RuyaTabirleri.com

Rüyada Asık Surat Görmek

Rüyada asık surat görmek, tatsız zamanlara alamettir. Can sıkıcı bazı detaylar yüzünden iş yerindeki huzuru kaçacak olan rüya sahibinin, iş arkadaşları ile arasında da gerginlikler söz konusu olacağı için kendisini iyi hissetmeyeceğine, içine kapanacağına, ev ve aile hayatında da iletişim kopuklukları yaşayacağını bildirir. Rızkın azalması ve pek çok şanssızlığın üst üste gelmesi sonucunda kişinin büyük stres yaşayacağını, kendisini umutsuz hissedeceğini de bildirir. Bir iş görüşmesine geç kalmak yüzünden işi kaybetmek ya da çalışılan iş yerinde amirlerden azar işitmek şeklinde de tabir edilir. Asık surat görmek psikolojik olarak depresif bir hal içinde olmak, hayat amacını kaybetmek, neşesiz, mutsuz biri haline gelmek demektir. Motivasyonun kaybolması ve iş konusunda da başarısızlığa uğramanın ifadesidir.

Rüyada Asık Suratlı İnsanlarla Konuşmak

Rüya sahibinin yıllardır üstünde çalıştığı bir proje veya işle ilgili fikir danışacağı insanlardan olumsuz yorumlar alması sonucunda hevesinin kırılmasına, eşi veya aile büyükleri ile bazı konularda ters düşmesi sonucunda can sıkıntısı yaşamasına yorumlanır. Çalışmaları sonucu hak ettiğini düşündüğü terfinin bir başkasına verilmesi sonucunda kişinin yaşayacağı üzüntüye de alamettir. Bekar kişiler için aşırı kaprisiyle bıkkınlık veren, hiçbir şeyi beğenmeyen, kolay kolay memnun olmayan biriyle ilişki yaşayacaklarını ve yıpratıcı bir süreç geçireceklerini de bildirir.

Rüyada Asık Suratlı Olduğunu Görmek

Yaşanacak hayal kırıklığının kişide insanlara karşı bir güven eksikliğine sebep olacağını ve bu nedenle aşk hayatında da aradığını bulamayacağını, düşmanları olduğu için hayati tehlike riskiyle yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Asık Surat Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresif ve aynı zamanda sinirli bir ruh hali içinde olmanın ifadesi olan rüya, kişinin isteksizlik yaşadığını, motivasyonunun kaybolması ile beraber yaşam enerjisinde de büyük düşüşler olduğunu ifade eder. Ruhen huzursuz hissetmek, hayattan keyif almamak gibi depresyon belirtilerinin bir işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!