 gibi evde herzamanki gibi oturuyoz biri uzanmıs biri tv seyrediyo kapı caldı kapıyi actım iki cüppeli sakalı guzel insan kapiyi actım evde kađin oldugunu gorünce biraz biraz mutesir oldular bende yabancı yok ailem dedim buyur ettim iceri biri abdesthaneyi sordu bana asasını verdı abdesthaneye dogru yoneldi bende asayı aldım kapının arkasına koydum sonra uyandım

 4. yalçın (24 Haziran 2015 saat: 03:01)

  gece saat 12 gibi evde herzamanki gibi oturuyoz biri uzanmıs biri tv seyrediyo kapı caldı kapıyi actım iki cüppeli sakalı guzel insan kapiyi actım evde kađin oldugunu gorünce biraz biraz mutesir oldular bende yabancı yok ailem dedim buyur ettim iceri biri abdesthaneyi sordu bana asasını verdı abdesthaneye dogru yoneldi bende asayı aldım kapının arkasına koydum sonra uyandım

 5. beyza (22 Şubat 2015 saat: 20:06)

  Rüyamda Harry Potter da ki expecto patronum buyusune benzer bir koruma, kalkan buyusu yaptigimi ama cok guclu olmadigini, ben guclu yapip yaratigi savamadigim icin yanimdaki arkadasimin o buyuyu guclu bir sekilde yaptigini gordum ama buyu ismi cok komik biseydi turkceydi soganli iskender mi ne oyle biseydi buyuk ihtimalle Harry Potter ve buyulere cok kafa yordugum icindir ama bi yorumu olan cevaplarsa sevinirim simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,