RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşçı Görmek

Rüyada aşçı görmek, rüyayı gören kişinin, iş konusunda uzun zamandır yaşanan sorunlarının ve sıkıntılarının çözüme ulaşacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine tabir edilir. Aynı zamanda, bir tanıdık vasıtası ile girişilen bir işte çok büyük sıkıntılara girileceğine delalet edilir.

Rüyada Aşçıyı Yemek Pişirirken Görmek

Rüyada aşçıyı yemek pişirirken görmek, bazen hayırlı olur. Bekârlar için hayırlı bir kısmetin bulunup en kısa sürede evlenileceğine ve çoluk çocuğa karışılacağına işaret edilir. Hasta insanlar için ise çok iyi olarak yorumlanmaz. Genel olarak hasta kişinin, yapılan tedaviyi vücudunun kaldırmamasından ötürü hayata veda edeceğine yorulur.

Rüyada Aşçı Önlüğü Görmek

Rüyada aşçı önlüğü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük miktarda helal para kazanacağına ve bol rızk sahibi olacağına delalet edilir.

Rüyada Lokanta Aşçısı Görmek

Rüyada lokanta aşçısı görmek, rüya sahibinin, hem kendisi hem de ülkesi için çok hayırlı ve çok fayda getirecek ve içinde bulunulan sıkıntıların bitmesini sağlayacak işlere gireceğine işaret edilir.

Rüyada Aşçıbaşı Görmek

Rüyada aşçıbaşı görmek, yapılan işlerden ve çalışmalardan çok büyük paralar kazanılacağına ve her daim refah ve genişlik içinde bir yaşam sürülüp huzurlu ve mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Seyyar Aşçı Görmek

Rüyada seyyar aşçı görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalar ve değişikliklerden ötürü ve içinde bulunan ve çok sıkıntı veren durumlardan ve olaylardan kurtulup yeni bir hayata başlamak için başka bir şehre taşınacağına delalet edilir.

Rüyada Aşçı ile Kavga Etmek

Rüyada aşçı ile kavga etmek, sosyal hayatta yaşanacak bir soruna işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!