RuyaTabirleri.com

Rüyada Aşk Aşık Görmek

Rüyada aşk görmek üzüntüye, kedere ve mutsuzluğa işaret eder. Fakat bu tabirde de aşkın nasıl görüldüğü önemlidir. Aşık olduğunuz kişiyi görmek, size aşık olan kişiyi görmek, birbirine aşık insanlar görmek gibi çoğaltılabilir.

Rüyada sevgilisini başka bir kişi ile gören kişi, erkek ise sevdiğiniz kadının size çok sadık olduğuna delalet eder. Rüyada sevgilisini başka bir kişi ile gören kişi, kadın ise dikkat etmeniz gerektiğine, sevgilinizin gözünün dışarılara kayabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aşık Olmak

Rüyasında aşık olduğunu gören kişiyi gerçek hayatında üzüntü, keder, mutsuzluk ve huzursuzluk gibi şeyler beklemektedir. Rüyasında aşık olup ölen kişi, gerçek hayatta sevdiğine kavuşamayacak şeklinde yorumlanır. Rüyasında aşık olup öldükten sonra tekrar dirildiğini gören kişi, gerçek hayatta sevdiğine kavuşacaktır demektir.

Rüyanızda bir kişi size seni seviyorum diyorsa gerçek hayatınızda o kişinin size büyük acılar çektirebileceğine işaret eder.  Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, kişinin dini olarak tam olmadığına yakın zamanda gaflete düşebileceğine delalet eder.

Rüyada Aşk Mektubu Almak

Rüyada aşk mektubu almak, rüyada aşk mesajı almak, aşk mektubunu görmek ve okumak aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında bunlardan herhangi birini gören insan yakın zamanda sevinçli, güzel, mutluluk ve huzur veren bir haber alabilir. Rüyanızda aşk mektubu yazmak da bir arkadaşınıza ya da bir dostunuza yakın zamanda büyük bir iyiliğinizin dokunacağına, onu çok mutlu edebilecek bir eylemde bulunacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Aşk İlanı Görmek

Rüyada aşk ilan ettiğini gören kimsenin yakın zamanlarda karşılaşacağı bir sıkıntı olup hayattan bunalacağına ve çevresinde hiç kimseyi görmek istemeden, yalnız kalmak isteyebileceğine delalet eder. Rüyada birisine ilan-ı aşk edildiğini görmek, bir dostunuz ya da bir arkadaşınız tarafından sizi mutlu edecek bir haber geleceğine ya da bu kişinin güzel bir eylemde bulunup sizi çok mutlu edeceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aşk Aşık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İrem (11 Mayıs 2014 saat: 23:32)

  Merhaba! Yakın bir arkadaşım yaklaşık iki yıl önce rüyasında beni ve o zamanlar çok sevdiğim(aşk gibi) birini görüyor. Daha büyüğüz. Kır düğünü var. En yakın arkadaşlarım, sevdiklerim orada. Hoş bir ortam. Ben ortadan kayboluyorum ve herkes beni çağırmaya başlıyor. Sonra ben evleneceğim erkeğin ismini söyleyip feryatlarla geliyorum. Gelinliğim kana bulaşmış. Herkesle birlikte damadın yanına gittiğimizde yerde yatıyor kanlar içinde. Ve o sırada odadan sarışın bir kız( onun rüyanın görüldüğü zamanki sevgilisi) gülerek çıkıyor. Ve bu rüyadan birkaç hafta sonra yine aynı arkadaşım benim nişanımı görüyor, yine aynı erkekle. Bu kez ahşap bir evdeyiz. Sanırım ev iki katlı ve küçük. Üzerimde yeşil bir elbise var veya kırmızı, emin değilim. Bu kez de sevdiklerimiz gelmişler. Yüzükler takılıyor ve o sırada daha kesilemeden bayılıyorum. Nişanlanacağım erkek arabayla beni hastaneye yetiştirmeye çalışıyor, bir iki kişi evde kalıyor sanırım sadece. Yüzükler daha ayrılmadı, takılı duruyor. Araba kaza yapıyor. Ve sadece ben ya da benimle birlikte bir kişi sağ kalıyor. Nişanlım da ölüyor. Çok merak ediyoruz, bunların anlamları nedir? Çok teşekkürler.

 2. ecem (20 Mart 2014 saat: 17:27)

  Rüyamda çalıştığım barda benden önce çalışan aslında birazda ilgi duyduğum eski elemanlardan birini gördüm. Adanadayiz ıstanbulaydi galiba bir yere gitmesi gerekiyordu kızlı erkekli kalabalık araba hazır onu bekliyor yesillikli bir alan masanin etrafında ikimiz oturuyoruz birden bana hayatının devamıni benle geçirmek istedigini ıfade eden cümleler kurdu bende heyecanla karışık bir şaşkınlik oldu hayatımda baska biri var diyemedim patron bu konuda cok katı biliyorsun dedim ya boşver onu dedi ve beni sıkıca öptü yanaklarımdan sevgiliymisiz gibi hissettim

 3. özge (12 Ocak 2014 saat: 12:29)

  Rüyamda okuldan sevdiğim birinininde beni sevdiğini gördüm. Ama sevdiğim kişi beni sevmiyor .onun beni sevdiğini görünce ona sarıldığımı gördüm
  Okulda ben ağlarken o yanıma geliyordu.Sonra şimdiye kadar erkek arkadaşım olmamıştı.onunla okulun bahçesindeki bankda başımı onun omzuna koydugumu gördüm .sonra onunla hep beraber olduğumu gördüm.
  Onunla okula beraber geldigimi okul çıkışında onunla sarildiktan sonra eve geldigimi gördüm.eve gelince bana mesaj attı.Mesajda beni çok sevdiğini soyledigini görünce çok seviniyordum .Ama gerçek hayatta beni etmeyeceğini biliyorum.Çünkü çok yakisikli onun bir kız arkadaşı var galiba .neyse ertesi gün (rüyada) onunla gezmeye gittiğimi gördüm.Ayni yaşta
  olduğumuz için liseyi bitirip aynı üniversiteye gittiğimizi gördükten sonra
  Onunla evlendigimi gördum .Ben acı bir haber duyunca kesinlikle koştuğumu gördüm.Bunun anlami nedir?

 4. Ahmet (27 Aralık 2013 saat: 20:34)

  Rüyamda bir yerde yemek yiyorum. Yemek çıkışı 2 yaşındaki oğlumu görüyorum, meğer o yanımdaymış ama ben onu unutmuşum. Tesadüfen görüyorum ve yanıma alıp lokantadan çıkacakken birinden ödünç aldığım kabanı astığım yerde bulamıyorum . Çalışanlar birini alın giyin diyorlar. Ben kabana bakarken birden kendimi dışarda buluyorum etrafıma bakınırken, oğlumu yine unuttuğumu fark ediyorum. Etrafıma bakınca yolun ilerisinden geldiğini görüyorum tam ona hamle yapacakken geri geri giden bir aracın ona çarptığını görüyorum. Sırt üstü yere düşüyor ve kafasının çarpma sesini duyuyorum. Çarpan arabaya koşuyorum araba birden gözden kayboluyor. Çocuğuma doğru giderken onunla kimsenin ilgilenmediğini görüyorum. Hatta bir adamın yolun ortasından onu yolun kenarına ayağı ile itelediğini görüyorum En son çocuğum yol kenarından yağan yağmur nedeniyle yol kenarından akan suların içinde hareketsiz görüyorum ve tam o anda uyanıyorum. Lütfen yorumlarmısınız.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,