RuyaTabirleri.com

Rüyada Asfalt Yol Görmek

Rüyada asfalt yol görmek, ekonomik kriz yaşayan yahut elindeki malların bir kısmını kaybeden kişilerin yeniden güç kazanacaklarına dair iyi haberlere işarettir. Moral açıdan yüksek olmak, ailenin desteği ile beraber zor günlerin üstesinden gelmek demek olduğu gibi, karmaşık ve içinden çıkılması güç görünen bazı meselelerin de aydınlığa kavuşacağını, kişinin yeniden umutla hayatına sarılacağına, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine de yorumlanır. Bugüne kadar çekilen tüm çilelerin nihayete ereceğini müjdeleyen rüya, aynı zamanda hasta insanlar için uzunca bir süre sağlıklı geçecek günleri de haber verir. Erkek çocuk sahibi olmak demektir. Gençler için eğitim açısından mühendislik, yöneticilik, idari işler veya seyahat etmeyi gerektiren meslekler seçeceklerine yorulur.

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek

Zengin bir kişiden alınan maddi desteğe, iş ortaklığı teklifi almaya, yabancı ülkelere yolculuk yapmaya yorumlanır. Kişinin maddi ve iş konusunda imkanlarının artacağına alamet eden rüya, aynı zamanda isim yapmak için doğru bir kariyer noktasından başlanacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine yorumlanır. Dededen kalma bir ev veya arsa demektir. Rüya sahibinin babasının birikimlerinin bir kısmıyla kişiye ev alması konusunda yardım edeceğini de işaret eder.

Rüyada Asfalt Yol Yapmak

Makinelerle asfalt yol yaptığını görmek büyük bir organizasyonda, devlete bağlı mühendislik kadrolarında iş yapmak ya da işe başlamak manasındadır. Asfalt yol yapan kişi büyük bir ev satın alır ve ailesine çok rahat bir hayat imkanı sunar. Konforlu, kısmetli, rızkı kesilmeyen bir yaşamın işareti olan rüya kişi için son derece güzel günlerin başlangıcını delalet eder.

Rüyada Asfalt Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Doğruyu söylemek konusunda hassas olan kişinin karşısındaki insanlarda aynı özelliği aradığını ve en ufak hatada arkadaşlıklarını, dostluklarını sildiğini, bu nedenle uzun ömürlü ilişkiler yaşayamadığını ve yeterince sosyalleşemediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Asfalt Yol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Kemal katipler (10 Kasım 2016 saat: 10:38)

    Evimin önüne kadar yollarım asfalt yol yapılıyor öyleki yollar genişletiliyor. Kendi kendime diyorumki köy yolunda bu genişletme niye acaba. Komşular bu yolu ne zaman geri çektile diye merak ediyorum. Arkasından galibe bütün kardeşler bir araya gelmişler diye düşünüyorum.

  2. filiz (19 Ekim 2016 saat: 00:27)

    Rüyamda biri orta boy,digeri büyük boy iki tane valizim var.ben yanımda hatırlayamadığım biriyle kenarı orman bir asfalt yoldan koşarcasına hızlı adımlarla yuruyorum,valizler güya biraz mesafede tekerlekli şekilde arkamızdan geliyor,valizlerden biri yolun kenarına kayiyor, tekerinin biri kiriliyor.ben durup tekeri kontrol ediyorum.

  3. Leyla doğan (24 Eylül 2016 saat: 13:04)

    Çok güzel bir asfalt yoldan geniş yol. otobüsle belediye otobüsüyle boğaz hoprysunden geçiyorum çok hızlı bir şekilde. İçinde insanlar var otobusun .yokuş aşağı hızla akıyoruz yoldan.ama nereye gittiğimiz bilmiyorum.ben anadolu yakasında oturuyorum.ama Vrupa yakasına geciyörüm.yocular karşı tarafa geçtiğimi soyuyor.alımında deniz köprüden geciyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,