RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşık Adam Görmek

Rüyada aşık adam görmek, genellikle iyi haberler almak, güzel bir çevreye sahip olmak ve günlerini neşe içinde, sevilen aktivitelerle meşgul olarak geçirmek demektir. Var olan hayatın büyük sürprizler olmadan, sakin ve huzurlu geçeceğine işaret ederken evli kişilerde hane içinde romantik zamanların artmaya başlayacağını, eşlerin birbirleriyle daha çok vakit geçireceklerini ve aralarındaki her türlü sorunu karşılıklı iletişimle sağlıklı şekilde çözeceklerine yorumlanır. Eşten alınacak desteğe ve görülecek ilgiye yorumlanan rüya, bayanlar için alacakları güzel bir hediyeyle duygusal anlar yaşayacaklarını ifade eder. Bekar kişiler için sırılsıklam aşık olacakları biriyle karşılaşacaklarını ve kısa süre içinde hayatlarındaki en büyük sevgiyi yaşamaya başlayacaklarını, tanışacakları kimseyle bir ömür beraber olacaklarını bildirir. Kişiye platonik şekilde aşık olan birinin varlığına da tabir edilir.

Rüyada Kendisine Aşık Adam Görmek

Kişi kendisine aşık olan bir adam görürse kısmetlerinin çokluğu yüzünden nazara gelir ve bekar bayanların da çok isteyeni olur. Güzellik konusunda dillere düşen rüya sahibinin herkes tarafından beğenilen biri olması dolayısıyla üzerinde evlilik baskısı olacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine alamettir.

Rüyada Ağlayan Aşık Adam Görmek

Nedeni bilinmeyen şekilde ağlayan aşık bir adam görmek özel hayatta sevilen kimseyi istemeden kıracak olmaya ve gönlünü almak için uğraş vermeye tabir edilir. Kısa süren bir üzüntü dışında kişinin aşk hayatında mutlu olacağına, pürüzler çıksa da genel manada karşılıklı sevgi ve saygı içinde geçen ilişkide her iki kişinin de hayallerindeki gibi yaşayacaklarına delalettir.

Rüyada Aşık Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevilmek, beğenilmek, arzu duyulmak, özlenmek isteğinin ifadesi olan rüya, özel hayatta tatmin olamamanın, isteklere ulaşamamış olmanın işaretidir. Kişinin gönlündeki gibi bir ilişki yaşayamadığı için sürekli arayış içinde olduğuna, insanlardan ilgi görmek için ekstra çaba harcadığına da alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!