RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşık Görmek

Rüyada aşık görmek, kişinin romantik ve duygusal yapısı nedeni ile her güzelliğe ilgi duyduğunu, bu durumun özel hayatında zaman zaman sıkıntılara ve kıskançlıklara neden olduğunu işaret eder. Aşık görmek, hayatın gerçeklerine yüz çevrilip daha çok hayal aleminde yaşanıldığı için, istenilen başarıya ulaşılamadığına, kişinin daha mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, akılcı çözümler geliştirmesi gerektiğine de uyarıda bulunur. Evli kimseler için kişinin eşine duyduğu ilginin azaldığına, evin içinde soğuk rüzgarlar estiğine de alamet eder.

Rüyada Aşık Olmak

Uzun zamandır hayali kurulan bir mutluluğa erişmek ve gönül dünyasını zenginleştirecek, akıllı, güvenilir, hoş sohbet bir insanla görüşmek anlamına gelir. İkili ilişkilerde yalnız kişiler için güzel bir aşkın da kapıda olduğuna ve bekarlar için de evlenebilecekleri bir kısmetle karşılaşacakları şeklinde tabir edilir. Aşık olduğunu gören kişi çok heyecan duyacağı bir işin içine girer ve yeni arkadaş çevresi edinir. Maceralarla dolu geçecek bir ömre de işaret eden rüya, kişinin her güzel şeye ilgi duyması nedeni ile konsantrasyonunu kaybedip sıkıntılı durumlar yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Aşık Biriyle Tanışmak

Rüyasında gerçek hayatta tanıdığı birine aşık olduğunu ve onunla tanıştığını gören kişi gerçek hayatında da o kimse ile bir araya gelip önemli bir konuda görüşür. Bekar kişiler için karşılarına çıkacak pek çok kısmete ve herkes tarafından beğenilmelerine delalettir. Duygusal kararlar almaya ve olaylara gerçekçi yanlarından bakılamadığına da yorumlanır.

Rüyada Aşık Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı heyecanlı ve coşkulu bir ruh hali içinde olunduğuna, kişinin karşı cinse karşı duyduğu hisleri açamayıp, düşüncelerini yalnızca kendi içinde yaşadığına, yalnız bir hayata sahip olunduğuna işarettir. Psikolojik olarak duygusal yanını gerçek hayatında ortaya çıkaramayan ve insanlara soğuk davranan bir kimse olarak görüldüğüne de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!