RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada aşık olduğunu görmek, kişinin yaşayacağı bir muhtaçlık haline veya güçsüz durumda olmaya, yardıma ihtiyaç duymaya işarettir. Rüyada genç ve güzel birine aşık olan kişinin eğer bekarsa iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Rüyasında evli bir insana aşık olan büyük bir hata yapar veya günah işler. Bu rüya aynı zamanda karakter olarak zayıflığa ve kişiliğin bozuk olmasına da delalettir. Rüyada aşık olduğu kişiden karşılık gören dünya mutluluğuna ve huzuruna erişir. Rüyasında karşılıksız bir aşka tutulmak, gönül ilişkinizde mutsuz olmaya, çekeceğiniz ağır bir travmaya ve sıkıntıya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Size Aşık Olması

Rüyanızda birinin size aşık olduğunu görmeniz, dünyada kıymetinizin, şan ve şerefinizin yüksek olmasına, menfaat elde etmenize ve sıkıntılardan kurtulmanıza işarettir. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi mutluluğa ulaşır. Rüyada size aşık olan kimse bu aşkını söylerse, kısa sürede çok iyi bir fırsatın önünüze çıkmasına ve bazı tercihlerde bulunmak zorunda kalacağınıza; eğer söylemezse büyük bir fırsatı tepeceğinize delalet eder. Rüyada aşık olduğunuz kişinin de size aşık olduğunu öğrenmeniz, müjdeli bir haber alacağına veya çok mutlu olacağınız bir olay yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Aşk Mektubu Görmek

Rüyada aşk mektubu yazan kimse çok mutlu olacağı bir olay yaşar. Rüyasında aşk mektubu alan kişi, hiç beklemediği bir yerden çok sevinçli bir haber alır. Aşk mektubu dünyevi zevklere, sevinç ve mutluluklara yorumlanmaktadır. Rüyada aşk mektubu görmek aynı zamanda dünyada gönül ilişkisi kurmaya, aşık olmaya veya kadın erkek ilişkilerinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşık Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında aşık olan kişi gerçek hayatında sevgiye ihtiyaç duyan, evlenmek isteyen veya hayatında kendisini kollayacak ve koruyacak bir kişiyi bekleyen birisidir. Bu rüya iç dünyanızdaki sevgi arayışınızı, sevilme arzunuzu ortay koymaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yok (18 Aralık 2016 saat: 08:02)

  Rüyamın içinde rüya görüyordum göremediğim birisi bana aşıkmış bana ayağını denk al kimseyi hayatına alamazsın alırsan ölümün olur diyordu ama o kişi ne kadar görmek istediysem kendini göstermedi güya bu dünyadan değilmiş öyle hissettirdi korkudan uyanıyorum arkadaşlarıma anlatıyorum en son komşu bir teyzeye söylüyorum oda kızım babana söyle baban seni koruyabilir diyor bende babama anlatıyorum oda önceden hoşlandığım alakasız birisine denk geliyor bu böyle devam ederse daha neler gelir başına diyor ve üstelik iki gündür korkulu rüyalar görüyorum ama bu anlattığımın etkisinde çok kaldım. Yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler

 2. Büşra (26 Kasım 2016 saat: 11:25)

  Ruyamda biri bana surekli mesaj atiyor iiste tanismak istedigine dair ben iistemiyorum tersliyorum neyse sonra bi sekilde hasta oldugunu bi kac ay omru oldugunu ogreniyorum ben tanismak istiyorum .Tanistigim kisi cook yakisikli ben sey diyorum ben cirkinim sen bende ne buldun diyorum niye ben diyorum orada uyandim hemen yorumlarsaniz cook sevinirim.

 3. Anonim (25 Kasım 2016 saat: 21:08)

  Rüyamda bir polis bana aşık olmuştu yüzünü görebiliyordum. Ben istemiyordum hergün beni bekliyordu benim geçtiğim yollarda bindiğim arabayı durdurum arama yapıyordu ve bana aşkını anlatmaya çalışıyordu bnde istiyordum ama güvenemiyordum

 4. Feyza (22 Temmuz 2016 saat: 02:57)

  Hiç unutamadığım bi rüya bu: ben ve akrabalarım bir araya gelmişiz ve oturuyoruz. Ama aralarında ne gerçek hayatta tanıdığım ne de rüyamda tanıdığım bi kişi var çok yakışıklı ve sarışın biri yaşı benden çok az büyük bir iki yaş kadar. Ve biz ortada bir oyun oynuyoruz tabu, monoply gibi bir oyun. O çocuk bir süre sonra bana “yaşına göre çok fazla kelime biliyosun” diyor. Neden bilmiyorum ama o andan itibaren o çocuktan hoşlanmaya başlıyorum. Sonra sanırım ertesi gün bütün akrabalar yine bir yerde toplanıcak ve herkes oraya arabayla gidicek. Bizim arabamız dolu olduğu için ben o çocuğun ailesinin arabasıyla gideceğim. Ben çıkma saatinden bir iki saat kadar önce o çocuğun evine gidip orda bekliyorum. Ve evlerinde koltukta oturmaktan sıkılıyorum o çocuk da masanın başında oturuyor. Ben sıkıldığım için çocuğun yanına gidip sandalyenin yanında diz çöküyorum ve onun ne yaptığını izliyorum. Kısa bir süre sonra benden numaramı istiyor. Ben ona “istersen telefonunu ver ben numaramı yazayım” diyorum ve telefonuna numaramı yazıyorum. Sonra gitme vakti geliyo ve biz kapıya doğru yürüyoruz ben tam o anda koluna giricem ama annesi geldiği için giremiyorum. Ama ona aşık olmuştum. Buluşms yerine geldiğimizde birbirimize bakıp duruyoduk. Bu rüyayı 1 buçuk ay önce görmeme rağmen unutmadım. Aslında kısa sürede unuturum rüyalarımı. Rüyamı tanımlarsanız çok memnun olurum.

 5. aksu (21 Haziran 2015 saat: 01:21)

  ruyamda eski sevgilimin yeni kız arkadaşı çok fakir çok eski cep telefonu var birbirlerine attıkları mesajları okudum,ve birbirlerine aşık olduklarını anladım çok üzüldüm . kızı hareketsiz kalana kadar dovdum sonra denize attım ayağı kesildi ambulans geldi kizin babasıyla konuştum çünkü kızı sabaha kadar zorla alikoydum
  eski sevgilim o kızla mutlu olduğunu ayni işyerinde markette çalışıyorlar ve bende o ise girdim eski sevgilimin dolabında bir sürü dus jeli gördüm ve o duş jellerini ben almisim eski sevgilim artik mesajlarimi umursamiyor onu seviyor çok aci cektigimi gördüm Rüyam da ruhsal bunalımda oldugumu gördüm
  tanimadigim bir adama sarildim eski sevgilimin aşık olduğu kızla birçok yeri gezdiğini öğrendim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,